SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 14:51

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K750i/W700i/W800i/D750i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Oskar => Vodafone - změna názvu operátora na displeji
Strana: 1 2 3 4 [Vše]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Oskar => Vodafone - změna názvu operátora na displeji  (Zobrazeno 26186 x)
sven
Uživatel
***
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« v: 17. Leden 2006, 09:06 »

Oskar v nejbližší době bude rozesílat speciální SMS, které na telefonech podporujících binární SMS zapříčiní, že se na displeji již nebude zobrazovat "Oskar" ale "Vodafone" (možná Vodafone CZ). Nevíte, zda tuto změnu podporují i SonyEricssony, konkrétně k/d750i/w800i?

Jestliže to půjde a název na displeji se opravdu změní, je to opět výzva pro technickou podporu - vytvořit speciální SMS, která název operátora místo "Oskar" změní na " " (nic) a tudíž by z displeje název operátora úplně zmizel a konečně by nekazil obrázky použité jako tapetu  Cheesy Mrknutí
uložena
OldřichMládek
Anonym
« Odpověď #1 v: 17. Leden 2006, 09:26 »

Binární SMS podporují jak tyto modely tak i starší. Bohužel nevíme jak tato SMS vypadá, proto nevíme jak vytvořit takovou která by odstranila název operátora. Pokud to však někdo ví a poradí, možná by to šlo v případě že nebude potřeba nějaká speciální technika.
uložena
Fester
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 239



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 17. Leden 2006, 13:40 »

Oskar v nejbližší době bude rozesílat speciální SMS, které na telefonech podporujících binární SMS zapříčiní, že se na displeji již nebude zobrazovat "Oskar" ale "Vodafone" (možná Vodafone CZ). Nevíte, zda tuto změnu podporují i SonyEricssony, konkrétně k/d750i/w800i?

Jestliže to půjde a název na displeji se opravdu změní, je to opět výzva pro technickou podporu - vytvořit speciální SMS, která název operátora místo "Oskar" změní na " " (nic) a tudíž by z displeje název operátora úplně zmizel a konečně by nekazil obrázky použité jako tapetu  Cheesy Mrknutí

tak teď jsi na to kápnul...jsi uhodil kladívko na hřebíček  Mrknutí Mrknutí
doufám že se to podaří Smajlík
uložena



užívej dokať žiješ :-)   K750i :-)
DavesMan
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C702, Samsung Galaxy S II i9100
Příspěvků: 1691



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 17. Leden 2006, 14:08 »

K750i to samozřejmě podporuje. Já už tam mam místo Oskar zobrazeno Vodafone CZ. Ale jen u své SIM karty. U nikoho jiného jsem to zatím neviděl. BTW. když tam dám jinou SIM, je tam zase Oskar. Takže to půjde postupně. Pozn. mam jednu z nejstarších SIM karet Oskara v ČR, takže směr "postupu" je asi jasný...(ale je to pouhá spekulace z mé strany)
uložena

Sony Ericsson C702 Speed Black / www.cyber-shot.cz
R3EK002 Generic CENTRAL-EURO, EROM: 1200-4341, OTP CID: 52, EROM CID: 52, EROM COLOR: RED, CDF: 1201-0116 R12A
SanDisk Memory Stick™ Micro 2 GB
Sony Ericsson MW600
minos
Uživatel
***
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 17. Leden 2006, 14:49 »

A nevite pls jestli to de nejak i u T-mobile? Na displeji mam totiz porad Paegas CZ a to me stve Cheesy
uložena
Karel Attl
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 295



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 17. Leden 2006, 14:56 »

Oskar uvadi ze zpravy budou zasilany ve vice kolech - pokud totiz zprava jde na telefon v okamziku kdy je vypnuty, nezustane viset na centru a nedoruci se az kdyz uzivatel telefon zapne. Proste mas zapnutej telefon - zmenime ti to, nemas zapnutej - nestane se nic.. Proto to vicekolove zasilani.. A asi to bylo i stejne u TM? A Oskar tvrdi ze zmeny budou probihat do konce unora, ale asi se to vsem zmeni o dost driv prave z toho co jsem tu napsal na zacatku..
uložena

XPERIA X10i 2.2
Jajar
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA mini pro
Příspěvků: 597



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 17. Leden 2006, 15:12 »

