SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 15:34

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Telefony řady Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Mouchy na Z520i
Strana: 1 2 3 ... 5 [Vše]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Mouchy na Z520i  (Zobrazeno 30841 x)
kubikula
Uživatel
***
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« v: 28. Listopad 2005, 09:45 »

Ahoj, tak sem můžete psát nějaké ty chybičky, co Vám chybí či vadí na z520i  Roll Eyes
uložena
kendra
Uživatel
***
Příspěvků: 7



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 28. Listopad 2005, 13:38 »

Kdyby se mu neviklal ten kryt a bylo tam víc paměti, tak bych se nezlobila, ale jinak jsem s ním velice spokojená.
uložena
kubikula
Uživatel
***
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 30. Listopad 2005, 22:10 »

Fakt? Já zas někde četla, že je dost složitý (těžký) tam ten kryt vůbec nandat. e jde prý dost ztuha, ale pak už prý drží. Hmm, asi to bude kousek do kousku, co?
uložena
kendra
Uživatel
***
Příspěvků: 7



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 01. Prosinec 2005, 12:02 »

Já to myslela jinak...Kryt tam jde opravdu dost ztuha a pak drží.....ale víko(nebo jak jinak se tomu říká, prostě vrchní díl telefonu) se celkem dost dobře vikle.
uložena
kubikula
Uživatel
***
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 01. Prosinec 2005, 12:19 »

Aha, už rozumím. A krom tohoto neduhu spokojenost? Co třeba rychlost telefonu? Displej?  Huh
uložena
uursik
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 68



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 01. Prosinec 2005, 13:27 »

tak jsem někde četla, že ty kryty jdou ztuha sundat, pravda ten u baterie jde hůř, ale ten přední jde celkem lehce. Pak vidím mouchu v tom, že mám s bílým krytem. Měla jsem ho ve flaušové košili červené barvy, a chytlo mi to nádech do růžova. Angry
uložena
kubikula
Uživatel
***
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 01. Prosinec 2005, 13:50 »

Roll Eyes tak to je fakt dobrý. Jak jsem tak pročítala místní fórum, měla jsi co dělat sehnat bílý, co?  Grin No tak zas je to originál, ne?
uložena
xPet
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 01. Prosinec 2005, 20:51 »

Much je celá řada. Nevím sice, co má SE umět, měl jsem až doposud starýho Alkáče 501, ale člověk je tak nějak na něco zvyklý, a doufá, že i po 6-ti letech vývoje MT bude znát nějaký ten krůček kupředu. Ale jak jsem zjistil, tak tomu tak zdaleka není. Ba úplně naopak.

  A) Technika
Zde není toho co vytknout...., prostě mobil. Jen se ne zrovna snadno otvírá jednou rukou; neříkám, že nelze, jen je to obtížné. A pak je tu ten posouvající se vrchní díl - v zásadě to nevadí, jen to nepřidává k důvěře v kloub a tím pádem i v samotný telefon. DTTO o vrzajícím plastu, kterého se takřka vždy dotknete při pohybu kurzoru směrem nahoru.

  B) Software
Mám telefon zatím jen velice krátce a tak pokud jeho funkčním vychytávkám teď nějak ublížím, tak to berte s rezervou - ne vše je na 100% odskoušeno, a nebo jsem na to zatím nijak nepřišel.
1) Kontakty - je to jedna velká skupina, nedají se rozdělit a nacpat do přehledných adresářů
2) Malé hodiny na vnějším displeji
3) Nepochopitelná nemožnost blikání diod telefonu i poté, co zpráva došla, či bylo zaznamenáno volání
4) Nemožnost nahrát telefonát
V tomhletom tvůrce FW opravdu nepochopím, zlatej stařičkej Alkáč (diod se to netýká, ty neměl  Mrknutí )

  Jinak s telefonem celková spokojenost.  Roll Eyes
uložena
uursik
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 68



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 01. Prosinec 2005, 23:03 »

no s tím sháněním bílého to bylo děsný, te%d zase budu shánět ten šedý kryt, a to teprve bude super. - teda můj mne za to zabije, řekne, že nevím co chci Cheesy
uložena
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #9 v: 01. Prosinec 2005, 23:21 »

