SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 08:03

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: po zaseknutí telefonu X10 mini pro zmizely aplikace
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: po zaseknutí telefonu X10 mini pro zmizely aplikace  (Zobrazeno 2308 x)
pepa159
Uživatel
***
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« v: 25. Únor 2012, 15:26 »

Používal jsem fotoaparát a při ukládání se zasekl telefon. Nešlo ho vypnout ani tlačítkem zap/vyp, jedině pomohlovyndat baterku. Po zapnutí když jsem spustil nějaký program psalo mi to, že není nainstalováno. Po opětovném restartu zmizly všechny ikony u kterých byly tyto hlášky. Pokud jsem se pokusil nainstalovat programy znovu z marketu - psalo mi to že je již nainstalováno a instalace neproběhla. Programy nejdou odinstlovat, protože nejsou v seznamu nainstalovaných aplikací. Na SD kartě se zdá, že všechno zůstalo. Telefon mám již rok, android 2.1 upd 1, root, aplikace přesunuty pomocí Link2SD. Zmizlo asi 80 % aplikací, navíc i některé, které jsou součástí systému.

Vůbec nevím co s tím. Poradíte někdo? Stačí i nějaký tip...
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 25. Únor 2012, 16:16 »

znám to,je to chyba asi systému,že nechce pracovat s aplikacemi co jsou na kartě,tohle se mi stávalo akorát při instalaci systému,když kartu vyndáš tak systémové aplikace co zmizely uvidíš (samozřejmě po restartu,bez karty).čím to je způsobené nevím,ale zkoušej vyndat kartu,spustit,pak spustit zase s kartou dokud se to nezlepsi,je mozny ze uz to nepujde,pak by asi bylo nejlepsi nainstalovat system znova,plus format karty.lepsi je ale pak prejit na gingerbread,ty ROMky jsou o hodne lepsi ve vsem-jak vykon tak pouziti
navody tu jsou,kdyztak dal uz vsechno okolo androidu res na foru xperia.cz
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
pepa159
Uživatel
***
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 27. Únor 2012, 21:31 »

Nezbylo nic jiného než tovární nastavení. Teď zvažuji zda přejít na novější verzi Gingerbread. Zkusím něco nastudovat a uvidím... V každém případě děkuji za pomoc
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: po zaseknutí telefonu X10 mini pro zmizely aplikace
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 17 dotazů.