A nevite pls jestli to de nejak i u T-mobile? Na displeji mam totiz porad Paegas CZ a to me stve Cheesy

Mno s tím Paegas CZ je to jednoduchý, prostě máš starou SIMku, která tuhle změnu "na dálku" nepodporuje, jen se docela divím, že Ti s K750-kou ještě funguje. Měl jsem SIMku z roku 2000 a taky jsem měl jako jeden z mála na telefonu Paegas CZ, byla to docela rarita  Smajlík. Jenže s koupí K700i jsem ji musel vyměnit, protože už ji telefon nechtěl vzít (do té doby jela na t68i  Smajlík). Zkoušel jsem ještě v zoufalství i D750i a taky nic, takže musela přijít výměna a karty. Ale abych neutíkal od věci - bez výměny karty se tedy Paegas CZ nezbavíš.

PS: jestli Ti funguje bez problému, být Tebou, neměnil bych - kolik lidí se tím může dneska pochlubit?  Smajlík
« Poslední úprava: 17. Leden 2006, 15:14 od Jajar » uložena

Ericsson/Sony Ericsson: T10s->T39m->T68i->K700i->W800i->W880i->G900->W902->X10 mini pro->mini pro
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 v: 17. Leden 2006, 19:43 »

No já už čekám, kdy mi ta binární SMS přijde a na displeji konečně zasvítí vysněný Vodafone, ale kde nic tu nic... Tak snad se brzy dočkám...Mrknutí
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
minos
Uživatel
***
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 17. Leden 2006, 21:13 »

A nevite pls jestli to de nejak i u T-mobile? Na displeji mam totiz porad Paegas CZ a to me stve Cheesy

Mno s tím Paegas CZ je to jednoduchý, prostě máš starou SIMku, která tuhle změnu "na dálku" nepodporuje, jen se docela divím, že Ti s K750-kou ještě funguje. Měl jsem SIMku z roku 2000 a taky jsem měl jako jeden z mála na telefonu Paegas CZ, byla to docela rarita  Smajlík. Jenže s koupí K700i jsem ji musel vyměnit, protože už ji telefon nechtěl vzít (do té doby jela na t68i  Smajlík). Zkoušel jsem ještě v zoufalství i D750i a taky nic, takže musela přijít výměna a karty. Ale abych neutíkal od věci - bez výměny karty se tedy Paegas CZ nezbavíš.

PS: jestli Ti funguje bez problému, být Tebou, neměnil bych - kolik lidí se tím může dneska pochlubit?  Smajlík

Kdyz to nejde tak nic nenadelam, simku kvuli tomu menit nebudu Cheesy Jinak diky... Smajlík
uložena
la_da
Uživatel
***
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 18. Leden 2006, 17:27 »

PRO - MINOS,
jestli teda hodne touzis po Vodafone, tak se podivej do schemat a tam najdes nekolik docela povedenych.
http://semania.cz/component/option,com_remository/Itemid,62/func,select/id,49/orderby,2/page,10/
snad se ti bude hodit. Mrknutí
uložena
Jajar
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA mini pro
Příspěvků: 597



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 18. Leden 2006, 21:49 »

2la_da: he, tak za prvé - jestli mně ještě zrak nešálí, tak minos se ptal na T-Mobile  Smajlík(Vodafone chtěl Marek Hajn), a za druhé - je tady řeč o "názvu sítě" (nebo logo, jak chceš), nikoli o schématech, to Ti logo nezmění  Mrknutí
uložena

Ericsson/Sony Ericsson: T10s->T39m->T68i->K700i->W800i->W880i->G900->W902->X10 mini pro->mini pro
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 v: 18. Leden 2006, 22:39 »

Tak co? Už vám někomu ta binární SMS přišla? Mě pořád ne...
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
FilipLudvik
Anonym
« Odpověď #12 v: 18. Leden 2006, 23:12 »

me uz ano, ale qtek a windows jsou imunni Smajlík) stale mam oskar
uložena
jonza
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Mini
Příspěvků: 762



Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 18. Leden 2006, 23:35 »

A jak jsi poznal ze ti prisla?
uložena
Jajar
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA mini pro
Příspěvků: 597



Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 18. Leden 2006, 23:52 »

A jak jsi poznal ze ti prisla?