Také se přidám, za jednu z hlavních nevýhod u Z520i je nemožnost zamčení vnějších kláves. Dlouhým stiskem například tlačítka foťaku dojde k aktivaci a nasledně další stisky ihned fotí. V dámských kabelkách se tento neduh stává velmi často a stížností je na tohle dost. Netuším jak to obejít, tlačítko mohlo být více zapuštěné, ale nevím zda něco softwarový odborníci spolu s novým firmwarem vymyslí.....
uložena
kubikula
Uživatel
***
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 03. Prosinec 2005, 13:24 »

Tak děkuji za příspěvky. V prvé řadě mě docela zaráží ten kloub. Máma mi nechce koupit véčko právě kvůli jejich "problémovým" kloubům. Snažím se jí přesvědčit, že tomu tak není, že teď už ty telefony jsou přeci vychytané  Sad ale jinak bych neviděla problém v tom telefoním seznamu. Jde přeci vybírat jméno podle více než jednoho počátečního seznamu, takže vo co go?  Mrknutí
uložena
xPet
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 04. Prosinec 2005, 10:31 »

To kubikula: Jasně, že v tom seznamu není žádnej problém...., pokud máš takové skvělé pamatování na to, jak si koho přesně ukládáš do mobilu. Nevím jak ty, ale myslím, že většina lidí, co se stýkají s dalšími lidmi, si ty ostatní uloží pro danou situaci jim přijatelným tvarem (jméno, příjmení, nick na chatu, přezdívka v životě,....). Stejně tak se ti po nějaké delší době v hlavě i tento kontakt může nějak jinak vykrystalizovat.
  A z vlastní zkušenosti ti mohu říct, že prohledat skupinku třeba 13-ti lidí číslo po čísle je daleko snažší, než ve 250-ti číslech hledat snad možné kombinace tvého zčásti zapomenutého kontaktu, když nevíš, pod jakým začínajícím písmenem je uložen. Mrknutí ...., to už ti pak zbývá prošipkovat celý seznam, dokud nenalezneš, co hledáš!
« Poslední úprava: 04. Prosinec 2005, 11:31 od xPet » uložena
kendra
Uživatel
***
Příspěvků: 7



Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 05. Prosinec 2005, 08:22 »

K tomu bílo-růžovému krytu...nic si z toho nedělej. Já mám ten oranžovej kryt a jelikož sem tam nosím mobil v zadní kapse riflí, tak oranžový kryt má v tuto dobu takový zvláštní modro šedý nádech....
uložena
uursik
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 68



Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 07. Prosinec 2005, 21:33 »

Tak Vám teď povím, proč mi jde ten přední kryt lehce sundat - on ten takový čamplík jak je na obou stranách a má to zacvaknout - tak ten jeden je zlomený  Cheesy Do růžova a ještě zlomené, ale zajímavé je, že to drží.
Takže už abych sháněla náhradní.
Jo a na kraji toho předního displeje v rožečku mám jakoby špínu, a ta tam nebyla. Možná je to zrnko tabáku - protože mám v kapsičce v tašce cigára, a znáte to furt se to trousí Lips sealed
Ale nemůžu přijít na to, kudy se to tam mohlo dostat Undecided
uložena
duky
Anonym
« Odpověď #14 v: 08. Prosinec 2005, 10:22 »

s telefonom som velmi spokojny, ale predsa ma par drobnosti, ktore mohli byt lepsie.
- telefon aj vdaka cca 2mm vole vrchneho dielu stale neotvaram jednou rukou (ono to ide, a pri otvarani jednou rukou tlacim prstom na vrchny diel a bojim sa ze ho este viac rozkyvem)
- nechutne male hodiny na vonkajsom displeji (uz som ich vypol)
- aspon u mna spodny kryt (baterie) ide lahko dole, raz sa mi pri vkladani do vrecka uplne vysunu, dost ma to prekvapilo a pritom som omylom stlacil fotak ktory sa aktivoval a takeho udiveneho ma odfotil Smajlík
- nezmyselne nevyuzitie svetelnych diod, za vzor by mohol byt siemens CF62.....aspon prichod spravy a neprijaty hovor by mohla zablikat diodka
- trosku slabsi kalendar
- nemozem nastavit zvonenie skupine (idealna by bola moznost pridelit zvonenie skupine aj jednotlivcovi)
- pri prezereni kontaktov je mozne prepinat iba medzi cislami, neni vidiet ostatne polozky ani ich neni mozne dat zobrazit...spristupnia sa po stlaceni volby upravit kontakt

