SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 23:28

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Active, Mini, Mini Pro, Live Walkman (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Xperie Active-vše co se Vám líbí a co ne :)
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Xperie Active-vše co se Vám líbí a co ne :)  (Zobrazeno 7505 x)
Terry
Uživatel
***
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« v: 09. Červen 2012, 10:18 »

Zdravím,
vlastním už 14 dní Xperii Active. Tak se chci podělit se zkušenostma a taky si nechat od Vás poradit. Nasadil jsem si druhej (bílej) kryt a po 5 dnech vrže na určitých místech. Je tohle jako normální u nových telefonů? Nehraději bych ho relamoval, at dají kryt co drží a nevrže. Ale težko mi to vemou že? Máte taky s tím někdo problém?

Dále by mě zajímala vaše výdrž baterie. Popřípadně jak to ovlivňujete. Máte nějaký program na to, nebo co děláte?
A to práve tlačítko podsvícení svítí do displeje...je to vada všech kusů že? To takyasi reklamace bude marná?

Děkuji za vaše rady  Smajlík
uložena
Terry
Uživatel
***
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 10. Červen 2012, 15:57 »

Vlastní někdo vůbec tenhle mobil? Cheesy
Poradtě mi prosím. Potřebuji ho nastavit tak, aby baterka vydržela co nejdelé. Internet nepoužívám, wifi, GPS taky ne. Jen používám volání, sms, aplikace, hudbu.
Docela by se hodilu, jestli nevíte která apklikace po spuštění je zbytečná. Abych ji zastavil popřípadně odinstaloval. Android mám poprvé v životě a nechci si hned poazit systém a stavilitu mobilu.

Dík za odpověď Smajlík
uložena
snoop69
Uživatel
***
Telefon: SE ST17i Xperia Active
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 10. Červen 2012, 16:40 »

Baterie u tohoto mobilu moc dlouho nevydrží já nabíjím každej den . Mrkni do Nastavení - Info o telefonu - Využití baterie . Jinak Xperie maj vlastní forum

Kód:
http://xperia.cz/forum/viewforum.php?f=17
uložena
Terry
Uživatel
***
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 10. Červen 2012, 18:27 »

Dík za link Smajlík Vím, že nevydrží dlouho...ale den a půl dám když se hlídám Cheesy Pořád se mi zapiná update, facebook a ještě jeden download. Pořád to ručně vypínám. Net nemám tak nevím proč se to zapiná a zbytečně to žere pamět a vybíjí mobil. A mapy se zapnou..já je hend vypínám. Nedá se to nějak pernamente vypnout? A které aplikace od výroby můžu vypnout, aby nespadl systém? Dík
uložena
Terry
Uživatel
***
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 11. Červen 2012, 14:28 »

Tak jsem psal přímo výrobci a tuhle odpověd jsem nečekal!!! Docela jsem se i zasmál... Cheesy

Dobrý deň,

Presvitanie podsvietenia v pravom rohu nie je vada ale vlastnost zariadenia. V dosledku dizajnu trochu presvita podsvietenie.
Podobne je to aj s tym vrzganim krytov, kryt musi mat urcitu volu a teda v urcitych situaciach moze vrzgat, nie je to ale brane ako vada zariadenia alebo vada krytu.

S pozdravom prajem pekný deň

Sujová Iveta


Inteligentní odpověd autorizovaného servisního střediska Arvato Smajlík
uložena
snoop69
Uživatel
***
Telefon: SE ST17i Xperia Active
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 11. Červen 2012, 17:30 »

Já si na Active pořídil tohle pouzdro , protože mi dost často padal a nějaký vrzání neřeším  Tongue

Kód:
http://www.ebay.com/itm/New-Black-S-TPU-Case-Cover-LCD-Film-For-Sony-Ericsson-Xperia-Active-ST17i-/260910298990?pt=PDA_Accessories&hash=item3cbf77376e
uložena
Terry
Uživatel
***
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 12. Červen 2012, 10:16 »

