SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 16:13

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K750i/W700i/W800i/D750i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: kryt baterie! Help!
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: kryt baterie! Help!  (Zobrazeno 3649 x)
Flekr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« v: 17. Prosinec 2005, 16:10 »

Potřebuju pomoc! Nejde mi otevřít kryt baterie i když vynaložím sebevětší sílu. nemáte někdo stejnou zkušenos?HuhHuhHuh??
« Poslední úprava: 17. Prosinec 2005, 16:37 od Tomáš 001 » uložena

Sony Ericsson K750i + MS Duo 1GB + Redukce na 3,5 mm jack + Sluchátka Sony
jonza
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Mini
Příspěvků: 762



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 17. Prosinec 2005, 16:30 »

Takze pokud jsi to podlozil papirkem proti vrzani tak to uz tu bylo. Ten klucina to otevrel za pouziti sily a sroubovaku!  Nevim jak moc si poskodil kryt ale oddelal to! tak to budes muset zkusit silou!
uložena
Flekr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 17. Prosinec 2005, 16:33 »

Papirek sem tam nestrkal (nastesti), tak to budu muset dal zkouset. Dik za radu  Mrknutí
uložena

Sony Ericsson K750i + MS Duo 1GB + Redukce na 3,5 mm jack + Sluchátka Sony
jvees69
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 296



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 17. Prosinec 2005, 18:05 »

Papirek sem tam nestrkal (nastesti), tak to budu muset dal zkouset. Dik za radu  Mrknutí

no, tak ten kluk co to otevřel šroubovákem jsem byl já... ale já to podložil papírkem, je ale možný, že se ti to kouslo stejně jako mě s tím papírkem... musíš se hodně snažit, sílu sílu sílu, nic jinýho na to nepomůže... pokud ti můžu poradit, nepoužívej žádné ostré nástroje..., to pak ožďoubeš jako já a budeš z toho špatnej..., ikdyž já to nakonec i to ož´doubaný nějak vyřešil a už to nejde poznat, že s tim něco bylo... kdyžtak napiš jak se ti to podařilo... zdar a sílu  Smajlík
uložena
Apocalypsa
Uživatel
***
Příspěvků: 20



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 17. Prosinec 2005, 18:39 »

jo to ja mam u k750i papirek taky a mel sem ho i u t610 ... a je fakt ze teda musim zabrat abych otevrel ale zatim nejaky vazny problem neni

Edit: Z jaky zeme vyroby mate mobil urcite na tom bude zalezet kvalita konstrukce a to ruzny provrzani a mozna i zvuk fotaku ja mam teda by china fotak hlasity a vrzani velky :/ nebo nemuzu srovnat s jinyma k750i ale me to prijde ze vrze dost Smajlík
« Poslední úprava: 17. Prosinec 2005, 18:42 od Apocalypsa » uložena
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 17. Prosinec 2005, 20:07 »

U K750i se to otvírá docela tězce, to mě celkem naštvalo, ale pokud tam nemáš papírek, tak by jsi to měl bez problémů otevřít, je to potřeba zkoušet.
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
00
Anonym
« Odpověď #6 v: 17. Prosinec 2005, 23:04 »

Rád bych se podíval odkud ho mám, ale bohuzel nemam jak to otevrit abych se podival. S vrzanim co celkem de nejak mi to nevadi. A zvuk fotaku, pokud mas telefon od oskara, vypnout nejde (jedine v sevisu) bohuzel. Cry
uložena
Tomáš001
Anonym
« Odpověď #7 v: 17. Prosinec 2005, 23:16 »

Rád bych se podíval odkud ho mám, ale bohuzel nemam jak to otevrit abych se podival. S vrzanim co celkem de nejak mi to nevadi. A zvuk fotaku, pokud mas telefon od oskara, vypnout nejde (jedine v sevisu) bohuzel. Cry
uložena
Kkozi
Uživatel
***
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 17. Prosinec 2005, 23:40 »

Mel sem na chlup stejnej problem, sem si tam hodil pekne silnou ctvrtku,aby to nevrzalo,ale pak sem potreboval otevrit ten kryt a hle, ono to neslo. Tlacil jsem, az jsem se klepal a stejne to nepovolilo.
Ale fígl přišel brzo:-)
Prostě jsem vzal v kuchyni nůž, ostřím jsem ho jemně vtlačil do tý mezery, kde ten kryt konci a zacina kryt zadní části telefonu.Potom jsem to jenom trosku stisknul tahnul dolu a povolilo to. A celkem jemne, jak nic. Od ty doby si tam zadnej papirek nedavam a vymyslel jsem jinou vec proti vrzani.
Proste jsem na okraje toho krytu nalepil maly prouzky textilni izolacky, takova ta, jak se lepi treba na hokejky a tak. Od ty doby to ani nevrzne.
Moje k750i se má jako v bavlnce:-))
uložena
Tomáš001
Anonym
« Odpověď #9 v: 18. Prosinec 2005, 08:24 »

A neupizlal sis ten plast tim nozem? Bojim se ze to opizlam a ztratim zaruku.
uložena
Flekr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 18. Prosinec 2005, 09:32 »

Už je vše OK. Chtelo to jenom sílu a pevnej tenkej nůž. Dik všem  Mrknutí
uložena

Sony Ericsson K750i + MS Duo 1GB + Redukce na 3,5 mm jack + Sluchátka Sony
jonza
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Mini
Příspěvků: 762



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 18. Prosinec 2005, 14:01 »

Vcera vecer mi zmrznul, chtel jsem sundat kryt baterky a ono to neslo. Cely jsem se spotil kdyz jsem si vzpomel jak jste to oddelavali vy. Nastesti za pouziti brutalni sily bez poskozeni povolil, ale 10 minut jsem tim stravil urcite! Tak tam mohli vymyslet jinak ty pacicky, aby to nevrzalo a slo to lepe dolu.
uložena
jvees69
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 296



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 v: 18. Prosinec 2005, 14:42 »

Vcera vecer mi zmrznul, chtel jsem sundat kryt baterky a ono to neslo. Cely jsem se spotil kdyz jsem si vzpomel jak jste to oddelavali vy. Nastesti za pouziti brutalni sily bez poskozeni povolil, ale 10 minut jsem tim stravil urcite! Tak tam mohli vymyslet jinak ty pacicky, aby to nevrzalo a slo to lepe dolu.
jojo, moje řeč... bál ses hodně, co??? hihi  Grin Grin Grin ... fakt to mohli vymyslet jinak, tohle je někdy dost drsný...  Grin Grin
uložena
Flekr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 18. Prosinec 2005, 17:59 »

ja se taky dost potil, kdyz sem do ty mezery rval nuz! myslel sem ze to opizlam nebo zlomim, ale vsechno je v poho. Uz to jde sundat bez problemu a nic neni poznat  Mrknutí
uložena

Sony Ericsson K750i + MS Duo 1GB + Redukce na 3,5 mm jack + Sluchátka Sony
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K750i/W700i/W800i/D750i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: kryt baterie! Help!
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.