co ma prijemne prekvapilo
+ prijemna vydrz baterie
+ vyborna klvasnica
+ T9
+ rychlost telefonu celkovo aj v menu
+ ten sedy kryt je velmi prijemny na dotyk
uložena
Pitrsman
Anonym
« Odpověď #15 v: 18. Prosinec 2005, 00:00 »

Cus lidi, potreboval bych pomoct, chtel bych SE Z520i, ale jak si ctu ty vase zpravy tak nevim jestli si ho mam koupit, poradte nekdo pls.kdyztak mi napiste jestli bych si nemel koupit nejakej jinej mobil, a kdyz jo tak kterej. Zatim cis a napiste pls....pEtE
uložena
kendra
Uživatel
***
Příspěvků: 7



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 20. Prosinec 2005, 08:07 »

Dám ti jednu radu, jdi do nějakého obchodu s mobily, vyžádej si Z520, osahej si ji, zjisti, jestli ti ty mouchy až tak moc vaděj.....a rozhodni se sám. Nic jinýho ti tu asi neporadím. Každýmu se líbí něco jinýho. Já Z520 mám a jsem s ní spokojená i přes ty mouchy...
uložena
xPet
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 20. Prosinec 2005, 09:10 »

Ano, je to přesně tak, jak říká kendra. Jakmile jsem se zbavil Z520, šel jsem do obchodu, abych si ujasnil, zda-li chci Samsung Z500 a nebo Motorolu MPx220. Celkově vítězil Samsung, takřka ve všech směrech (papírově) + i to, že je to jednoduchý, rychlý telefon. Ovšem, ten pocit byl velice nepříjemný, když jsem jej držel v ruce. Skoro jsem měl strach, že mi vypadne - převrátí se přes displej z ruky. Motorola má asi 15x víc much než Z520, ale šel jsem do ní. Už jen proto, že se Z520 po třech dnech nebylo co zkoumat. S MPx to vypadá tak na 2 měsíce a víc. Každému prostě vyhovuje něco úplně jiného.  Grin
uložena
kubikula
Uživatel
***
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 20. Prosinec 2005, 21:32 »

Díky za příspěvky. Učinila jsem dle vaší rady a zašla do obchůdku, koukla, zkusila a asi jí propadla  Roll Eyes Jedna věc mi ale opravdu vadí, a to ty diody, které blikají dosti nefunkčně. Myslíte, že je možné, změnit tento neduh novým firmem? Mám tím na mysli, aby diody zůstaly blikat až do přečtení si zprávy, či vzání na vědomí zmeškaného hovoru. Undecided
uložena
Jiřík_1.
Anonym
« Odpověď #19 v: 24. Prosinec 2005, 11:01 »

Zdravím, SE (původně jen E) používám už hodně dlouho (asi 15 let), popravdě jem do nich fanda a soukromě jsem nikdy neměl jiný tlf, služebně ano a tak mohu porovnávat a mně osobně SE vyhovují. Některé věci prostě k SE patří a člověk si už na to zvykl, to je třeba právě ta nemožnost přiřazovat zvuky skupinám, to prostě SE neumí. Kalendář je stejný ve všech SE a plně vyhovuje, jsem zvyklý na synchronizaci s PC a Utloukem a vše je OK. Dost mě překvapuje to zde uvedené trvalé blikání diod, asi záleží na nastavení, mně to vždy zabliká a dá pokoj, nemám  s tím problém. To jak plave vrchní díl je zvláštní, ale neřekl bych, že je to špatný kloub, pouze umožňuje tento pohy ale není volný. A co mně vadí ? to jsou malá písměna na venkovním dsp, a taky překvapivě to, že tlf nemá žádnou venkovní diodu, která by blikala když je tlf v provozu - což je teda pořád, protože to je první tlf, který má takovou baterku, že ho vůbec nevypínám.
Přeji příjemné prožití Vánoc a vše NEJ do roku 2006  Smajlík  Smajlík  Smajlík
uložena
xhoodx
Anonym
« Odpověď #20 v: 25. Prosinec 2005, 17:20 »

