SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 17:25

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Mix Walkman, TXT Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: TXT Pro - problém s wifi
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: TXT Pro - problém s wifi  (Zobrazeno 5422 x)
JarynSTF
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« v: 25. Únor 2013, 16:16 »

Koupil jsem zhruba před 3 měsíci telefon Sony Ericsson TXT Pro, telefon fungoval bez problémů, pouze jednou se stalo, že po nahrávání souborů z PC na paměťovou kartu zahlásil, že není vložená SIM karta. Ale před týdnem mi telefon přestal vyhledávat wifi sítě. Nezobrazí se ani ikonka, že by byla wifi zapnutá, nenajde ani jednu síť, o kterých bezpečně vím, že v okolí jsou a lze se na ně připojit. Aktualizoval jsem firmware přes SUES II a kvůli české lokalizaci i přes Wotanserver na poslední vydaný firmware, poté mi asi dva dny wifi zase normálně fungovala, nicméně nyní nastal tentýž problém znovu. Telefon je opravdu nový, chci se proto zeptat, jestli jsem přišel či nepřišel o záruku přenistalováním firmwaru a zdali má smysl posílat telefon na reklamaci.

A pokud jsem o záruku takto přišel, jestli není nějaký způsob, jak sehnat původní firmware a prostě dát telefon do takového původního stavu, aby na to při reklamaci nepřišli.

Díky
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 26. Únor 2013, 19:21 »

když problém po přeinstalaci zmizel tak bych to zkusil znova přeinstalovat..
záruku ti nemusí uznat když jsi přeinstaloval firmware na jinej než tam byl původně. když říkáš "kvůli české lokalizaci jsem přehrál přes wotan" - to ti českou verzi seus nenahrál? podle toho tam původně česká verze ani nebyla a telefon je šedivka,což ale nemusí vadit vždy,existují i firmy co mobily reklamují bez problémů i když mají šedivky..
problémům se vyhneš (jak správně tušíš) když nahraješ firmware co tam byl (jde o lokalizaci,ne verzi.když byl kupovaný od operátora tak firmware operátora).hledat ti ho nebudu,dokud máš wotan a nevím jestli to potřebuješ jinak než co nabízí wotan..
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
JarynSTF
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 13. Březen 2013, 16:52 »

Já to přeinstaloval už dvakrát a zatím to vždycky přestalo fungovat. Ale třeba teď asi týden po tom, co jsem zde napsal dotaz, se ta wifi na jeden den zase rozjela. A pak opět nic. Co se týká české verze, tak ta byla v telefonu původně, ale SEUS ji přehrál na anglickou, kde čeština nebyla vůbec v nabídce (co jsem pročítal net, tak tenhle problém mělo více lidí, včetně uživatelů CK13i). Moc se v téhle problematice nevyznám, ale dost mě to sere. Člověk koupí nový mobil, kde mu přestane jet wifi, v dobré víře aktualizuje firmware přes oficial SEUS, který mu mobil posere tak, že v něm není čeština, pak telefon flashnu přes Wotan, mám češtinu, ale zase nemám wifi a teď se jen bojím, aby při reklamaci neprskali, že jsem si dovolil se v tom vrtat.

Každopádně, není tady někdo, kdo by se mohl ve svém Txt Pro podívat, jaká verze firmwaru je v mobilu nahrána origo? Na Wotanu je více verzí (od R3AC020 po RCAE021), tak abych vybral tu původní (jestli je to teda vůbec jedna z nich).

Ještě jsem si říkal, že telefon znovu zkusím prohnat SEUSem a pak se zkusím tvářit, jakože oficiální aktualizace firmwaru to posrala, ale pokud jsem správně četl Wotan, tak díky jejich vychytávce mi teď SEUS mobil nevezme (je to ochrana proti nechtěnému downgradowání firmwaru právě přes SEUS).
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 13. Březen 2013, 17:30 »

je jedno co mají jiní v txt pro za firmware,ale jestli není od operátora tak vezmi verzi central europe s nejvyšším číslem (nejnovější)
když ti wifi teda nejde ani po několikátým přehrání,reklamoval bych. kde byl vůbec koupenej?
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
JarynSTF
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 13. Březen 2013, 19:29 »

Ok, říkám, nevyznám se v tom a představuju si to zřejmě jako Hurvínek válku. Nejnovější firmware Central Europe tam je, takže prostě tradá na reklamaci. Je kupovaný zde: http://1-2umobil.cz/shop/index.php
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 18. Březen 2013, 19:00 »

jo tak to je šedivka určitě..hodně štěstí s reklamací
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Mix Walkman, TXT Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: TXT Pro - problém s wifi
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.