A co třeba tak, že místo "Oskar" má "Vodafone"  Tongue Smajlík (Nebo Oskar - Vodafone?). Totiž jen jsem tím chtěl naznačit, že to není vlastně klasická SMS, která se Ti ukáže, prostě přijde a změní název operátora bez toho, aby ses tomu nějak přičinil. Teda alespoň myslím  Smajlík.
« Poslední úprava: 18. Leden 2006, 23:55 od Jajar » uložena

Ericsson/Sony Ericsson: T10s->T39m->T68i->K700i->W800i->W880i->G900->W902->X10 mini pro->mini pro
jonza
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Mini
Příspěvků: 762



Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 18. Leden 2006, 23:59 »

2Jajar: Ale ja jsem myslel Filipa Ludvika, on napsal ze prisla ale ma imunni pristroje, tak me zajima jak vi ze prisla.
uložena
Fester
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 239



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 19. Leden 2006, 00:02 »

A jak jsi poznal ze ti prisla?

A co třeba tak, že místo "Oskar" má "Vodafone"  Tongue Smajlík (Nebo Oskar - Vodafone?). Totiž jen jsem tím chtěl naznačit, že to není vlastně klasická SMS, která se Ti ukáže, prostě přijde a změní název operátora bez toho, aby ses tomu nějak přičinil. Teda alespoň myslím  Smajlík.

mě přišla sms která obsahovala tyto slova : ,,karta sim byla aktualizována" a nic víc  Mrknutí Mrknutí jo a furt mam oskar
uložena



užívej dokať žiješ :-)   K750i :-)
Jajar
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA mini pro
Příspěvků: 597



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 19. Leden 2006, 00:13 »

Ok, tak tady zase melu v****viny (jako s tím videem u W800i Mrknutí), asi bych měl přestat  Smajlík. Ale je to zajímavý, známýmu se tenkrát změnil název z Paegas CZ na T-Mobile z ničeho nic...
uložena

Ericsson/Sony Ericsson: T10s->T39m->T68i->K700i->W800i->W880i->G900->W902->X10 mini pro->mini pro
Fester
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 239



Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 19. Leden 2006, 00:16 »

Ok, tak tady zase melu v****viny (jako s tím videem u W800i Mrknutí), asi bych měl přestat  Smajlík. Ale je to zajímavý, známýmu se tenkrát změnil název z Paegas CZ na T-Mobile z ničeho nic...

ne nemeleš,ja sam nevím co to bylo za sms když se mi nic nezměnilo  Embarrassed takže v poho...
uložena



užívej dokať žiješ :-)   K750i :-)
FilipLudvik
Anonym
« Odpověď #19 v: 19. Leden 2006, 00:26 »

prsne tak..sms dosla a nic.
uložena
Fester
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 239



Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 19. Leden 2006, 00:29 »

prsne tak..sms dosla a nic.

nevim proč ji posílali když se stejně nic nestalo  Mrknutí
uložena



užívej dokať žiješ :-)   K750i :-)
Jajar
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA mini pro
Příspěvků: 597



Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 19. Leden 2006, 00:32 »

Nemáte třeba jen pozměněný nějaký položky v SIM Toolkit? ikdyž nevím, jestli to jde jen tak pžes SMS...
uložena

Ericsson/Sony Ericsson: T10s->T39m->T68i->K700i->W800i->W880i->G900->W902->X10 mini pro->mini pro
Fester
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 239



Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 19. Leden 2006, 00:36 »

Nemáte třeba jen pozměněný nějaký položky v SIM Toolkit? ikdyž nevím, jestli to jde jen tak pžes SMS...

právě že se nestalo vůbec nic krom toho že mi přišla jedna divná sms...je to možná sms která připravuje sim a tel na brzké přepsání oskaru na vodafone
uložena



užívej dokať žiješ :-)   K750i :-)
jonza
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Mini
Příspěvků: 762



Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 19. Leden 2006, 00:47 »

Takze to vypada asi takhle:
1. pozor telefone, prijde sms
2. pozor simko, prijde sms
3. uz jsem tady, jsem ta tajna sms
uložena
Fester
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 239



Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 19. Leden 2006, 00:51 »

Takze to vypada asi takhle:
1. pozor telefone, prijde sms
2. pozor simko, prijde sms
3. uz jsem tady, jsem ta tajna sms

no podle mně je to neco, co jen aktualizuje něco v kartě sim a pak přijde to hlavní co změní to logo Smajlík než se poškrábeš na hlavě tak taky nejdříve dá mozek signál ruce aby to za chvíli udělala a ta tě za chvíli poškrábe Grin Grin Mrknutí
« Poslední úprava: 19. Leden 2006, 00:54 od Fester » uložena



užívej dokať žiješ :-)   K750i :-)
jonza
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Mini
Příspěvků: 762



Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 19. Leden 2006, 00:59 »

Myslim ze takhle elektronika nefunguje a pokud ano tak je to spatne, proc bys nejdriv PC rikal ze stisknes klavesu a pak ji teda stiskl, nestacil by jen jeden stisk?
uložena
Jajar
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA mini pro
Příspěvků: 597



Zobrazit profil
« Odpověď #26 v: 19. Leden 2006, 01:05 »

2 Jonza myslím, že tady srovnáváš nesrovnatelný. To bych se tě rovnou mohl zeptat, proč moje DVD vypalovačka vypaluje 16x a Tvoje jen 12x... a proč, když jsou obě úplně stejný? Protože mám novější BIOS, který to umožňuje  Mrknutí. No a takhle myslím to chtěl naznačit Fester - ta SMS by mohla být "něco jako BIOS SIM karty". Ber to s rezervou  Mrknutí.
uložena

Ericsson/Sony Ericsson: T10s->T39m->T68i->K700i->W800i->W880i->G900->W902->X10 mini pro->mini pro
Fester
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 239



Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 19. Leden 2006, 01:06 »

2 Jonza myslím, že tady srovnáváš nesrovnatelný. To bych se tě rovnou mohl zeptat, proč moje DVD vypalovačka vypaluje 16x a Tvoje jen 12x... a proč, když jsou obě úplně stejný? Protože mám novější BIOS, který to umožňuje  Mrknutí. No a takhle myslím to chtěl naznačit Fester - ta SMS by mohla být "něco jako BIOS SIM karty". Ber to s rezervou  Mrknutí.

děkuji tak nějak jsem to myslel ale asi jsem se jen špatně vyjádřil Mrknutí
uložena



užívej dokať žiješ :-)   K750i :-)
jonza
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Mini
Příspěvků: 762



Zobrazit profil
« Odpověď #28 v: 19. Leden 2006, 01:13 »

no, ale ja si myslim ze to tak byt nemuze, protoze karta zadny bios ani nic podobneho nema, je to pamet, do ktere si muzes zapsat co chces, treba i ty, tuhle zrovna si nahral operator, tak nevim jak to myslite.

myslim si ze proste je vice druhu karet a vice kodu, takze proste jste dostali zrovna spatny kod, oni nezjistuju kdo ma co, proste to posilaji hromadne. Nebo byla sms nejak poskozena a nic se nestalo.
uložena
Fester
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 239



Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 19. Leden 2006, 01:17 »

no, ale ja si myslim ze to tak byt nemuze, protoze karta zadny bios ani nic podobneho nema, je to pamet, do ktere si muzes zapsat co chces, treba i ty, tuhle zrovna si nahral operator, tak nevim jak to myslite.

myslim si ze proste je vice druhu karet a vice kodu, takze proste jste dostali zrovna spatny kod, oni nezjistuju kdo ma co, proste to posilaji hromadne. Nebo byla sms nejak poskozena a nic se nestalo.

to právě není pravda... posílá se to po částech(ne najednou všem uživatelům( každej nemá stejný druh sim...je to tu někde řešeno(nebo na jinym fóru,ale to je fuk)...protože když máš telefon vypnutý tak ti ta sms nedojde a nic se ti nezmění) nevím jak přesně to už bylo ale co vím je to, že se mýlíš...a já jdu spát , poněvadž jsem unaven a nemám náladu se tu hádat Mrknutí takže dobrou
« Poslední úprava: 19. Leden 2006, 01:20 od Fester » uložena



užívej dokať žiješ :-)   K750i :-)
jonza
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Mini
Příspěvků: 762



Zobrazit profil
« Odpověď #30 v: 19. Leden 2006, 01:33 »

Ja netvrdim, ze se to nepsila po castech, ale castech populace, ne ze ti nejdriv prijde cast sms a pak dalsi az bude cela!
uložena
Victor
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 120



Zobrazit profil
« Odpověď #31 v: 19. Leden 2006, 09:07 »

A není potřeba, aby se ta změna projevila, vypnout a zapnout telefon? To mě teď jen tak napadlo.
uložena