Já na své Z520i nemam ani jednu mouchu vsechno je ok vsechno drzí :-D...jen co mi vadi tak se nato psatne shanej hry a motivy Smajlík ...bohuzel jsou jenom placene Sad
uložena
Terran
Anonym
« Odpověď #21 v: 26. Prosinec 2005, 10:08 »

to xPet:   Hele newim, co by si chtěl po telefonu za tudle cenu s touhle výbavou Smajlík  V tédle kategorii neseženeš vybavenější telefon. A každej normální člověk pokud nemá bordel ve svym seznamu. najde koho kledá Mrknutí  BTW  pokud ti vadí to blikání led, tak se to dá vypnout...stačí si jen projít menu. Ale zrovna tohle je věc která mě fakt chytla už jen proto, že ji nenajdeš na žádnym tuctovym telefonu Smajlík
uložena
kubikula
Uživatel
***
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 26. Prosinec 2005, 11:13 »

No tak se to tady tak trochu rozdělilo na dva tábory. Jeden, který vítá blikání led při hovoru a příchodu SMS a druzí, kteří tento fakt propagují. Já osobně beru blikání diod při příchodu SMS i jako upozornění na hovor, ale myslím si, že bych je víc využila jako oznámení o ztraceném volání nebo SMS. Jako abych na první pohled věděla, že jsem něco prošvihla  Grin Nevíte, jestli by tento nešvárek bylo možné odstranit novým firmem? Dík
uložena
uursik
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 68



Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 27. Prosinec 2005, 13:18 »

No tak mne diody tolik nerozčilují, já mám mobil v práci klasicky v šuplíky, a kolikrát ho tam zapomenu i přes noc. Na obchůzku si ho sebou neberu, takže diody když blikají, tak ani nevidím.  Mrknutí
uložena
fireice
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 425



Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 27. Prosinec 2005, 16:14 »

To upozorňování zmeškanýho hovoru nebo sms by nebylo špatný.Esli by to vyřešil jinej FW?-Ano šlo by to.Otázkou je zda se s tím vývojáři budou vůbec zabejvat.Myslim si že ne.Já bych tuhle funkci rozhodně uvítal  Cheesy  Kolega to má na Siemensu asi ME45 nebo tak nějak , a není to vůbec špatná funkce. Jinak Z520 je supr foun  Lips sealed
« Poslední úprava: 29. Prosinec 2005, 21:26 od fireice » uložena

SEManiak Fire
kubikula
Uživatel
***
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 29. Prosinec 2005, 20:04 »

to fireice: Dík za příspěvek. Ségra právě vlastní Siemens ME45 a tam jen tak zlehka problikávají diodky již při výše zmiňovaném stavu. Takže díky tomu vím, že to lze a hlavně že je to pro mě docela praktická funkce. Každou chvilku mi leží telefon někde na stole a je tak možno hned na první "pokuk" vidět, jestli někdo psal nebo volal. Nemusí pak člověk pořád luštit na displeji. Ale asi máš pravdu, že se tím moc zabývat nebudou. Bohužel  Sad
uložena
xhoodx
Anonym
« Odpověď #26 v: 12. Leden 2006, 20:33 »

Mno nevím jak vam ale me se uz 3x sekl a vypl :  Huh
uložena
kubikula
Uživatel
***
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 13. Leden 2006, 21:53 »

Fakt???To mi ani neříkejte, že se zasekává. Proto mě nebavili Siemensy, teď momentálně vlastním Nokii, která mi to občasně dělá taktéž a zatím jsem si jiný než z520i neoblíbila z posledních recenzí víc. No pravda, ještě K700 nebo K750, ale to zas nejsou véčka, a já bych to véčko mooc chtěla.  Huh
uložena
xhoodx
Anonym
« Odpověď #28 v: 14. Leden 2006, 11:46 »

