SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 10:19

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: J10i2 ELM Jako modem / Bluetoth - Wifi..né kabel
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: J10i2 ELM Jako modem / Bluetoth - Wifi..né kabel  (Zobrazeno 4352 x)
Sintom
Uživatel
***
Telefon: J10i ELM
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« v: 13. Únor 2012, 11:39 »

Ahoj, chci se zeptat, máte někdo praxi jak využít telefon jako 3G modem, Rozchodil jsem to skrze kabel a celkem to i maká rychle, ale zpárovat to skrze Bluetoth (navíc zvládne Bluetoth 2.0  tu rychlost přenosu ?) se mi nepodařilo. Stejně tak použít telefon jako accespoint a spojit se do něj skrze WiFi, tak netuším jak. Nikde o tom nikdo nic nepíše.
řešil to někdo ?
Představa že mám mobil v kapse a bez kabelu se z noťasem připojim na 3G síť b bylo super.  Zvlášt když mám internet tzv naplno tedy už se dá i něco málo stáhnout.

Díky
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 13. Únor 2012, 21:18 »

Urcite to ide. cez kabel to mas. Pouzit bluetooth, usb ci kabel. Mozno by bolo dobre pouzit PC Companion. Inak najtazsie bude sprevadzkovat zdielanie pripojenia cez bluetooth.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
michalko58
Uživatel
***
Telefon: T29, T68i, T610, K600i, K610i, K530i, X10 Mini Pro, momentalne Elm
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 13. Únor 2012, 23:01 »

Cez BT je to uplne jednoduche, zalezi vsak na ovladacoch ake mas. S tymi od Bluesoleil mi to slo zatial najlepsie najlepsie. Teraz mam od Widcommu a tiez to ide, avsak neviem zatial ako prinutit telefon aby sa medzi PC a telefonom pripajal rychlejsie ako 115kbps. Bluesoleil to vedel do 900 aj daco kbps. Neviem aku ma Vodafone u vas rychlost ale musis pocitat s tym, ze aj ked by si dokazal vytlct, aby si sa pripojil maximalnou rychlostou BT, tak pri BT 2.0 je to 3Mbps (teoreticka) a v praxi je to priblizne 2,1Mbps a menej. Cize toto pripojenie bude najuzsim hrdlom.

Cez wifi som to neskusal ale malo by to tiez nejako fungovat  Mrknutí
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: J10i2 ELM Jako modem / Bluetoth - Wifi..né kabel
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.