SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
18. Duben 2024, 03:14

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Xperia X8
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Xperia X8  (Zobrazeno 3940 x)
LOLek
Uživatel
***
Telefon: Xperia X8
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« v: 16. Prosinec 2011, 21:17 »

Zdravím.
Mám dotaz jestli se dají nekde stahnou drivery k X8. Nainstaloval jsem Sony Ericsson PC Companion (SEUS) telefon v normálním režimu připojim. Ale kdyz jsem chtel udělat update přes SE Update Service tak mi to vypnutý telefon s držením tlačitka zpět nenajde. Nevíte cím to je? Že takto mi to telefon nenajde v žadným programu? jen zapnutý... Nemuzu tak ani nahrat zadnou ROM =(
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 17. Prosinec 2011, 00:42 »

Asi při připojení k pc nedochází k instalaci ovladačů je možné že tomu brání nějaky program co ti zabezpečuje pc. zkus ony programy vypnout, seus odinstaluj a nainstaluj znova, potom zkus telefon znova aktualizovat ale nechej ony ochrany stále vypnuté.
uložena

LOLek
Uživatel
***
Telefon: Xperia X8
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 17. Prosinec 2011, 09:32 »

Antivir nemám a branu firewall vypnutou. Nevim co jiného by tomu mohlo bránit. Počítač udělá jen ten známý zvuk když pripojité USB ale zadná ikonka ze je nejaky zarizeni pripojeno. Svetilko na X8 jen svití a nic se neděje Sad nemuže být zablokováná proti upravám?.
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 17. Prosinec 2011, 19:18 »

odinstaluj prvně všechno co maš nainstalovane od Sony ericssona, restartuj pc a pak nainstaluj jen SEUS nebo jen pc companion.
uložena

LOLek
Uživatel
***
Telefon: Xperia X8
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 17. Prosinec 2011, 19:52 »

To všechno jsem udělal a nepomohlo. Až přeinstalování Windowsu takže vyřešeno Smajlík nejspiš to bylo jen špatně nainstalovanýma ovladačema...

LOCK
« Poslední úprava: 17. Prosinec 2011, 19:59 od LOLek » uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Xperia X8
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.