Fakt???To mi ani neříkejte, že se zasekává. Proto mě nebavili Siemensy, teď momentálně vlastním Nokii, která mi to občasně dělá taktéž a zatím jsem si jiný než z520i neoblíbila z posledních recenzí víc. No pravda, ještě K700 nebo K750, ale to zas nejsou véčka, a já bych to véčko mooc chtěla.  Huh

stalo se mi to jenom pri posilani souboru pres BT ... jinak je vsechno ok....a doporucuji ti si ho koupit Mrknutí
uložena
uursik
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 68



Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 14. Leden 2006, 19:21 »

tak to chce nějakou kontrolu, mně se ještě nezasekl, a přes BT mi kluk posílá každou chvíli něco Mrknutí
uložena
xhoodx
Anonym
« Odpověď #30 v: 15. Leden 2006, 20:23 »

No jestli se to ete nekdy stane tak pudu  Cool ... ale nevim kam Smajlík
uložena
kubikula
Uživatel
***
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #31 v: 17. Leden 2006, 14:35 »

Tak alespoň nějaké uklidnění. Už o něm opravdu dělší chvíli uvažuji. V březnu mám narozky, tak to tak jako plánuji  Roll Eyes
uložena
xhoodx
Anonym
« Odpověď #32 v: 17. Leden 2006, 18:08 »

No jakoze az nato ze se na nej spatne shanej veci je to cool mobil  Mrknutí
uložena
duky
Uživatel
***
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #33 v: 18. Leden 2006, 12:07 »

co sa nanho spatne zhana? hladal som silnejsiu baterku, ale ked hram hry tak hodinu denne, tak mi mobil vydrzi 4 dni, tak to zatial neriesim. nahradne kryty som uz tiez videl, velmi pekne.

mne sa mobil sam restartol iba raz, ale to som mu daval dost zabrat, posielal som hry cez BT jednu za druhou, hned spustal, obcas nejaka hra nesla spustit (bola pre iny fon alebo operacny system) a raz to nevydrzala  po chybovej hlaske ze hra nejde spustit sa vypol.

inak pri beznej praci mi este nezamrzol ani sa nevypol...co sa mi pri siemense stavalo denne
uložena
xhoodx
Anonym
« Odpověď #34 v: 18. Leden 2006, 16:06 »

nj nesmis mu davat tolik zabrat no Smajlík ... hele napis mi na [email protected] a domluvine se na nejaky ty hry =)
uložena
xhoodx
Anonym
« Odpověď #35 v: 27. Leden 2006, 17:31 »

Hele lidi taky vam na Z520i uplne zhasíná ten displej??....me to to celkem s*** =)

Na SEManii mluvíme slušně...Mrknutí Takže si "sere" a podobné sposťárny pro příště odpustím...Mrknutí
« Poslední úprava: 09. Únor 2006, 23:10 od MarekHajn » uložena
duky
Uživatel
***
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #36 v: 27. Leden 2006, 23:54 »

mne to praveze vyhovuje, setri to baterku a hlavne ked si odskocim od otvoreneho mobilu, viem ze po pol hodine nepridem k prazdnej baterke Smajlík
externy displej mam vypnuty stale, tie miniaturne hodiny aj tak nevidim. a ked chcem vidiet kolko je hodin, zmacknem bocne tlacitko
uložena
Sechmet
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 1



Zobrazit profil
« Odpověď #37 v: 03. Únor 2006, 10:38 »

mobil mi totalne vytuhl jen jednou a to pri pouziti nejakeho divneho softu na propojeni s kompem pres modrej zub. Zhasinani displaye je myslim ok alespon me vyhovuje jen mi chybi nastavitelny cas na to zhasnuti.. ale zas je to o zvyku. Ostatne ono vsechno v tomhle smeru je o zvyku. Zaryteho Nokiare taky tezko budu presvedcovat ze Nokie ma ty a ty problemy, proste si na nektere zvyknul a nic ho nezvikla Smajlík) ..
Co se ruznych veci k mobilu tyce nemela jsem zatim problem cokoliv sehnat. Trosku problem to byl pravda na slovensku kde nemeli ani slusne pouzdro ale tady docela pohodicka Mrknutí
uložena

zivot je jen souhrn binarnich informaci
firemannn
Uživatel
***
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #38 v: 05. Únor 2006, 18:54 »

