SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 20:28

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ2 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: im+ input
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: im+ input  (Zobrazeno 6043 x)
sharkes
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 128



Zobrazit profil
« v: 27. Leden 2006, 22:42 »

Shapeservices.de ma okrem implus aj soft na prediktivne pisanie, skusal ho niekto na p900@p910?
uložena
kmozis
Anonym
« Odpověď #1 v: 28. Leden 2006, 08:28 »

Bez českého slovníku je to asi na nic...
uložena
sharkes
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 128



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 29. Leden 2006, 10:14 »

Ma to aj slovnik uzivatelsky to je ze si pamata aj pridane slova, a vyzera to tak ze na rozdiel od ezitapu by sa dal asi upravit slovnik napr german na cech alebo slovak. Len chcem vediet ci vam to na p900@p910 vobec ide a este ci vam na nej idu app pisane pre AppForge a aku verziu pouzivate?
uložena
sharkes
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 128



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 31. Leden 2006, 09:04 »

niekto zhanal qwertz klavesnicu imput+ by ju mal v nejakej lokalizacii mat
uložena
sharkes
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 128



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 31. Leden 2006, 18:01 »

Trocha som sa popozeral po suboroch k imput+ a zistil som ze jednoduchov editaciou dvoch 1kb suborov + 1mbm  sa da navrhnut celkom vlastne rozlozenie klaves pismen
uložena
sharkes
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 128



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 14. Únor 2006, 23:01 »

------- Pôvodná správa -------?Od: IM+ Support Team  ?Poslaná: 14.2.'06,  14:10??> Dear Sir,?> ?> Thank you for interest in our software!?> This is really good idea. If we receive some more requests for this?> feature, we will add it to IM+.?> ?> If you have any questions feel free to contact us!??tak toto mi odpisali na moj mail ohladne slovenskeho slovnika
uložena
sharkes
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 128



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 14. Únor 2006, 23:03 »

ak ma niekto minutku cas tak im poslite mail na cesky a slovensky slovnik :-)
uložena
girus
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 151



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 15. Únor 2006, 13:09 »

------- Pôvodná správa -------?Od: IM+ Support Team  ?Poslaná: 14.2.'06,  14:10??> Dear Sir,?> ?> Thank you for interest in our software!?> This is really good idea. If we receive some more requests for this?> feature, we will add it to IM+.?> ?> If you have any questions feel free to contact us!??tak toto mi odpisali na moj mail ohladne slovenskeho slovnika

takze ked si to precitas medzi riadkami tak ti vyjde ze ci ti nahodou nesvitori co by mali oni pre *****nych slovakov take veci robit? ved sa nauc trebars anglickyy...
uložena
sharkes
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 128



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 15. Únor 2006, 14:27 »

Girus?? :-) necitaj medzi riadkami to je slovnik T9. Ako ti pomože keĎ budeŠ vediet po anglicky a budeš chcieť napísať :BAČA ĎURO Z KRPÁČOVA VARÍ INČICU??
uložena
JecminekMaselnik
Anonym
« Odpověď #9 v: 15. Únor 2006, 16:21 »

no Tobe by ta anglictina pomohla k tomu, ze by jsi si od supportu prelozil:

Cituji
This is really good idea. If we receive some more requests for this feature, we will add it to IM+
jako: dobra myslenka, obrati-li se na nas vice lidi se zadosti a tuto vlastnost, pridame ji do IM+.

Proste na Tebe pecou, protoze tech slovaku, co by to chteli a planovali platit, asi nebude zas tolik, aby to zaplatilo praci vyvojaru, prip zapisovacu.
uložena
sharkes
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 128



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 16. Únor 2006, 08:42 »

tak tolko po anglicky viem aby som tych par viet prelozil :-) Tak isto sa mozem spytat kolko cechov ma kupenych AquaCalendar ten totiz je aj v ceskej verzii (tipujem 23456 ) :-) poslal som im aj urobenu slovak klavesnicu len slova do slovnika tam treba nabuchat (hadam im to aj naprogramujem :-)
uložena
Thomas2425
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 232



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 08. Září 2007, 23:47 »

zdravím, jiný thread jsem nenašel, tak svůj dotaz uvedu zde.
Konečně mám zase P910i Smajlík Ale mám problém. Nejede mi IM+ 3.57 Sad Dřív mi IM jelo, ale teď nic.Když se skusím přihlásit, tak se mě ICQ co mám na komplu vypne, ale IM+ se mi nepřihlásí. :-( mám dojem, že by to mohlo být tím, jak se měnil ICQ protokol. Není na to nějaká oprava? Popř, čím by to mohlo být? Předem díky.
uložena

SE P910i
smrz007
Anonym
« Odpověď #12 v: 02. Listopad 2008, 22:30 »

Mám naprosto stejný problém, kámoš říkal, že mu to dělalo taky a pak si nechal od O2 poslat konf. SMS a pak mu to šlapalo, jenže já mám Vodafone a nastavený bych to měl mít dobře. Rady uvítám. Díky
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ2 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: im+ input
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 17 dotazů.