SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 03:14

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Nejhezčí SE?
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Nejhezčí SE?  (Zobrazeno 11893 x)
Skrble
Uživatel
***
Telefon: SE: T630, 2x Z600i, K750i, K300i, C902, Elm, C901
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« v: 06. Únor 2012, 17:21 »

Ano, léta páně SE už jsou vlastně za námi, společnost se přetransformovala a následně byla kompletně zkoupena Sony. Můžeme si tedy konečně položit otázku - jaký SE, se vám za dobu existence společnosti nejvíc líbil, a teď mám na mysli celkový design? Jen se ptám, jednou jsem se setkal s názorem, že nejhezčí SE je S700i což moc nechápu, ale taky názor žejo Smajlík

Za sebe hlasuju jednoznačně pro T630 - když byla nová, byl jsem ještě malej druháček nebo co přesně Cheesy A už tehdá sem jí chtěl... Mám jí zaopatřenou a sice nemám baterii a stav taky nic extra, ale mám jí na stole jako "těžítko" a nemůžu se na ní vynakoukat. Smajlík
uložena

HPM-65 forever !!!
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 06. Únor 2012, 21:07 »

designově super udělaných kousků bylo hodně,ale nejvíc se mi líbí K770

nebo v téhle barvě
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 06. Únor 2012, 21:42 »

Suhlasim s Tebou, aj mne sa paci k770 a tie fotky, na nu sa nechytaju ziadne ine telefony :-) a v tej bielej (kremovej) ...
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Skrble
Uživatel
***
Telefon: SE: T630, 2x Z600i, K750i, K300i, C902, Elm, C901
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 06. Únor 2012, 22:50 »

Suhlasim s Tebou, aj mne sa paci k770 a tie fotky, na nu sa nechytaju ziadne ine telefony :-) a v tej bielej (kremovej) ...

Joo ten je taky překrásnej... Brousim si na něj furt zuby, jednou si ho pořídim do sbírky... To mě třeba štve, že K660i už neseženu Smajlík Hale je pravda, že K770i fotí stejně jako K800i? Prej má stejnou optiku...
uložena

HPM-65 forever !!!
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 07. Únor 2012, 19:09 »

Hodim sem foto urobene xperiou active.
« Poslední úprava: 07. Únor 2012, 19:14 od roxetak » uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Skrble
Uživatel
***
Telefon: SE: T630, 2x Z600i, K750i, K300i, C902, Elm, C901
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 07. Únor 2012, 19:52 »

Je vidět, že se mobil za život už něco natelefonoval Cheesy Ale ty tlačítka, ty SE fakt nedomyslel, neviděl jsem snad jedinej používanej kousek, co by na nich měl po celym povrchu barvu Smajlík
uložena

HPM-65 forever !!!
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 v: 07. Únor 2012, 20:56 »

Ja som ju zohnal uz pouzivanu. Takze je v takom stave, v akom som ju zohnal Mrknutí. Mas pravdu. Setrenie nakladov na materialy sa prejavi. A este zavisi aj na pouzivani a spravani majitela k telefonu. Avsak ozeliem tie male nedostatky krasy. Foti fakt super. Mozem sem hodit najvydarenejsiu fotku (makro)?
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 v: 08. Únor 2012, 01:58 »

kdyz uz..to muzu i ja,jestli ji najdu
a nenajdu,v plnym rozliseni uz ji nemam.
fotek jsem mel plno ale windows me zradil a nemohl jsem s tim nic delat,obsah HDD byl kompletne pryc..par mi jich nastesti zustalo na blogu co jsem kdysi zkousel nahravat fotky z telefonu na blogger.nejlepsi je http://3.bp.blogspot.com/_riQSF65KeV8/SrAAjkRSx6I/AAAAAAAAAAY/YcMl5PkQyD0/s1600/image-upload-51-762145.jpg
ty klávesy se ošoupaly hodně lehce.líp je na tom C901,která je jasně nástupce,jenže nebyla oblíbená,což je škoda.přitom to už je nejlepší platforma ze všech,k tomu nejlepší konstrukce..
« Poslední úprava: 08. Únor 2012, 02:32 od M.Čermák » uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Skrble
Uživatel
***
Telefon: SE: T630, 2x Z600i, K750i, K300i, C902, Elm, C901
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 08. Únor 2012, 17:56 »

Jo pánové, pamatuju jak jsme slintali nad fotkama z K770i, když byla nová. Mimo xenon to byla konečně K800i, co se vešla do kapsy Smajlík Jooo tolik sem jí chtěl, ale táta mi jí nekoupil, až k vánocům C902 no a to byl horor, samý restarty, padání FW, pomalý až hamba a já nevim co ještě Smajlík

Fotka docela dobrá, ale buď velká komprese, nebo mobil v horšim světle dost nezaostřil, připadá mi to hrozně jakoby rozmazaný... Ale to je dost o náhodě kolikrát... Smajlík

C901... Můj primární telefon. Koupil jsem ho v Květnu jako náhradu za Elm a rozhodně nelituju. V mym "mobilnim parku" je to jasnej tahoun Cheesy Dneska ve škole sem se nudil, tak sem vzal kružítko a hezky nípal takový ty hnědý špíny, ten mobil vypadá skoro jako novej Smajlík Ale co jsem nepochopil - když si venku udělám dvě fotky z C901 a C905, tak C901 fotí mnohem líp, páč C905 má nechutně vyblitý barvy, a často i na manuální bílou! Docela podfuk na zákazníky, co si koupili novej mobil za tehdá tak 10000,- a kdo si koupil menší a kompaktnější C901, až na prakticky nefunkční wifi a gps jedině vydělal Cheesy
uložena