Nevite nekdo jak zapnout blikani led diod pri prichozi SMS? Diky
uložena
Mirina
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #39 v: 13. Únor 2006, 12:39 »

Ahoj,
chtěla bych Z520i koupit dceři, ale hledám nejnižší cenu. Na netu se dá ušetřit, ale nemám zkušenosti. Vyplatí se to nebo je lepší jít do kamenného obchodu?
Dík Mirka
uložena
fireice
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 425



Zobrazit profil
« Odpověď #40 v: 14. Únor 2006, 03:47 »

Ahoj,
chtěla bych Z520i koupit dceři, ale hledám nejnižší cenu. Na netu se dá ušetřit, ale nemám zkušenosti. Vyplatí se to nebo je lepší jít do kamenného obchodu?
Dík Mirka

To je individuální.Dle mého názoru je to tak.Pokud to budeš kupovat na netu,pak doporučuju koupit foun určenej  pro CZ distribuci-né šedej dovoz ze zahraničí.Pokud se ti totiž s founem cokoli stane,můžeš foun odnest do autorizovaného servisu, kde ti ho bez problémů přijmou do opravy.Myslim tim záruční opravu.Nemusíš ho posílat zpět kdes ho koupila. Pakliže koupíš foun za "levno" ale tzv.-šedivku,už ti ho do autorizovanyho servisu nevemou.Nebo vemou,ale né jako záruční opravu.Je nutný foun zaslat tam kdes ho koupila.Tím se oprava protahuje,stojí to peníze(poštovný),atd,atd. Pokud ale budeš nakupovat v kamenném obchodě je jedno že je to šedivka(dovoz z ciziny).Při problému vzniklém v záruce jim ho odneseš na prodejnu kdes ho koupila,a víc tě nezajímá.Záruka platí 2roky.Já kupuju šedivky zde: www.aspgroup.cz  a zde: http://mobilymartinska.cz ,ale chodim přímo k nim do kamenného obchodu v Plzni. Pokud kupovat na netu doporučil bych www.huramobil.cz   Mrknutí Tolik mé zkušenosti  Tongue
« Poslední úprava: 14. Únor 2006, 03:59 od fireice » uložena

SEManiak Fire
Mirina
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #41 v: 14. Únor 2006, 09:16 »

Díky za informace, pokusím se je využít. Mirka
uložena
uursik
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 68



Zobrazit profil
« Odpověď #42 v: 04. Březen 2006, 18:00 »

tak krom toho, že vrchní kryt chytá jinou barvu, mne zlobí vnější displej, máte tam taky kolem dokola pod tím sklíčkem špínu? Já teda jo a nevím jak to dostat ven. Ono na té bílé barvě je to totiž dost vidět.
uložena
Ellie
Anonym
« Odpověď #43 v: 06. Březen 2006, 14:11 »

Ahoj,
chtěla bych Z520i koupit dceři, ale hledám nejnižší cenu. Na netu se dá ušetřit, ale nemám zkušenosti. Vyplatí se to nebo je lepší jít do kamenného obchodu?
Dík Mirka

Kupovala jsem na extraceny.cz, teď ho tam mají tuším za 5270 s daní - to už je skoro jako šedivka Smajlík
uložena
Amorex
Anonym
« Odpověď #44 v: 08. Březen 2006, 16:03 »

Ja na Z520i vidim len 2 muchy:
Prva je, ze ak prichadza hovor a nemam zapnuty aktivny kryt, po otvoreni trochu trva, kym sa zapne vnutorny display..
A ta druha je, ze telefon ma moc velke vysky.. Pri prehravani mp3 ako zvonenie su moc vytiahnute a velmi krici aj ked mate nastavenu hlasitost na 3.
To je asi vsetko.. inak fajn tel. som spokojny..
uložena
Tonanek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W902 (W810,R520m)
Příspěvků: 648



Zobrazit profil
« Odpověď #45 v: 13. Březen 2006, 19:15 »

Dneska sem měl možnost si ho  poprvé vyzkoušet a kamoš řikal,že prý nejde vypnout to blikání při příchozím hovoru a sms.Je to pravda?
uložena

