SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 14:23

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Hry a aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Pomoc s vyberem aplikaci (hudba,videa,widgety,konverze,office-pdf.......)
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Pomoc s vyberem aplikaci (hudba,videa,widgety,konverze,office-pdf.......)  (Zobrazeno 3199 x)
Droid
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Play
Příspěvků: 3



Zobrazit profil
« v: 13. Leden 2012, 21:55 »

Prosím pomozte mi vybrat aplikace,jelikož jsem android nováček a nemám moc přehled co se aplikací týče:

a) Nějaký VIDEO přehrávač,který si poradí s: MP4,3GP,AVI,DIVX,WMV,FLV...+ podpora titulků. Je jasné
že programů které požaduji je mnoho,ale jde mi nejen o formáty ale i o kvalitu obrazu,kvalitu zvuku
(např smart movie výrazně snižoval kvalitu zvuku oproti původnímu přehrávačí v Nokii tube)a užív
prostředí,vzhled,ovladatelnost.

b) Audio přehrávač,nejlépe aby fungovaly všechny standartní formáty + FLAC + kvalitní zvuk,možnost
zobrazit seznam alb + náhledy (nejlépe abych si mohl náhledy přidat ručně).

c) Něco ve stylu movie maker,ulead video studio pro mobilní telefony. Pár videí jsem už na PC dělal
pomocí těchto prográmků tak bych prosil o něco kde je více funkcí a ne třeba jenom: smazat zvuk,spojit
video s jiným...

d) Souborový manažer pro ROOtlou 2.3.4 Play s dvěma okny (něco jako Total Commander)

e) Existuje prográmek na konverzi videí,audia do jiních formátů ?

f) Prográmek na stahování videí z yt,stream...pokud teda nějaké existuje.

g) PDF + office prohlížeč v jednom. U office i editaci,vytváření.

h) Widget kde je možno vypnout/zapnout: wifi,internet přes operátora(tak aby se tel automaticky nepřipojoval na net),bt atd.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Hry a aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Pomoc s vyberem aplikaci (hudba,videa,widgety,konverze,office-pdf.......)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.005 sekund, 17 dotazů.