HPM-65 forever !!!
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 v: 08. Únor 2012, 19:51 »

to je právě jedna z fotek co byly nelepší,jenže v plnum rozliseni ji uz nemam,zaostrena byla suprove,byla to jedina fotka co jsem tisknul na tiskarne na fotopapir,dokonce pres pict bridge pres usb..C905 je taky dobrá,nemám moc fotek s originálním driverem,používám už dlouho drivery od witchkinga,je am možnost nastavit manuálně úplně všechno,jenom to někdy nejde zrealizovat najednou..manuální focus,iso,doba expozice,barvy,bílákontrast,sytost barev..a se stativem se dají dělat super fotky i v noci,když použiju elf pro HDR tak mi fotí automaticky předem nastavený počet expozic tak jak to má u HDR být (vždy od -2.0 po +2.0).přijde mi že nejlepší fotky dělají vždycky na makro,fotky krajiny nejsou nikdy tak ostrý.
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Skrble
Uživatel
***
Telefon: SE: T630, 2x Z600i, K750i, K300i, C902, Elm, C901
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 08. Únor 2012, 22:41 »

Tak to potvrzuje mojí domněnku, že asi velká komprese na webu Smajlík
Jinak... P2B sem nikdy nepoužil, dokonce se vsadím, že 90% uživatelů A200 o tom nikdy neslyšela a tiskli způsobem, že natáhli fota do pc a z pc do printeru... Když se vlastně ohlídneme zpět, tak při bližšim zkoumání toho A200 uměla dost, ale nijak se to už nedostalo k zákazníkovi... Hlavně, že na idnesu vyčítali hovada, že sms editor neodpočívá znaky celou dobu, profíci...  Lips sealed
Co se týče driverů - nemohl by jsi mi zaslat originální z C905? Já si tam nahrál nějakej Cyber-shot xperience 7.5 nebo něco tak, tak kdybych upravoval Smajlík

K fotkám - nastavení bílý na automatiku telefon absolutně nezvládá, fotky jsou vybledlý šíleně, a ani na manuál to neni zázrak... To C901, ta má barvy hezčí než sestřin (i když levnej) kompakt Smajlík Ale neříkej mi, že se s C901 dá fotit v noci? Nechceš udělat návod? Cheesy Co se týče HDR, nějak jsi se dostal přes mé znalosti, jdu googlit Smajlík
uložena

HPM-65 forever !!!
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 v: 09. Únor 2012, 00:10 »

Tak a nasiel som, nie je to ta, ktoru som myslel ale je super :-)
« Poslední úprava: 09. Únor 2012, 00:20 od roxetak » uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 v: 09. Únor 2012, 00:22 »

Tak a tu je :-)
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 v: 09. Únor 2012, 00:53 »

uff,je toho moc..
pictbridge jsem u C905 nepouzil ani jednou,ale pouzil jsem to u K770 (A100)..
extrahovanej FS z C905 z topse.ru jsem měl,ale teď už tam není a nemám ho ani já.možná ho ještě najdu a dám vědět.. ten co píšeš je nejlepší,ale musíš si k němu upravit jazykovej soubor co používáš.ten editor je třeba tady http://www.box.com/s/c0oy8bxcmo95ndfn3gfa
hodilo by se aby to umělo stahovat celý složky,ale to já neřeším,dělal jsem to hlavně pro sebe jako zálohu a nahrává se to lehce..nahrál jsem to tak jak to mám v PC.
o focení s C901 jsem nemluvil,nikdy jsem ji ani neměl v ruce..jediná moje noční fotka na stativu je http://www.panoramio.com/photo/44961800
použitím HDR se dá získat něco jako http://www.panoramio.com/photo/52911067 nebo http://www.panoramio.com/photo/50399201 ale těch fotek co se takhle povedly mám docela málo,hlavně to chce čas na pořizování a aby okolo nechodilo moc lidí,nebo nejezdily auta.protože ty HDR fotky později dáváš jednu přes druhou tak ve výsledku budeš mít duchy.u foťáků co fotí do RAW formátu to je fuk,protože z RAWu si jednotlivé expozice vytvoříš v PC.z JPEG ne,dá se dělat něco podobnýho,jako že si vytvoříš z jednoho JPEGu víc tím že je zesvětlíš nebo ztmavíš a pak dáš dohromady,ale to není pravý HDR.
« Poslední úprava: 09. Únor 2012, 01:01 od M.Čermák » uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Skrble
Uživatel
***
Telefon: SE: T630, 2x Z600i, K750i, K300i, C902, Elm, C901
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 09. Únor 2012, 07:58 »

roxetak - Jo, to vůbec nejsou špatný fotky... Už jenom proto, že to fotil už tak "starej" telefon. Cyber-shot fotil snad vžycky dobře - až na C510, kterou má babička. To je opravdu katastrofa Cheesy

Martin - No jednou to sedí, neni to funkce co by člověk nutně potřeboval Smajlík Ale takhle bejvalo v A200 hafo podobnejch utilitek, a kolikrát o nich nějakej uživatel slyšel (pokaď by o ně měl eventuálně i zájem)?
Jo ten CS xperience je docela dobrej, jen mně nějak úplně nevyhovuje ta složitost, která je na mobilu poměrně dost špatně zapamatovatelná... Ale i na default to fotí o něco líp
S tou C901 sorry, nějak sem ti úplně předtim asi nerozuměl.
Jinak jasný, už rozumim o co jde, prokládání fotek. Předpokládám, že bez stativu je to prakticky teda nepoužitelný, leda by si člověk vyhrál a ořezával přebytečný okraje, co na jednotlivejch fotkách vzniknou pohyby ruky, že?
uložena

HPM-65 forever !!!
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Nejhezčí SE?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.