SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 08:42

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: Chybne pixely na T610
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Chybne pixely na T610  (Zobrazeno 4081 x)
Malcik
Anonym
« v: 21. Leden 2006, 15:14 »

Na mem SE T610 se mi objevily vadne pixely ktere sviti zlute a nic pod nimi neni videt. nejdriv se objevily dva a od nich se to zacalo pak rozsirovat i na okolni pixely. Takze mam na dipleji dva takove zlute male fleky.

Cim to je? Da se to nejak opravit - kde, jak, za kolik?

dik
uložena
miLLs
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 5



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 21. Leden 2006, 18:12 »

Obavam se ze je tohle poskozeni nevratne. Ani napr. u LCD monitoru s vadnymi pixely nic nenadelate.
Takze jedine vymena displaye nebo telefonu.
uložena

_T 630_
VaRo
Anonym
« Odpověď #2 v: 21. Leden 2006, 19:21 »

Na mem SE T610 se mi objevily vadne pixely ktere sviti zlute a nic pod nimi neni videt. nejdriv se objevily dva a od nich se to zacalo pak rozsirovat i na okolni pixely. Takze mam na dipleji dva takove zlute male fleky.

Cim to je? Da se to nejak opravit - kde, jak, za kolik?

dik

Výměna. Brnkni Filipovi LUDVIKOVI ze zdejší technické podpory, řekne Ti víc... tel.: 775678055  Mrknutí
uložena
0.9 BETA
Uživatel
***
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 30. Leden 2006, 01:49 »

to miLLs - Nemáš pravdu, každý LCD Monitor má stanovený přesný počet vadných pixelů, který jakmile přeskočíš tak máš právo na reklamaci, nemluvím o subpixelech, ale u displayů telefonů vážne nevím...
uložena
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 30. Leden 2006, 19:12 »

Tohle je na výměnu displeje a máš-li telefon ještě v záruce, tak servis by ti to měl udělat zdarma. Pokud nemáš, tak kontaktuj Filipa Ludvíka, jak píše VaRo. Má dobré ceny a je to velmi šikovný pionýr...
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
miLLs
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 5



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 02. Únor 2006, 09:59 »

to miLLs - Nemáš pravdu, každý LCD Monitor má stanovený přesný počet vadných pixelů, který jakmile přeskočíš tak máš právo na reklamaci, nemluvím o subpixelech, ale u displayů telefonů vážne nevím...
Malcik se ptal na OPRAVU. A oprava a reklamace je neco jineho. Ale uznavam ze z te me formulace mohlo vyplynout ze se to neda ani reklamovat...
uložena

_T 630_
HellBorn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 137



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 05. Únor 2006, 11:30 »

Servis má stanovenej zurčitej počet pixelů ktery se uznávají jako reklamace a ktery ne. Určuje se to podle toho jak sou daleko od sebe, kolik jich je, jestli jsou na krajích nebo uprostřed......je toho hodně.   Ale většinou ti displej vyměnijou hned a bez keců když je to vidět (a stačí jen jeden pixel).   Ale obávám se, že T610 už v záruce nebude, takže bych to zase tak neřešil. Je jen na tobě jestli si koupíš originál v service nebo neorigoš jinde. U T610 není vidět ani žádnej rozdíl v kvalitě, spíš v ceně Smajlík
uložena
Fisik
Anonym
« Odpověď #7 v: 20. Březen 2006, 08:11 »

Stalo se mi to samy ... je jich tam cca 20 Smajlík
A zrovna kdyz mi skoncila dvouleta zaruka ... s tim se hold neda nic delat. Telefon facha a na hovory to staci Smajlík
uložena
Martinor
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 47



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 05. Duben 2006, 18:06 »

V záručním manuálu v mé krabici od K750i je napsáno že jsou přijatelné 2 vadné pixely jak jich je víc tak to jde reklamovat.Pokud jich je ale míň tak to prej bohužel reklamovat nejde.
uložena

Nokia 5300 Music Edition Grey + 1 GB microSD

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: Chybne pixely na T610
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.