SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 17:56

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: FMA 2 mě zpřeházel kontakty
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: FMA 2 mě zpřeházel kontakty  (Zobrazeno 2168 x)
[email protected]
Anonym
« v: 16. Listopad 2005, 23:11 »

Nazdar lidi. Tak jsem si s velkou slávou nainstaloval FMA 2, dohrál češtinu a začal používat. Jako první jsem si nahrál kontakty, upravil je a nahrál zpět do mobilu a ten šmejd mě to všechno zpřeházel!!!! Obrátil mě seznam podle jména a ne podle příjmení  Angry  Jde to nějak nastavit, nebo změnit, abych nemusel jedem po druhým manuálně v mobilu všechny přepisovat nazpět?Huh Díky moc.
uložena
radegast+
Anonym
« Odpověď #1 v: 18. Listopad 2005, 07:58 »

V FMA pravým klikem na záložku "celé jméno" a v telefonu "menu>telefonní seznam>možnosti>zobrazení synchron." se dá nastavit jak se mají seznamy řadit. Vhodnou kombinací obou bys měl dosáhnout správného výsledku. Hodně štěstí.
uložena
PP75
Anonym
« Odpověď #2 v: 18. Listopad 2005, 08:22 »

Jo díky, zkusím to. Doufám, že to půjde, protože jsem si všechny kontakty přes noc "manuálně" spravil přímo v telefonu a bůhvíjak nadšenej jsem z toho nebyl. Ještě dotaz, když si kontakty vyexportuju do *.vcf souborů, tak je tam místo českých znaků rozsypaný čaj, to je normální? po zpětném přehrání do telefonu to bude ok?
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: FMA 2 mě zpřeházel kontakty
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.005 sekund, 16 dotazů.