SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 01:00

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: C510 - zacyklené restartování
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: C510 - zacyklené restartování  (Zobrazeno 6843 x)
vend0r
Uživatel
***
Telefon: SE C510
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« v: 12. Leden 2012, 12:58 »

Zdravím všechny. Dnes mě zaskočil můj SE C510, který byl až doteď bez problémů. Po ukončení hovoru se restartoval a v tomto by pokračoval donekonečna, kdybych nevyndal baterii. Zkusil jsem vyndat SIMku, baterku i paměťovou kartu, opět vložit a zapnout. Jenže se restartuje pořád. Někdy se resetne už při zadávání PINu, někdy i potvrdím PIN a dostanu se na hlavní obrazovku, ale poté opět restart.

Zkoušel jsem ho zapnout bez paměťovky - bez výsledku. Dalším pokusem bylo propojení s počítačem USB kabelem, ale na obrazovce "Připravuje se velkokapacitní přenos" došlo opět k restartu. Tím pádem ani nemůžu provést aktualizaci firmwaru, protože je telefon v nějakém cyklu restartů, ze kterého neumím nalézt cestu.

Věděli byste prosím někdo řešení? Byl bych za to moc vděčný. Předem díky!
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 12. Leden 2012, 13:36 »

tak prehravat firmware muzes,akorat ho musis donutit aby se nezapnul,tim ze zmacknes a drzis C a pri tom spispojujes usb.kdyz pouzijes SEUS tak by stacilo postupovat podle jeho instrukci.kdyz se nepovede pripojit hned,tak vyndej baterku a nech ji venku tak 15 sekund,pak teprve zpatky a pripojit s drzenim C.jo ale vlastne nevim jestli C510 se nepripojuje trosku jinak-jestli se nepovede ho pripojit spravne drzenim C tak misto toho zkus klavesu 5, nebo 5 spolecne se dvojkou.nic jinyho fungovat nebude(jeste jednou: C,5,2+5)
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
vend0r
Uživatel
***
Telefon: SE C510
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 12. Leden 2012, 13:44 »

A je zde nějaká možnost zálohovat telefon před přehráním firmwaru? Třeba SMSky a kontakty v telefonu jsou pro mě cenné. Standardně to možné je, ale v tomto stavu mě nenapadá žádná alternativní metoda...
« Poslední úprava: 12. Leden 2012, 13:47 od vend0r » uložena
C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 12. Leden 2012, 14:55 »

v tomto stave sa ti zaloha, zial, asi nepodari.  Embarrassed prebehni to SEUSom......to je jedina moznost. Ale o udaje prides. Nemas nejaku zalohu?
uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
vend0r
Uživatel
***
Telefon: SE C510
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 12. Leden 2012, 15:08 »

na SEUS se mi to podařilo dostat, ale ještě jsem firmware nepřehrával, protože bych z toho rád ty data nějak dostal Smajlík bohužel zálohu nemám, pořád jsem se k tomu neměl a teď mě to nepříjemně vypeklo.
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 12. Leden 2012, 19:35 »

ve filesystemu do kteryho by ses mohl dostat (nemyslim pamet telefonu nebo kartu) kontakty ani sms nejsou,jsou trosku jinde,ale dostat to z telefonu nejde.jestli nemas nic treba ani na karte SIM tak budes muset ziskavat cisla znova..
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Kosabek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Satio U1 black SDM 16GB
Příspěvků: 335



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 12. Leden 2012, 20:58 »

Nejméně jednou měsíčně provádím zálohu kontaktů na paměťovou kartu pokud vím že jsem nějaké kontakty přidával.Je to otázka deseti vteřin a nemůže mě tím pádem krach telefonu překvapit.Dělám to tak již spoustu let takže přenést kontakty do nového telefonu není problém nevím že to nedělají i ostatní přeci když ta možnost je proč to neudělat na simku kontakty zásadně neukládám je to celkem k ničemu protože nemá takové možnosti.
uložena

Motorola D160,D520,AMIO,2x m3888,Alcatel one touch 302,501,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,MMR-70,HPM-70,HPM-77,HBH-GV435a,M2-8GB,SDM-16GB,IAC-25,IDC-22,CLA-60,MPS-60,MBS-100,CDS- 65,CDS-75,SBH-600,2x SE 108i Čedar,Samsung GT 5570 Galaxi mini,2x Samsung Galaxi S I9000.
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 12. Leden 2012, 22:40 »

vend0r

Hm a pamětovou kartu jsi vytahnul z mobilu ? Zkoušel jsi jinou simku ? Vidím to tak že pokud se v telefonu dostaneš na hlavní obrazovku a pak se restartuje pak je v telefonu něco co vadí File systemu může to způsobovat i soubor který nemůže telefon po startu přiřadit a proto se restartuje. Byt tebou pokud nemáš v telefonu pamětovou kartu a používáš jen vestavěnou pamět tak bych telefon promazal přes a2uploader, pokud maš v telefonu pamětovku tak ji vyndej a zkus zapnout, vyzkoušej taky jinou sim, hlavně ve file systemu promazat složku s obrazky a fotkama, zvuky.
uložena

vend0r
Uživatel
***
Telefon: SE C510
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 13. Leden 2012, 13:47 »

Kosabek: Dřív jsem zálohoval, ale pak mě to nějak přestalo bavit, protože se to stalo rutinní záležitostí. A teď mě to potrestalo.

Ganimed: Napojil jsem to pomocí a2uploaderu, ale moc tam mazat nechci. Nevíš, jestli by se přes a2uploader daly nějak vytáhnout třeba ty zprávy, co jsou v telefonu uložené a pak je tam třeba po flashi opět importovat? Jinak ten telefon se restartuje kdy se mu zachce. Někdy ještě před zadáním PINu, někdy po zadání PINu. Resetuje se i na nabíječce i na USB kabelu, když je připojený k PC. Někdy vydrží třeba minutu, dostanu se do menu etc, ale pak se opět restartuje.

EDIT: Už se mi podařilo najít odeslané zprávy v /tpa/system/messaging/db/ČÍSLO/me. Díky moc za tip na a2uploader, je to dobrý nástroj. Jen ještě kde by se daly najít ty doručené zprávy, nemáte někdo prosím tušení?
« Poslední úprava: 13. Leden 2012, 14:09 od vend0r » uložena
Nitram47
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE c905 / w995 / c902
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 24. Leden 2012, 21:53 »

povedal by som \tpa\system\messaging\db\ a tam msg_int.dbf co mam dve zalohy z c902, su rozdielne velkosti takze teoreticky by to mohli byt spravy. tak ci tak, ak sa ti dakopirovat z telefonu, skopiruj cely FS a potom mozes skusat nahravat.
na kontakty by som povedal phonebook.dbf v \tpa\system\
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: C510 - zacyklené restartování
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 19 dotazů.