SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
18. Duben 2024, 18:24

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K750i/W700i/W800i/D750i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: HELP HELP
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: HELP HELP  (Zobrazeno 4538 x)
jvees69
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 296



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 v: 18. Prosinec 2005, 19:07 »

Hele vy dva, zkuste napsat jen prispevky ktere neco rikaji, asi by se vam nelibilo kdyby kazdy odpovedel na vase problemy tak tak, jezkovy oci atd...

Takze pokud mate co rict tak to honem napiste, pokud to jsou jen citoslovce tak se je nechte pro sebe. Protoze pokud to jou nic neresici prispevky tak me to vzdycky nastve! Kdyz nemam co rict tak mlcim!

tak asi takhle: musim ti oznámit, že já měl co říct a chtěl jsem tím jen stresmanovi naznačit, že s ním soucítím... Pač je to poprvé co jsem se setkal s tím, že oni v servise mu přes šroubky něco přelepí aby to nemohl otevřít... kapiš?  Huh
jinak myslim, že zrovna stresman, kterej má "zatim" 16 příspěvků si s posthuntingem nejspíš žádné problémy nedělá, nebo myslíš, že jo? No a když už jsme u toho, ta tvá poslední poznámka nám sem taky nic moc nového nepřinesla...  Shocked
uložena
stresman
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 466



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 18. Prosinec 2005, 19:46 »

som sa tu docital ze o mna rec?Huh no to nemyslite vazne na fore o sonyericssone sa tu budete hadate o mne. tak soryy za moje vyjadrovanie. diky za rady.
uložena

Fon: SonyEricson D750i, FW - R1J002
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K750i/W700i/W800i/D750i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: HELP HELP
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.