SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
19. Duben 2024, 04:32

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ2 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: čeština do P900@910 (CXC162022 R4A006)
Strana: 1 [2] 3  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: čeština do P900@910 (CXC162022 R4A006)  (Zobrazeno 25323 x)
MartinH
Anonym
« Odpověď #15 v: 10. Říjen 2005, 14:33 »

nepujde update firmware z netu, nebude fungovat spojeni s novejsi BT nahlavkou...... Co by jsi si predstavoval jako takovy universalni priznak?
Jinak si nedovedu predstavit, ze by Ti nekde v obchode neco takoveho prodali a ani jsem o podobnem pripade neslysel.
uložena
Neso
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 60



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 10. Říjen 2005, 15:19 »

Nooo my v meste mame taky obchodik a pocul som ze nie je problem aby pri oprave namiesto 1200mAh baterie dali 800mAh bateriu.  Ale aj tak veris kazdemu cloveku na svete? V tejto dobe ak si clovek neda pozor tak toho moze lutovat!
Napr. kupil by si pred 1/2rokom 3510i za 5000sk alebo 3220 za 12000sk? Co tak 3 tyzdne dozadu 6230 (bez i) za 13000sk?
Hmmm veris kazdemu kto Ta chce takto okradnut? Ja nechem aby sa mi toto stalo a tak si damam dobry pozor.
uložena
MartinH
Anonym
« Odpověď #17 v: 10. Říjen 2005, 15:25 »

je to, jak pises, o tom, kde nakupujes. Kupuju-li litackovy telefon na "hrani" je mi skoro jendo kde, pac za nej nedam moc a stejne ho brzo rozbiju. Ovsem kupuji-li neco za x tisic, pozaduji minimalne originalni zarucni list z cz distribuce. Obchudek, jaky popisuje, bych obesel velkym obloukem. Pcko se prodava v krabici, kde je jeden kazdy dil zabaleny zvlast a myslim, ze by jis poznal, kdyby s ni bylo manipulovano. Chapu ovsem obavy, pokud kupujes bazar. Jinak na tema obchody muzeme pokracovat v sekci tlachani.
uložena
alf@M600i
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 140



Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 26. Listopad 2005, 09:06 »

otázka - přemýšlím o P900@P910i ale trochu mi vadí že když udělám mástr reset zmizí  mi čj
šlo by to udělat následovně? - těsně po flashi si udělat zálohu P9xx  a master resetu udělat obnovení Huh
vrátila by se mi tam ta ČJ HuhHuh
díky.
uložena

T18, R320, T28, T39, T68, T630, P900, M600i
blackman_82
Uživatel
***
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 26. Listopad 2005, 18:07 »

Bohuzel nevratila
uložena

P900@P910 by Filip Ludvik, SanDisk 512MB
FilipLudvik
Anonym
« Odpověď #20 v: 29. Listopad 2005, 02:01 »

otázka - přemýšlím o P900@P910i ale trochu mi vadí že když udělám mástr reset zmizí  mi čj
šlo by to udělat následovně? - těsně po flashi si udělat zálohu P9xx  a master resetu udělat obnovení Huh
vrátila by se mi tam ta ČJ Huh?  Huh
díky.

Pri flashi ode me je CZ zpet free...
uložena
alf@M600i
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 140



Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 30. Listopad 2005, 11:31 »

to jo ale musím znovu přijít aby si mi jí nahrál ne?Huh  Huh
uložena

T18, R320, T28, T39, T68, T630, P900, M600i
Ladislav Z.
Anonym
« Odpověď #22 v: 30. Listopad 2005, 18:08 »

otázka - přemýšlím o P900@P910i ale trochu mi vadí že když udělám mástr reset zmizí  mi čj
šlo by to udělat následovně? - těsně po flashi si udělat zálohu P9xx  a master resetu udělat obnovení Huh
vrátila by se mi tam ta ČJ Huh?  Huh
díky.

Pri flashi ode me je CZ zpet free...

Aspon ze tak...  Cheesy




Jinak musim pochvalit Filipa za flash a ze za mnou dojel az do Mostu za maly priplatek... Zatim vse funguje korektne, tel nezaplacavam nesmylnyma aplikacema tak snad vydrzi...  Smajlík
uložena
Krispin
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 30



Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 03. Leden 2006, 16:06 »

Zdravim, mam mobil celkem chvilku (cca 2 mesice) a uz jako P900@910i sem ho koupil od jednoho manika...ted (asi poslednich 14 dni) mi ale zacal mobil dostl zlobit...nedovolaji se mi lidi, SMSky mi prichazeji o par hodin spozdene, po chvili hovoru uz se neslysime a tak...pritom signal mam porad plnej..Sad a je to zcela nahodny, nekdy to slape jak ma, ale vetsinou to zlobi...no, spolehnout se proste na to neda...takze nevim co s tim, jak sem se zde docetl, kdyz udelam reset (ani nevim jak to udelam), tak prijdu o cestinu...nepredpokladam, ze by mi je nekdo v Karlovych Varech zase nahral zpet, ze? Sad(

