SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 17:59

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Arc, Neo, Play, Pro, Ray (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Reklama v systémové liště (Apply 4 USA green Card)
Strana: 1 [2] 3  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Reklama v systémové liště (Apply 4 USA green Card)  (Zobrazeno 11271 x)
Milhims
Uživatel
***
Telefon: Arc S
Příspěvků: 31



Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 01. Leden 2012, 19:43 »

Tuhle paradicku jsem mel taky na Arcovi  Cheesy nejak zvlast jsem ji nevenoval pozornost. Vubec nevim jak se tam dostala. Nez jsem ji mel moznost vysetrit tak na telefon sem zkusil ROM ICS a pak zpet flash 2.3.4. Tim se to vyresilo. Nedelal sem to z toho duvodu abych se spamu zbavil pouze sem experimentoval. Aplikace mam opet vsechny jak byly a zatim cisty stit  Huh
« Poslední úprava: 01. Leden 2012, 19:45 od Milhims » uložena
Mafia1
Uživatel
***
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 02. Leden 2012, 07:28 »

Zdravím mě to v tuhle chvílí dělá taktéž ale z minula sem si všiml že mi to udělali aktivní tapety po odinstalaci to přestalo takže pokud jste nějakou stahovali je možné že to dělá ona. (ja si jich teď stáhl víc takže budu postupně rušit a uvidime ktera potvora to dělá)
uložena

Xperia NEO (2.3.4 , 4.0.2.A.0.42)
vita2
Uživatel
***
Telefon: Xperia Pro
Příspěvků: 99



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 02. Leden 2012, 11:26 »

Tak se mi zaktualizoval program Addons Detector a najednou vyhodnotil aplikaci Bloat Freezer jako původce Airpush reklamy. Před updatem nic nenašel, zrovna tak jako Airpush Detector. Zajímavé je, že Bloat Freezer ( http://bloatfreezer.com/ ) již není na Marketu, ačkoliv tam ze stránek směřuje odkaz. Že by ji Google smazal?Huh

Již je to 20 hodin, co mi žádná reklama nedorazila, teď ale nevím, jestli pomohla rada Ganimeda, anebo to dělal ten Bloat Freezer.
uložena

Xperia Pro
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 v: 02. Leden 2012, 12:26 »

je to freezerem,na twitteru pisou ze pouzivaji google admob http://twitter.com/BloatFreezer
Cituji
dimdem66
@BloatFreezer What service were you using to send the push ads? Leadbolt?
Bloat Freezer
@dimdem66 none, we only use Google admob
« Poslední úprava: 02. Leden 2012, 12:28 od M.Čermák » uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
vita2
Uživatel
***
Telefon: Xperia Pro
Příspěvků: 99



Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 02. Leden 2012, 18:21 »

Google admob je (podle toho co o tom píše Google) čistě klikací reklama v aplikaci formou například proužku. Odpověď na Twiteru na otázku "Jakou službu používáte pro push reklamy? Leadbolt?" zní: "Žádnou, používáme pouze Google admob". Takže jakoby žádnou push nepoužívají. Ale možná kecají a právě proto je Google stáhnul z Marketu. Addons Detector mi našel v aplikaci Bloat Freezer push reklamu, to je další argument, proč si myslím, že autor BloatFreezeru kecá.
uložena

Xperia Pro
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 v: 02. Leden 2012, 18:57 »

aha,akorat jsem si spletl admob a airpush nebo jak se to jmenuje..
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 03. Leden 2012, 13:51 »

Mne spíše zajímá jestli na to má vliv ono zablokování push zpráv.
uložena

vita2
Uživatel
***
Telefon: Xperia Pro
Příspěvků: 99



Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 04. Leden 2012, 22:40 »

Informace pro ostatní o výsledku mého trápení se s reklamou: Od 1.1 se mi už reklama neukázala žádná.
Nevím co pomohlo, ale buď to byla rada Ganimeda (odškrtnout push zprávy), anebo mi pomohl Addons Detector, který jako původce Airpush reklamy odhalil aplikaci BloatFreezer. Pokud by se reklama objevila, podám zprávu. Děkuji všem za pomoc. Ganimede tobě extra velké díky! Mrknutí
uložena

Xperia Pro
Lubis
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Neo
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 05. Leden 2012, 19:34 »

Takze me se reklama objevila po nainstalovani Go-launcheru a Go-widgetu na prepinani stavu wi-fi dat apod. Po odinstalaci se bohuzel objevila znovu.
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 05. Leden 2012, 19:44 »

Lubis

Nesouhlas Go-launcher a Go-widget používám jak v Xperia Neo ( od začátku co ho vlastním ) a taky přez rok v X10 mini pro a nikdy se mi tato reklama neobjevila, podotýkám ale že push zprávy jsem měl vždy vypnuty ale to je zvyk který užívám víc jak 5 let už od hloupých mobilů.
uložena

appalacio
Uživatel
***
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 05. Leden 2012, 19:49 »

Tak jsem též v klubu adresátů reklam...  zobrazuje s mi hvězdička ve stavové liště.. jdu zkoumat
uložena
Lubis
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Neo
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #26 v: 05. Leden 2012, 20:10 »

No zkusebne sem vypnul push zpravy, uvidim zitra objevila se mi az kdyz sem se dnes pripojil doma na wi-fi.
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 05. Leden 2012, 20:24 »

Hoši fakt to potřebuji vyzkoušet sam jsem se s tím nesetkal a tak si taky nejsem jistý tím jestli to je těma push zprávama, věci od go používám dlouho a z ničím takovým jsem se nesetkal.
uložena

vita2
Uživatel
***
Telefon: Xperia Pro
Příspěvků: 99



Zobrazit profil
« Odpověď #28 v: 05. Leden 2012, 22:08 »

Velice doporučuji přečíst již jednou uvedený článek:
http://www.pcworld.com/article/245305/sneaky_mobile_ads_invade_android_phones.html
Pochopíte, jaké zhovadilosti někdo dokázal vymyslet a založit na tom i business. Vyzkoušejte si odregistraci, mělo by to stačit, ale mě se nepodařilo úspěšně vyplnit ten odregistrační formulářík. Stačí tam jen zadat mobilní číslo, anebo IMEI.
Viděl jsem instruktážní video od těchto provozovatelů push reklam a tam stačilo jen definovat cílovou skupinu zákazníků, vybrat zemi a už reklama mohla frčet. O nutnosti mít v mobilu cílového zákazníka nějaký software nepadlo ani slovo!!!
« Poslední úprava: 05. Leden 2012, 22:09 od vita2 » uložena

Xperia Pro
Lubis
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Neo
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 07. Leden 2012, 10:20 »

Po vypnuti push zprav, uz druhy den nic  Cheesy
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Arc, Neo, Play, Pro, Ray (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Reklama v systémové liště (Apply 4 USA green Card)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 19 dotazů.