SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 02:45

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Hry a aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Calendar Snooze
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Calendar Snooze  (Zobrazeno 5633 x)
bramborka
Uživatel
***
Telefon: Xperia X10 Mini Pro
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« v: 12. Prosinec 2011, 12:13 »

Ahoj,

v mojí verzi nemá kalendář v Androidu možnost Snooze. Testovala jsem aplikaci CalendarSnooze, ale mám pak dvoje upozornění - jedny z té aplikace, ty by byly fajn má to různá nastavení a celkem mi to vyhovuje - a pak ty defaultní.

Používáte někdo tuto aplikaci? Jak ty defaultní pak vypnout, aby ale fungovaly ty z CalendarSnooze?

Defaultní upozornění mě totiž navíc dost zlobí. Znovu se objevují i ty už odkliknuté, někdy i několikrát.

Nebo máte někdo nějaký tip na aplikaci, případně i celý kalendář, která to má pěkně vyřešené?

Díky,
B.

(mám Xperia X10 Mini Pro)
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 18. Prosinec 2011, 09:37 »

Zkus se podívat do kalendáře, který máš od SE, asi tam někde bude nastavení a tam možnost to vypnout.

Instalací jiné aplikace to těžko vyřešíš, ta těžko odstraní uporornění od SE kalendáře.

Jinak alternativně můžeš zkusit nahradit kalendář od SE kalendářem od Google, ten asi funkci snooze taky měl (používal jsem to, ale už si nepamatuji přesně), ale chce to root.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
bramborka
Uživatel
***
Telefon: Xperia X10 Mini Pro
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 03. Leden 2012, 09:11 »

Žádné nastavení SE kalendáře se mi právě nedaří najít. Napadlo mě, jestli to není součástí menu telefonu, ale to jsem taky prolezla myslím si skrz naskrz a nic...
Ta výměna kalendáře by možná pomohla, ale ten postup vypadá na mě už dost složitě Mrknutí Díky
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 03. Leden 2012, 10:05 »

Nesnažil jsem se hned sepsat přívětivý návod, protože jsem si nebyl jist, jestli to někdo použije. Mohu to ale změnit. Máš root?
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
bramborka
Uživatel
***
Telefon: Xperia X10 Mini Pro
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 03. Leden 2012, 10:08 »

To nebyla kritika návodu, spíš mé (ne)pokročilosti Mrknutí Nemám, instalovala jsem maximálně tak něco z Marketu a mám jen SE PC Companion.
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 03. Leden 2012, 10:14 »

No jo, ale já tam byl opravdu stručný, to je prostě fakt. Ale je na Tobě, jak moc se Ti do toho chce.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
bramborka
Uživatel
***
Telefon: Xperia X10 Mini Pro
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 03. Leden 2012, 10:27 »

Když se ti bude chtít napsat blbuvzdornější návod, já do toho půjdu. Ale když ne, tak se zlobit nebudu. Nevím ani pořádně, co je root.. bez Googlu.
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 v: 05. Leden 2012, 09:45 »

Rootnutí je celkem malá změna, která sice není na první pohled vidět, ale umožňuje další úpravy.

Pokud si na root troufáš, návod máš tady: http://forum.semania.cz/index.php/topic,27233.0.html

Pokud budeš chtít telefon reklamovat, je potřeba se rootu zbavit, což aplikace uvedená v návodu pro root umí též. Pak se hodí flashnout telefon např. pomocí zmíněného PC Companion.

Co se samotbeho návodu týče, už nemám X10 Mini pro (zahodil jsem X10 a mám jen Mini Pro Smajlík ) a nevím, jestli bych to napsal zpaměti přesně. Mohu ale asistovat online.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
bramborka
Uživatel
***
Telefon: Xperia X10 Mini Pro
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 05. Leden 2012, 10:41 »

Díky. X10 se mi vrátilo v pondělí z reklamace a včera začalo zlobit zas, tak ho teď nemám. Třeba budu mít jednou taky ten novější a bude klid Smajlík S tím rootnutím musím každopádně počkat, až bude telefon zpět. Zatím díky.
B.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Hry a aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Calendar Snooze
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.