SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 09:56

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: Problém s mikrofonem (T610)
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Problém s mikrofonem (T610)  (Zobrazeno 11583 x)
anonymmmmmmm
Anonym
« v: 08. Leden 2006, 11:14 »

Mám problém s mikrofonem. Při volání mi různě chrčí. Nevíte někdo jak by se dal vyčistit? Díky
uložena
HellBorn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 137



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 08. Leden 2006, 11:53 »

Tak nejdřív si upřesni jestli je to mikrofon nebo reprák co ti chrčí. Nečistí se to, ale mění. Jedině u mikrofonu bývá binec v tom otvoru kudma k němu jde zvuk, tak se to dá vyčistit a vyfoukat (ale bývá to když je slabší a ne když chrčí).
uložena
Gooofy
Uživatel
***
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 09. Leden 2006, 16:24 »

Je to určitě mikrofonem, zkousel jsem totiz testy v mobilu a reprák je čisteja a mikrofon chrci. A kde to mam zkusit profouknout, kdyz u t610 zadnej otvor mikrofonu neni (nebo spis nevim kde).
uložena
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 09. Leden 2006, 17:41 »

Je to určitě mikrofonem, zkousel jsem totiz testy v mobilu a reprák je čisteja a mikrofon chrci. A kde to mam zkusit profouknout, kdyz u t610 zadnej otvor mikrofonu neni (nebo spis nevim kde).
Aby jsi ho mohl profouknout, tak asi jedině sundat kryt.....
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
HellBorn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 137



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 09. Leden 2006, 20:33 »

No jestli ti chrčí, tak se to stejně mění. Je to ta malá dírka u systemovyho konektoru, ale jak už bylo řečeno aby si to profoukl, musíš ho rozdělat
uložena
sweden2
Uživatel
***
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 14. Únor 2006, 15:06 »

Zdar, mám podobnej problém: když volám, tak mě to chrčí v repráku tak středně (v pohodě slyším volanýho), ale volanýmu to u něj chrčí tak, že mě skoro neslyší, dělá to takovej bordel, jako kdybych zrovna stál někde ve fabrice u pásu. Čili mam špatnej reprák i mikrák? Nebo je problém jinde? Dělá to sice jenom někdy, ale frekvence se rychle zvyšuje... Jo a u pásu nedělám...  Mrknutí Předem díky..
uložena
Jir
Anonym
« Odpověď #6 v: 13. Červen 2006, 07:54 »

Mě dělá naprosto to samé T630. Už jsi to vyřešil?
uložena
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 13. Červen 2006, 14:25 »

Tento stejnej problém měl kámoš na T610, když jsem s ním volal, tak jsem ho skoro vůbec neslyšel. Dal telefon na reklamačku a bylo to v poho. Jelikož dnes už asi na T630 záruku nemáš, tak zajdi do servisu, zeptej se co to asi je a kdyžtak to nech opravit pokud to nebude za nějakou extémní částku.
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
JENDAN
Anonym
« Odpověď #8 v: 14. Červen 2007, 10:20 »

Zdar, mam stejny problem a vyresil jsem ho tim ze jsem vycistil kontakt mezi mikr a  "zakl. deskou". Mikr je totiz ulozen v gumovym pouzdre v krytu telefonu a cim je telefon pouzivanejsi tim se kryt vice deformuje, vznika mezera v tomto konatku, a do teto mezery se dostava necistota. Tento problem nastal po 3 letech pouzivani a ukon cisteni musim vykonavat tak jednou az dvakrat do dvou mesicu. Kdybyste chteli poradit jak na to klidne napiste na mail [email protected]. PS cistete vatovou tycinkou namocenou v lihu. Podle me je to nejucisnesi metoda
uložena
Ozi
Anonym
« Odpověď #9 v: 02. Únor 2008, 16:59 »

Me to taky delalo, kdyz jsem mel napevno zavreny zadni kryt. Pri hovoru sem ja slysel normalne, ale na druhy strane, to bylo hrozny chrceni. Pomohlo telefon rozebrat a komplet vycistit...

Pokud chcri cas repracek, tak je to pokud vim opravdu na vymenu...
uložena
berkdeber
Uživatel
***
Telefon: T630
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 19. Květen 2008, 10:11 »

potvrzuji postup dle JENDAN, je to jednoduche (zvladl jsem i ja), rozebrat postupem dle http://mobil.idnes.cz/sony-ericsson-t630-vymetame-pavuciny-neco-pro-kutily-fy7-/mob_sonyericsson.asp?c=A040820_5282147_telefony , vysroubovat jeste 2 sroubky pod antenou, vyndat desku a tam je mikrofon ze druhe strany plastu, ktery je pod baterkou. lih+vaticka a je hotovo
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: Problém s mikrofonem (T610)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 19 dotazů.