D750i v buvolí kůži od Krusella a s firmwarem káčka od Vagnera Mrknutí
Leo
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson XPERIE Arc,X10 mini pro
Příspěvků: 69



Zobrazit profil
« Odpověď #32 v: 19. Leden 2006, 09:18 »

Taky mi přišla tato SMS a stačilo  vypnout a zapnot mobil a mám tam Vodafone.cz .Tak to skus taky třeba to chce restart telefonu.Cau Leo
uložena

T68i,T630,K700,P910i,2*K800i,P1i,G502,W760i,C702i,W705,X1,W995,X10,Sluchatka HPM-70,Repráčky MPS-60,MPS-70,Bluetooth Headset HBH-IV835,mw600,Bluetooth Car-100
teedy2
Uživatel
***
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #33 v: 19. Leden 2006, 09:46 »

me uz ano, ale qtek a windows jsou imunni Smajlík) stale mam oskar

takova ala pripominka .. .pokud cekas, ze se ti na QTEKu s Windows mobile 5.0 zmeni Oskar na Vodafone, zda se mi to pomerne nanic ... protoze neni snazsi cesta, nez si to v registrech prepsat na cokoli ? luzes si tam napsat Ludli-Oska-fone  Smajlík) ne? Smajlík

este dodam:

HKEY_LOCAL_MACHINE - > Software - > Microsoft - > RIL - > OperatorNames
Zde vytvorit nový String. Jmeno stringu zalezi na operátorovi.
T-Mobile: 23001
Eurotel: 23002
Oskar: 23003
Jako hodnotu stringu zadejte pozadovany nazev
« Poslední úprava: 19. Leden 2006, 09:55 od teedy2 » uložena
FilipLudvik
Anonym
« Odpověď #34 v: 19. Leden 2006, 09:56 »

me uz ano, ale qtek a windows jsou imunni Smajlík) stale mam oskar

takova ala pripominka .. .pokud cekas, ze se ti na QTEKu s Windows mobile 5.0 zmeni Oskar na Vodafone, zda se mi to pomerne nanic ... protoze neni snazsi cesta, nez si to v registrech prepsat na cokoli ? luzes si tam napsat Ludli-Oska-fone  Smajlík) ne? Smajlík

este dodam:

HKEY_LOCAL_MACHINE - > Software - > Microsoft - > RIL - > OperatorNames
Zde vytvorit nový String. Jmeno stringu zalezi na operátorovi.
T-Mobile: 23001
Eurotel: 23002
Oskar: 23003
Jako hodnotu stringu zadejte pozadovany nazev

to ja vim...ja jen komentoval binarni sms Mrknutí
uložena
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #35 v: 19. Leden 2006, 10:47 »

To, že vám přijde binární SMS ještě neznamená, že se musí nutně změnit název operátora. Oskar takhle nedávno měnil na všech SIM preferované sítě. A vzhledem k tomu, že když tato SMS přijde, na displeji jen na chvíli problikne krátká zpráva, kolikrát ani nemusíte zaregistrovat, že se s vaším telefonem něco stalo.
A změna názvu by měla jít v několika vlnách od nejstarší po nejnovější SIM. Takže to bude asi chvíli trvat... Ale doporučuji sem tam vypnout a zapnout telefon, protože změna se bez toho nemusí projevit...
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
TomasZmuda
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA X10i
Příspěvků: 366



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #36 v: 19. Leden 2006, 15:49 »

Kámošovi dneska na K700i přisly 2 zprávy. První šla normálně do telefonu a informovala o tom, že Oskar přešel na Vodafone CZ a na když chtěla přijít ta druhá, tak to pořád psalo, že není dostatek nísta pro zprávy, tak jich pár vymazal, přišla znova a zase to samý, nakonec to bylo tim, že ta binární zpráva se musí uložit na SIMku. bylo v ní napsáno, že proběhla aktualizace SIM a nějakej znakovej (čísla + znaky) kód. Ani nemusel restartovat telefon a bylo to tam.  Mrknutí
uložena

T230->T630-> K750i->P910i->K600i->M600i->K800i->W710i->W880i->W850i->K810i->P1i->K850i->G900->C902->XPERIA X1i->

XPERIA X10i & Live View
Fester
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 239



Zobrazit profil
« Odpověď #37 v: 19. Leden 2006, 18:00 »

