SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 01:42

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Telefony řady Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Mouchy na Z520i
Strana: [1] 2 3 ... 5  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Mouchy na Z520i  (Zobrazeno 30842 x)
kubikula
Uživatel
***
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« v: 28. Listopad 2005, 09:45 »

Ahoj, tak sem můžete psát nějaké ty chybičky, co Vám chybí či vadí na z520i  Roll Eyes
uložena
kendra
Uživatel
***
Příspěvků: 7



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 28. Listopad 2005, 13:38 »

Kdyby se mu neviklal ten kryt a bylo tam víc paměti, tak bych se nezlobila, ale jinak jsem s ním velice spokojená.
uložena
kubikula
Uživatel
***
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 30. Listopad 2005, 22:10 »

Fakt? Já zas někde četla, že je dost složitý (těžký) tam ten kryt vůbec nandat. e jde prý dost ztuha, ale pak už prý drží. Hmm, asi to bude kousek do kousku, co?
uložena
kendra
Uživatel
***
Příspěvků: 7



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 01. Prosinec 2005, 12:02 »

Já to myslela jinak...Kryt tam jde opravdu dost ztuha a pak drží.....ale víko(nebo jak jinak se tomu říká, prostě vrchní díl telefonu) se celkem dost dobře vikle.
uložena
kubikula
Uživatel
***
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 01. Prosinec 2005, 12:19 »

Aha, už rozumím. A krom tohoto neduhu spokojenost? Co třeba rychlost telefonu? Displej?  Huh
uložena
uursik
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 68



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 01. Prosinec 2005, 13:27 »

tak jsem někde četla, že ty kryty jdou ztuha sundat, pravda ten u baterie jde hůř, ale ten přední jde celkem lehce. Pak vidím mouchu v tom, že mám s bílým krytem. Měla jsem ho ve flaušové košili červené barvy, a chytlo mi to nádech do růžova. Angry
uložena
kubikula
Uživatel
***
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 01. Prosinec 2005, 13:50 »

Roll Eyes tak to je fakt dobrý. Jak jsem tak pročítala místní fórum, měla jsi co dělat sehnat bílý, co?  Grin No tak zas je to originál, ne?
uložena
xPet
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 01. Prosinec 2005, 20:51 »

Much je celá řada. Nevím sice, co má SE umět, měl jsem až doposud starýho Alkáče 501, ale člověk je tak nějak na něco zvyklý, a doufá, že i po 6-ti letech vývoje MT bude znát nějaký ten krůček kupředu. Ale jak jsem zjistil, tak tomu tak zdaleka není. Ba úplně naopak.

  A) Technika
Zde není toho co vytknout...., prostě mobil. Jen se ne zrovna snadno otvírá jednou rukou; neříkám, že nelze, jen je to obtížné. A pak je tu ten posouvající se vrchní díl - v zásadě to nevadí, jen to nepřidává k důvěře v kloub a tím pádem i v samotný telefon. DTTO o vrzajícím plastu, kterého se takřka vždy dotknete při pohybu kurzoru směrem nahoru.

  B) Software
Mám telefon zatím jen velice krátce a tak pokud jeho funkčním vychytávkám teď nějak ublížím, tak to berte s rezervou - ne vše je na 100% odskoušeno, a nebo jsem na to zatím nijak nepřišel.
1) Kontakty - je to jedna velká skupina, nedají se rozdělit a nacpat do přehledných adresářů
2) Malé hodiny na vnějším displeji
3) Nepochopitelná nemožnost blikání diod telefonu i poté, co zpráva došla, či bylo zaznamenáno volání
4) Nemožnost nahrát telefonát
V tomhletom tvůrce FW opravdu nepochopím, zlatej stařičkej Alkáč (diod se to netýká, ty neměl  Mrknutí )

  Jinak s telefonem celková spokojenost.  Roll Eyes
uložena
uursik
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 68



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 01. Prosinec 2005, 23:03 »

no s tím sháněním bílého to bylo děsný, te%d zase budu shánět ten šedý kryt, a to teprve bude super. - teda můj mne za to zabije, řekne, že nevím co chci Cheesy
uložena
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #9 v: 01. Prosinec 2005, 23:21 »

Také se přidám, za jednu z hlavních nevýhod u Z520i je nemožnost zamčení vnějších kláves. Dlouhým stiskem například tlačítka foťaku dojde k aktivaci a nasledně další stisky ihned fotí. V dámských kabelkách se tento neduh stává velmi často a stížností je na tohle dost. Netuším jak to obejít, tlačítko mohlo být více zapuštěné, ale nevím zda něco softwarový odborníci spolu s novým firmwarem vymyslí.....
uložena
kubikula
Uživatel
***
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 03. Prosinec 2005, 13:24 »

