SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 05:37

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Prosím o radu (X10 Mini)
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Prosím o radu (X10 Mini)  (Zobrazeno 4328 x)
augustus
Uživatel
***
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« v: 16. Září 2012, 19:45 »

Zdravím. Chcel by som sa poradiť; mám v pláne nainštalovať si MiniCM rom http://forum.xda-developers.com/showthread.php?s=b08e887bbad2f1bd81cf42f216717a06&t=1837158 ale chcem predtým vedieť, či to má okrem zmenu GUI aj iné výhody, napr. šetrenie batérie...
FW:2.1-update1, verzia jadra:2.6.29, č.zostavy: 2.1.1.A.0.6
telefon som mal rootnuty aj s xRecovery, ale pred 3 dňami som preinštalovával, takže asi je to fuč (minimálne xRecovery nejde spustiť - keď tlačím tlač. spät, nić sa nedeje..)
predtým som mal aj minicm, ale bez odomknutia bootloadera a foťák robil fotky len vo VGA kvalite, tak som to dal preč
ospravedlňujem sa, ak tu náhodou už je podobný thread
ďakujem
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 16. Září 2012, 22:50 »

zkus jí,jestli vůbec bude stabilní atd..
jestli ne,tak bys klidně mohl ještě dlouho zůstat u gingerbreadu..JB bude rychlejší,ale chce to odladit,třeba je tahle ROM už rychlá.taky bych ji mohl zkusit na X8,když ji dělají i pro ni,miniCM jsem ještě nepoužíval na delší dobu..

doporučuju odemknout bootloader a nahodit nějakej rychlej kernel bez bugů a s recovery,tím ti odpadnou všechny problémy s instalací recovery a rychlost stoupne,jestli vybereš dobrej.odemknutí bootloaderu má svoje rizika,teda aspoň na X8,že modely od nějakýho data výroby odemknout nejde (při pokusu o odemčení ho umrtvíš,ale to je možná jenom u X8)
určitě trošku přetaktuj,jestli to bude potřeba a nezůstávej u 2.1.1.A.0.6,je to docela otrava-moc omezenejch aplikací v marketu kvůli nižší verzi,něco na tom taky neběží,rychlost..
na focení bych android moc nepoužíval,zdá se mi že výroba aplikací na focení záleží na výrobcích,podle aplikace taky fotí kvalitně nebo nekvalitně.a funkce co bych využil v originálních aplikacích prostě nejsou a něco jako sdílení fotky na facebook nemyslím,chce to upravovat expozici,ne jenom režim krajina a portrét,upravovat dobu expozice,iso,zamčení auto expozice na ty panrama snímky atd atd,ale to nikdo dělat nebude,všude asi už budou jenom automatický režimy a tohle budou umět leda zrcadlovky..
koukám že vlastně odemknout BL budeš muset,kvůli kernelu bez kterýho JB nepojede
ještě ti může pomoct xperia.cz,tam se tohle fórum částečně přesunulo,dotazy tady ale zodpovědět můžu..
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Vally
Uživatel
***
Telefon: SE X10 mini pro
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 19. Září 2012, 22:08 »

Ahoj, já ji mám nainstalovanou asi tři neděle a zrovna hledám k čemu se vrátit :-)
Stabilní mi moc nepřijde .. aplikace padají a někdy se mobil zakousne i na půl minuty a nelze nic dělat .. pak se sice rozeběhne, ale to čekání je šílené :-)
Základní procházení menu a nastavovaní je rychlé, ale spouštění a chod aplikací už tak ne. GO Luncher jsem musel nakonec odinstalovat, protože se ovládání strašně zpomalilo.
Je tam i pár nedodělku, které se snad časem doladí .. nejhorší je asi black screen .. mobil usne a nelze ho ničím probudit .. to trvá třeba pět minut a pak je zase ok a lze ho odemknout a funguje normálně ..
Dál mám problém s tlačítkem "zpět" někdy vůbec nereaguje a někdy třeba až na desátý pokus .. takže nelze opustit třeba aplikaci .. (ale to je možná HW chyba u mého modelu, jelikož se to projevovalo i u předchozí ROM.
Také není moc dobře vyřešená zákadní práce s kontakty a volání.
Asi jsem Tě moc nepotěšil, ale být Tebou, tak bych raději ještě nějakou dobu počkal ...
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Prosím o radu (X10 Mini)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 17 dotazů.