Kámošovi dneska na K700i přisly 2 zprávy. První šla normálně do telefonu a informovala o tom, že Oskar přešel na Vodafone CZ a na když chtěla přijít ta druhá, tak to pořád psalo, že není dostatek nísta pro zprávy, tak jich pár vymazal, přišla znova a zase to samý, nakonec to bylo tim, že ta binární zpráva se musí uložit na SIMku. bylo v ní napsáno, že proběhla aktualizace SIM a nějakej znakovej (čísla + znaky) kód. Ani nemusel restartovat telefon a bylo to tam.  Mrknutí

 to jonza: vidíš Jonzo já to říkal Mrknutí
uložena



užívej dokať žiješ :-)   K750i :-)
jonza
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Mini
Příspěvků: 762



Zobrazit profil
« Odpověď #38 v: 20. Leden 2006, 01:28 »

Ne nerikal, ale uz je to jedno. Dobrou.
uložena
Fester
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 239



Zobrazit profil
« Odpověď #39 v: 20. Leden 2006, 01:38 »

Ne nerikal, ale uz je to jedno. Dobrou.

ale říkal,nejdříve něco co tě informuje o změně, aby jsi se nelekl a pak samotná změna... uznej chybu Mrknutí
uložena



užívej dokať žiješ :-)   K750i :-)
jonza
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Mini
Příspěvků: 762



Zobrazit profil
« Odpověď #40 v: 20. Leden 2006, 02:14 »

No pokud to beres takto tak chybu uznavam, ale vy jste tocili neco o tom, ze se simka musi pripravit atd... tohle je neco jineho, a uz se o tom nechci bavit.
uložena
Flekr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« Odpověď #41 v: 20. Leden 2006, 07:33 »

Me prisla normalne oznamovaci SMSka o zmeneni loga a pak zvlastni SMS, která mi aktualizovala simku a mobil sem vypinat nemusel.
uložena

Sony Ericsson K750i + MS Duo 1GB + Redukce na 3,5 mm jack + Sluchátka Sony
Fester
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 239



Zobrazit profil
« Odpověď #42 v: 20. Leden 2006, 09:45 »

Me prisla normalne oznamovaci SMSka o zmeneni loga a pak zvlastni SMS, která mi aktualizovala simku a mobil sem vypinat nemusel.

ano tak je to správně... mě to také přišlo ale nic se mi nezměnilo Huh
uložena



užívej dokať žiješ :-)   K750i :-)
Yarda_cz
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 126



Zobrazit profil
« Odpověď #43 v: 28. Leden 2006, 17:03 »

Kámošce přišla jedna smska na nejakýho Philipse: Oskar se mění na Vodafone, proto vám aktualizujeme Vasi SIM kartu. A pak přišla dalsi sms, kde jen probehla aktualizace. Aby se neco projevilo, musela restartovat mobil, pak naskocil Vodafone. Mě neprisla smska zadna, to bych si vsiml. Hral jsem si v menu mobilu v Mobilní sítě, pak se vratim zpatky na "Plochu" a vidím ze tam mám "Vodafone CZ". Bez restartu, bez smssek. Tot moje story... BTW v simtoolkitu sice zmenili taky Oskar na Vodafone, ale v M-platbach je porad Oskar platba
« Poslední úprava: 28. Leden 2006, 17:10 od Yarda_cz » uložena

| W610i/4GB | HBH-DS220 | Jimm 0.6.2b | Vodafone CZ |
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #44 v: 28. Leden 2006, 21:06 »

Tak mě na starší SIM přišla od Oskara SMSka, ve které mi bylo vysvětleno, že z Oskara se stává Vodafone a proto mi změní název operátora na displeji pomocí aktualizace SIM karty a že tato změna nebude mít žádný vliv na služby a jejich ceny.
Pak přišla binární SMS, stačilo vypnout a zapnout telefon (Eric T65) a už tam mám Vodafone CZ.
Teď jen čekám, až mi to přijde na novější SIM.
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
winexpert
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson K750i
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #45 v: 26. Únor 2010, 18:18 »

Já nevím Proč, ale můj děda má stále Oskar, a to už uběhla pěkná řádka let...
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 3 4 [Vše]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K750i/W700i/W800i/D750i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Oskar => Vodafone - změna názvu operátora na displeji
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.013 sekund, 17 dotazů.