TONY
miko3891
Uživatel
***
Příspěvků: 2



Zobrazit profil
« Odpověď #46 v: 13. Březen 2006, 19:23 »

tak to pravda nieje a da sa to vypnut. Najdes to v nastaveniach -> zvuky a signaly -> svetelne efekty. Ale mne sa fo fakt paci.  Roll Eyes
uložena
Tonanek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W902 (W810,R520m)
Příspěvků: 648



Zobrazit profil
« Odpověď #47 v: 13. Březen 2006, 19:33 »

Dik za info,neměl jsem možnost to tak dalece vyzkoušet.Dik.
uložena

TONY
fildas
Uživatel
***
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #48 v: 26. Březen 2006, 20:41 »

Mamka ho má,horní kloub je v poho,efekty se vypnout dají...je to podle mě více stylovka,takže paměťovky nejsou až zas tak nutný...jinak kryty jdou celkem v poho,ale musíš se to naučit,je to stejný jako u 6230i(taky se to musíš naučit)..
uložena
tnx
Uživatel
***
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #49 v: 16. Květen 2006, 12:33 »

No ja se zrovna potykam se softwarem. Nainstaluju software, pustim jako administrator a vsechno je OK. Ve chvili, kdy to spusti uzivatel, ktery neni administrator, tak to padne. :-( Zkusil jsem s tezkym srdcem tomu uzivateli dat pravo zapisu na cely adresar SonyEricsson. Nepomuze to, stejne to spadne. Je to nove nainstalovany pocitac, takze ciste Windows XP Pro CZ. Mate nekdo nejaky tip, co s tim?
uložena
MonikaSh
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: J105, HTC TouchPro, Z520 (záložní)
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
« Odpověď #50 v: 18. Květen 2006, 13:04 »

Nezkoušel jste někdo do toho přehrát FW ze Z530?
uložena

Jediné antidepresivum je T. Pratchett a jeho Zeměplocha, proto ho užívám pravidelně a opakovaně. Dalším lékem je hlína pod hlavou i nad hlavou.
Joza
Anonym
« Odpověď #51 v: 18. Květen 2006, 13:25 »

A co by se tím dosáhlo?
uložena
MonikaSh
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: J105, HTC TouchPro, Z520 (záložní)
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
« Odpověď #52 v: 19. Květen 2006, 06:45 »

A co by se tím dosáhlo?

To nevím. Paměť se nenafoukne, takže asi nic. Maximálně by se zjednodušilo menu pro nastavování. Byla to jen taková prvotní myšlenka.
uložena

Jediné antidepresivum je T. Pratchett a jeho Zeměplocha, proto ho užívám pravidelně a opakovaně. Dalším lékem je hlína pod hlavou i nad hlavou.
Joza
Anonym
« Odpověď #53 v: 19. Červen 2006, 12:28 »

Tak moje maminka si pořídila z520i.
A je to v pohodě telefon jen se mi nezdá jedna věc, kterou je příjem signálu.
Příjem je totiž horší než všechny ostatní SE co máme(t68i,T630,K700i)
Máte někdo podobnou zkušenost?
uložena
tek_
Uživatel
***
Příspěvků: 10



Zobrazit profil
« Odpověď #54 v: 19. Červen 2006, 12:58 »

Tak moje maminka si pořídila z520i.
A je to v pohodě telefon jen se mi nezdá jedna věc, kterou je příjem signálu.
Příjem je totiž horší než všechny ostatní SE co máme(t68i,T630,K700i)
Máte někdo podobnou zkušenost?

Nevim nevim, mam T610 a Z520i, kdyz je polozim vedle sebe tak mam plny signal na obou (ET & Vodafone). A to bydlime v takovy ****** na konci sveta... =)
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #55 v: 19. Červen 2006, 13:26 »

Díky
tak to bude asi chyba jednoho kusu...
uložena
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #56 v: 19. Červen 2006, 21:44 »

Podle mě by to u véček mohlo být možný, ale je to potřeba vyzkoušet, kdyby to dál zlobilo, tak reklamace....
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
YAMATO
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 538



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #57 v: 25. Září 2006, 21:21 »

