SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 14:00

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Arc, Neo, Play, Pro, Ray (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: 4.0.2.A.0.62 dostupný přes PC Companion
Strana: 1 2 3 [4]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: 4.0.2.A.0.62 dostupný přes PC Companion  (Zobrazeno 35142 x)
Yarousch NEO
Uživatel
***
Telefon: Xperia NEO (M15i)
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #45 v: 23. Leden 2012, 15:07 »

Hoj, nemohl by sem dát někdo rozumnej návod  na root .62 (pokud možno bez vymazání dat). Zamkl sem bootloader nainstaloval pres seus novy FW a .62, data zůstala všechna, ale root nende ani po přeinstalaci DooMLoRD_v3_ROOT. Jestli něco existuje tak děkuju, ptz ten telefon je nějakej pomalej, a teď ho ještě nemůžu "taktovat" Smajlík
uložena
maco1988
Uživatel
***
Telefon: Xperia NEO
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #46 v: 23. Leden 2012, 16:17 »

Hoj, nemohl by sem dát někdo rozumnej návod  na root .62 (pokud možno bez vymazání dat). Zamkl sem bootloader nainstaloval pres seus novy FW a .62, data zůstala všechna, ale root nende ani po přeinstalaci DooMLoRD_v3_ROOT. Jestli něco existuje tak děkuju, ptz ten telefon je nějakej pomalej, a teď ho ještě nemůžu "taktovat" Smajlík

Tak,tak ..to by aj mna velmi zaujimalo...
uložena
afi
Uživatel
***
Telefon: k750 - w980 - xperia Neo
Příspěvků: 31



Zobrazit profil
« Odpověď #47 v: 24. Leden 2012, 15:50 »

na telefonu vyskočila dostupná aktualizace ale právě abych nepřišel o root o ní namám zájem ale v telefonu jsem nikde nenašel jak to telefonu vysvětlit a tím by zmizela otravná ikona v liště. neví někdo? Díky
uložena
Yarousch NEO
Uživatel
***
Telefon: Xperia NEO (M15i)
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #48 v: 24. Leden 2012, 16:37 »

Pravě proto sem to aktualizoval, taky sem nevěděl jak s tim pryč, ale ten telefon je teď uplně tragickej Angry Angry
uložena
afi
Uživatel
***
Telefon: k750 - w980 - xperia Neo
Příspěvků: 31



Zobrazit profil
« Odpověď #49 v: 24. Leden 2012, 19:06 »

tak jsem to asi vyřešil. Záloha update centra a potom jeho zmrazení - restart a zatím to neotravuje, uvidíme.... Smajlík
uložena
asahi
Uživatel
***
Telefon: Xperia X1
Příspěvků: 161



Zobrazit profil
« Odpověď #50 v: 26. Leden 2012, 21:26 »

Dnes mi naskocila automaticka aktualizace pro Arc (ofiko distribuce CZ, nebrand) skrze Companion.
uložena
onyxonia
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Neo
Příspěvků: 15



Zobrazit profil
« Odpověď #51 v: 27. Leden 2012, 14:46 »

Už naskočila někomu automatická aktualizace SE NEO? Případně navíte kdy bude 4.0?
uložena
Yarousch NEO
Uživatel
***
Telefon: Xperia NEO (M15i)
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #52 v: 27. Leden 2012, 22:01 »

Me naskocila jak v PC C. tak v telefonu ...
uložena
PedroKV
Uživatel
***
Telefon: K770i, Xperia Mini Pro
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #53 v: 28. Leden 2012, 15:37 »

tak jsem to asi vyřešil. Záloha update centra a potom jeho zmrazení - restart a zatím to neotravuje, uvidíme.... Smajlík

Díky za návod, udělal jsem to stejně. Přečetl jsem si, co .62 obnáší a díky-nechci. Jen zlepšuje memory management a uživatele připraví o roota. Vybral jsem si tedy roota, bez jejich otravných aplikací. Škoda, že se telefon neprodává holý.
uložena
C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #54 v: 28. Leden 2012, 18:43 »

dnes mi oficialne naskocila na xperii pro aktualizacia v PC companion. V telefone nie.  Mrknutí
uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
Wolfsteen
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Ray
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #55 v: 31. Leden 2012, 11:36 »

Tak mě nenaskočila ani v telefonu ani v pc companion. Má na to vliv root?
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #56 v: 06. Únor 2012, 21:24 »

Ja som zalohoval, v MYPHONEEXPLORERI. Je vsak zaujimave, ze po odomknuti bootloaderu sa mi nenacitali automaticky aplikacie z marketu, ci zalohy. Musel som ich instalovat rucne. Nuz co poucil som sa. To sa mi pri update na novy A, nestalo, vsetko prebehlo OK, bez najmensich problemov a aj obnovenie. Takze som mylne predpokladal, ze sa tak stane i pri odomknuti bootloaderu.

2Wolfsteen: Ano root moze mat vplyv na dostupnost update. Nakolko tam nemusi byt original ROMka, kernel ...
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Killer
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Xperia NEO V
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #57 v: 19. Září 2012, 13:15 »

Zdravim, zapl jsem si pred chvili wifi a vyskocila na mne hlaska, je dostupny update na tuto verzi. Updatovat nechci, jednak jsem v praci, kde to jede desne pomalu a jednak nevidim duvod. Chci se ale zeptat, zda nevite, jak se zbavit te ikony v oznamovaci oblasti vlevo nahore? Dik.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 3 [4]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Arc, Neo, Play, Pro, Ray (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: 4.0.2.A.0.62 dostupný přes PC Companion
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.