Neda se na zkousku udelat jen nejakej "soft" reset, abych o cestinu neprisel, treba jen o programy, to je mi fuk, ale treba to zacne telefonovat..Smajlík))

diky za info  Mrknutí
uložena

SE M600i white, SE P900@910i
★RONOX★
Grafik SEMania.cz
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i & OQO 2 & iPhone
Příspěvků: 1960



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #24 v: 03. Leden 2006, 16:13 »

Zdravim, mam mobil celkem chvilku (cca 2 mesice) a uz jako P900@910i sem ho koupil od jednoho manika...ted (asi poslednich 14 dni) mi ale zacal mobil dostl zlobit...nedovolaji se mi lidi, SMSky mi prichazeji o par hodin spozdene, po chvili hovoru uz se neslysime a tak...pritom signal mam porad plnej..Sad a je to zcela nahodny, nekdy to slape jak ma, ale vetsinou to zlobi...no, spolehnout se proste na to neda...takze nevim co s tim, jak sem se zde docetl, kdyz udelam reset (ani nevim jak to udelam), tak prijdu o cestinu...nepredpokladam, ze by mi je nekdo v Karlovych Varech zase nahral zpet, ze? Sad(

Neda se na zkousku udelat jen nejakej "soft" reset, abych o cestinu neprisel, treba jen o programy, to je mi fuk, ale treba to zacne telefonovat..Smajlík))

diky za info  Mrknutí
v prvom rade si nemyslim se master reset by tvoj problem vyriesil, vypada to na poruchu gsm casti, nepadol ti?
uložena

Krispin
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 30



Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 03. Leden 2006, 16:20 »

Zdravim, mam mobil celkem chvilku (cca 2 mesice) a uz jako P900@910i sem ho koupil od jednoho manika...ted (asi poslednich 14 dni) mi ale zacal mobil dostl zlobit...nedovolaji se mi lidi, SMSky mi prichazeji o par hodin spozdene, po chvili hovoru uz se neslysime a tak...pritom signal mam porad plnej..Sad a je to zcela nahodny, nekdy to slape jak ma, ale vetsinou to zlobi...no, spolehnout se proste na to neda...takze nevim co s tim, jak sem se zde docetl, kdyz udelam reset (ani nevim jak to udelam), tak prijdu o cestinu...nepredpokladam, ze by mi je nekdo v Karlovych Varech zase nahral zpet, ze? Sad(

Neda se na zkousku udelat jen nejakej "soft" reset, abych o cestinu neprisel, treba jen o programy, to je mi fuk, ale treba to zacne telefonovat..Smajlík))

diky za info  Mrknutí
v prvom rade si nemyslim se master reset by tvoj problem vyriesil, vypada to na poruchu gsm casti, nepadol ti?

a jaj, sakrys...doufal sem, ze to bude jen nejakej SW bug, zkousel sem dost orogramu tak jestli se to nekde nepodelalo..Sad( je mozny ze mi spadnul...ale jinak vse funguje jak ma...
uložena

SE M600i white, SE P900@910i
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #26 v: 03. Leden 2006, 16:36 »

No já bych full master reset udělal ať máš jistotu, bohužel čeština bude pryč.....
uložena
★RONOX★
Grafik SEMania.cz
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i & OQO 2 & iPhone
Příspěvků: 1960



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #27 v: 03. Leden 2006, 16:39 »

ja by som tiez ako prve skusil master reset, ked nepomoze tak skusit prehrat FW ale ako som uz pisal tak by som to videl na chybu HW, dufaj ze sa mylim
btw, pozri si pruzok pod baterkou, v pravo hore ci nieje ruzovy
uložena

Krispin
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 30



Zobrazit profil
« Odpověď #28 v: 03. Leden 2006, 16:46 »

ne, ne, ruzovej ruzek u baterky nemam...vse se zda byt OK a az na popsany problemy...to ze mi spadnul to nevylucuju, je to proste telefon a cas od casu se tomu neubrani nikdo..Smajlík)

nejde nejdriv nejakej ten soft reset, nez zkusim ten hard a prijdu o tu cestinu?


kdyz uz sme u tech resetu, jak se to vlastne dela? to je to "Ovladaci panel > jine > Obnoveni nastaveni" ??
uložena

SE M600i white, SE P900@910i
★RONOX★
Grafik SEMania.cz
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i & OQO 2 & iPhone
Příspěvků: 1960



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #29 v: 03. Leden 2006, 17:20 »

reset urob zo servisneho menu, dostanes sa donho vytukanim   > * < < * < *
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ2 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: čeština do P900@910 (CXC162022 R4A006)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.01 sekund, 17 dotazů.