Jak to je tedy s kloubem u Z520? Chci ho pro přítelkyni, která má teď tragickou N6101, po půl roce vypadá jak z popelnice, ačkoliv je na ni vyloženě hodná, tak je na mnoha místech setřená barva, je totálně rozvrzaná a kloub děs běs. S konstrukcí je to u 520 lepší, předpokládám...ale o kloubu jsem slyšel poměrně dost záporných relací. Ale i dost kladných. Takže jak to s ním je?
uložena

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
MonikaSh
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: J105, HTC TouchPro, Z520 (záložní)
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
« Odpověď #58 v: 26. Září 2006, 06:26 »

Já ho mám od prosince, a kloub je OK. Možná proto, že je z nějaké slitiny či co. Děsběs je u Z530.
Je to dobrý founek, jen se mi občas stává, že když mi někdo volá, tak ve sluchátku začne lupat a není nic slyšet, přitom hovor běží. Mám v něm Vodafona. Další mínus je vnější displej, který má malý font, takže hodinky nenahradí. Doporučuji nastavit malý černý gif jako pozadí, pak je to lepší. A doporučuji si připlatit za Krusell, přecejen je v něm mobil jak v ..., no v trezoru asi ne, spiš v příruční kasičce. Mrknutí
uložena

Jediné antidepresivum je T. Pratchett a jeho Zeměplocha, proto ho užívám pravidelně a opakovaně. Dalším lékem je hlína pod hlavou i nad hlavou.
YAMATO
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 538



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #59 v: 26. Září 2006, 08:54 »

Ona má na mobil samostatnou kapsičku v kabelce...nemá se tam o co ničit, ale Nokia evidentně nepotřebuje mnoho  Grin. U SE takový problém nečekám. Ten kloub mě moc těší! Takže vánoce jsou vyřešeny Smajlík

Díky!
uložena

Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
TomasZmuda
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA X10i
Příspěvků: 366



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #60 v: 26. Září 2006, 09:39 »

právě se mi do ruky dostala Z520i. je pěkná, vypadá pevně, ale uživatel si stěžuje na jednu věc. poud telefon zavře, tak se mu občas vypne. je to tak v poměru 1:3. firm je R3F015. je to vada FW nebo HW ?
uložena

T230->T630-> K750i->P910i->K600i->M600i->K800i->W710i->W880i->W850i->K810i->P1i->K850i->G900->C902->XPERIA X1i->

XPERIA X10i & Live View
mars
Anonym
« Odpověď #61 v: 02. Říjen 2006, 16:51 »

2 Karlos don: příspěvěk smazán, porušoval pravidla fóra  Angry
uložena
KoCuR
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 1125



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #62 v: 18. Prosinec 2006, 06:37 »

Ked je Zetko otvorene tak ma nieco svietit na vonkajsom displeji? U telefonov inych vyrobcov tam vzdy nieco svieti ale na Z525 tam nic nieje a neviem ci to je iba problem customizacie alebo to tak ma byt.  Huh
uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
MonikaSh
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: J105, HTC TouchPro, Z520 (záložní)
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
« Odpověď #63 v: 21. Květen 2007, 14:21 »

Před nějakým časem se mi začaly zhášet samy od sebe (většinou při zavření) oba displeje. Dala jsem ho do servisu. Mobil několik dní fungoval jak měl, ale už to dělá zase. A to v něm vyměnili celou desku. A manželce od exkolegy to dělá taky. Myslím, že už si véčko od SE nekoupím. Jak našetřím na jiný mobil, tak tenhle nabídnu na náhradní dily.
uložena

Jediné antidepresivum je T. Pratchett a jeho Zeměplocha, proto ho užívám pravidelně a opakovaně. Dalším lékem je hlína pod hlavou i nad hlavou.
CSmacher
Uživatel
***
Telefon: Z520i
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #64 v: 31. Srpen 2007, 11:33 »

Ked som si ho kupil bol som stastni jak blcha je tomu asi rok a pol. Ale potom som sa zacal zaujmat o mobili a postupne som zistoval nedostatky. napr ako mala pamat, slaby fotak, slaby displej... Ale aj tak by som si uz nekupil iny mobil ako Sony Ericsson
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 3 ... 5 [Vše]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Telefony řady Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Mouchy na Z520i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.018 sekund, 17 dotazů.