Já si na Active pořídil tohle pouzdro , protože mi dost často padal a nějaký vrzání neřeším  Tongue

Kód:
http://www.ebay.com/itm/New-Black-S-TPU-Case-Cover-LCD-Film-For-Sony-Ericsson-Xperia-Active-ST17i-/260910298990?pt=PDA_Accessories&hash=item3cbf77376e

Pouzdro vypadá docela lákavě Smajlík Jen se chci zeptat jak je to velikostně. O kolik se telefon zvětší? A jak je to řešeny s uchycením? Na obrázku to vypadá, že se jen vsune ale má okolo sebe hodně místa. Případně mi prosím řekni jak se s ním mobil ovladá a tak a jestli se mi pouzdro a telefon nedostává špína, která by pak mohla odřít telefon Smajlík

Dík moc
uložena
snoop69
Uživatel
***
Telefon: SE ST17i Xperia Active
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 12. Červen 2012, 17:06 »

Na obrázku není telefon , ale jen papír Grin Já dělám v dost prašným prostředí a špiní se mi jen čočka foťáku. Pouzdro lehce vystupuje nad display takže po otočení mobilu neleží na displaji
uložena
Terry
Uživatel
***
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 13. Červen 2012, 08:07 »

Na obrázku není telefon , ale jen papír Grin Já dělám v dost prašným prostředí a špiní se mi jen čočka foťáku. Pouzdro lehce vystupuje nad display takže po otočení mobilu neleží na displaji

Dobře Cheesy To teď ale neřeším. Chci se zeptat na to pravé tlačítko. Prosvětluje ti do displeja? A jak moc? Přemýšlím totiž o reklamai a chci vědět, jestli nění zbytečná. Díky moc Smajlík

Případně mi řekni další vady jestli jsi na nějaké nenarazil Smajlík A dobu výdrže Smajlík
uložena
snoop69
Uživatel
***
Telefon: SE ST17i Xperia Active
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 13. Červen 2012, 15:46 »

Na reklamaci zapomeň , to prosvítání neuznaj jako vadu. Jak už sem psal nabíjím každej den , ale já si s mobilem dost často hraju a mám puštěný celej den icq a to je pěknej žrout baterie. Vada asi jediná která se popisuje na více fórech a to blikání displaye způsobený senzorem osvětlení.
uložena
Terry
Uživatel
***
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 14. Červen 2012, 07:00 »

Na reklamaci zapomeň , to prosvítání neuznaj jako vadu. Jak už sem psal nabíjím každej den , ale já si s mobilem dost často hraju a mám puštěný celej den icq a to je pěknej žrout baterie. Vada asi jediná která se popisuje na více fórech a to blikání displaye způsobený senzorem osvětlení.

Toho blikání jsem si všiml. Zjistil, že když je na stole, tak to nebliká, ale když ho mám v ruce a v určité poloze (když se mi třepe ruka) tak to jde docela vidět na displeji Cheesy Senzor se nedá asi vypnout že? A jaké jsou nejlepší apklikace. Na net nechodím, takže spíše volím hry a programy Smajlík

Dík za všechn rady Smajlík
uložena
Terry
Uživatel
***
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 13. Červenec 2012, 09:07 »

Zdravím, tak jsem zjistil následující věc:

telefon jsem dal do továrního nastvanení (smazaly se mi veškeré aplikace) Nastavil jsem mobil jak jsem měl před gtím....jas, zvuk, screen a vše Smajlík stejné.
Nabil jsem na plno baterii a používla jen na volaní (zhruba 1 hodina 26 minut) a po 2 dní baterie bude zhruba na 50%. Takže volím, že aplikace zbytečně zatěžuji systém....třeba batery monitor widget, ukazatel baterie, vybíjení baterie a tak. Takže závěr necpěte zbytečné aplikace do mobilu..žere to jen štávu a nic z toho nemáte.....
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Active, Mini, Mini Pro, Live Walkman (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Xperie Active-vše co se Vám líbí a co ne :)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.