Tak děkuji za příspěvky. V prvé řadě mě docela zaráží ten kloub. Máma mi nechce koupit véčko právě kvůli jejich "problémovým" kloubům. Snažím se jí přesvědčit, že tomu tak není, že teď už ty telefony jsou přeci vychytané  Sad ale jinak bych neviděla problém v tom telefoním seznamu. Jde přeci vybírat jméno podle více než jednoho počátečního seznamu, takže vo co go?  Mrknutí
uložena
xPet
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 04. Prosinec 2005, 10:31 »

To kubikula: Jasně, že v tom seznamu není žádnej problém...., pokud máš takové skvělé pamatování na to, jak si koho přesně ukládáš do mobilu. Nevím jak ty, ale myslím, že většina lidí, co se stýkají s dalšími lidmi, si ty ostatní uloží pro danou situaci jim přijatelným tvarem (jméno, příjmení, nick na chatu, přezdívka v životě,....). Stejně tak se ti po nějaké delší době v hlavě i tento kontakt může nějak jinak vykrystalizovat.
  A z vlastní zkušenosti ti mohu říct, že prohledat skupinku třeba 13-ti lidí číslo po čísle je daleko snažší, než ve 250-ti číslech hledat snad možné kombinace tvého zčásti zapomenutého kontaktu, když nevíš, pod jakým začínajícím písmenem je uložen. Mrknutí ...., to už ti pak zbývá prošipkovat celý seznam, dokud nenalezneš, co hledáš!
« Poslední úprava: 04. Prosinec 2005, 11:31 od xPet » uložena
kendra
Uživatel
***
Příspěvků: 7



Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 05. Prosinec 2005, 08:22 »

K tomu bílo-růžovému krytu...nic si z toho nedělej. Já mám ten oranžovej kryt a jelikož sem tam nosím mobil v zadní kapse riflí, tak oranžový kryt má v tuto dobu takový zvláštní modro šedý nádech....
uložena
uursik
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 68



Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 07. Prosinec 2005, 21:33 »

Tak Vám teď povím, proč mi jde ten přední kryt lehce sundat - on ten takový čamplík jak je na obou stranách a má to zacvaknout - tak ten jeden je zlomený  Cheesy Do růžova a ještě zlomené, ale zajímavé je, že to drží.
Takže už abych sháněla náhradní.
Jo a na kraji toho předního displeje v rožečku mám jakoby špínu, a ta tam nebyla. Možná je to zrnko tabáku - protože mám v kapsičce v tašce cigára, a znáte to furt se to trousí Lips sealed
Ale nemůžu přijít na to, kudy se to tam mohlo dostat Undecided
uložena
duky
Anonym
« Odpověď #14 v: 08. Prosinec 2005, 10:22 »

s telefonom som velmi spokojny, ale predsa ma par drobnosti, ktore mohli byt lepsie.
- telefon aj vdaka cca 2mm vole vrchneho dielu stale neotvaram jednou rukou (ono to ide, a pri otvarani jednou rukou tlacim prstom na vrchny diel a bojim sa ze ho este viac rozkyvem)
- nechutne male hodiny na vonkajsom displeji (uz som ich vypol)
- aspon u mna spodny kryt (baterie) ide lahko dole, raz sa mi pri vkladani do vrecka uplne vysunu, dost ma to prekvapilo a pritom som omylom stlacil fotak ktory sa aktivoval a takeho udiveneho ma odfotil Smajlík
- nezmyselne nevyuzitie svetelnych diod, za vzor by mohol byt siemens CF62.....aspon prichod spravy a neprijaty hovor by mohla zablikat diodka
- trosku slabsi kalendar
- nemozem nastavit zvonenie skupine (idealna by bola moznost pridelit zvonenie skupine aj jednotlivcovi)
- pri prezereni kontaktov je mozne prepinat iba medzi cislami, neni vidiet ostatne polozky ani ich neni mozne dat zobrazit...spristupnia sa po stlaceni volby upravit kontakt

co ma prijemne prekvapilo
+ prijemna vydrz baterie
+ vyborna klvasnica
+ T9
+ rychlost telefonu celkovo aj v menu
+ ten sedy kryt je velmi prijemny na dotyk
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 ... 5  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Telefony řady Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Mouchy na Z520i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.