SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
27. Duben 2024, 23:00

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: xrecovery a její nefunkční záloha
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: xrecovery a její nefunkční záloha  (Zobrazeno 4773 x)
mijakhany
Uživatel
***
Telefon: X10i 2.3.4 XDA + X mini 2.3.4 ofic
Příspěvků: 35



Zobrazit profil
« v: 21. Listopad 2011, 11:36 »

Zdravím. Smajlík
Mám 2.3.3 s funkčním xrecovery menu na své X10. Vše funguje jak má (instalace i záloha).
Ale když dám obnovu - vždy mám mobil nefunkční.

Jaký je správný postup po obnově? Vytáhnu baterku na 10min, dám zpátky a přes X10FlashTool připojím telefon (po vyzvání) a vyčkám na dokončení instalace.
Od té doby nefunguje. Tak musím přes X10FlashTool dát 2,1 - root ,xrecovery a nahraju 2.3.3 a to vše podle návodu zde, ale xrecovery jsem chtěl hlavně kvůli záloze. Co teda dělám špatně?
uložena
Petro2
Uživatel
***
Telefon: SE X8
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 21. Listopad 2011, 17:05 »

zdar,

keď urobíš zálohu v xrec, tak by bolo asi vhodné tú zálohu aj inštalovať cez xrec, nie?  Smajlík
uložena
mijakhany
Uživatel
***
Telefon: X10i 2.3.4 XDA + X mini 2.3.4 ofic
Příspěvků: 35



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 21. Listopad 2011, 17:12 »

Jasné.
Mám udělané tři zálohy přez xrecovery různých dat a ani jedna mi nefunguje, ikdyž mi vypíše complete.
Po spuštětí mi zavybruje naskočí logo SonyEricsson a pak už se neděje nic.

Napadá tě něco?
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #3 v: 21. Listopad 2011, 22:26 »

řešil jsem stejný problém u zálohy skrze Recoery menu u xperie pro, také po obnově telefon mrtvý a jen logo...
uložena
misoT
Uživatel
***
Telefon: xperia arc
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 23. Listopad 2011, 07:52 »

Mam rovnaky problem: neodomknuty bootloader s rootom na xperii arc. Nahral som si recovery menu podla navodu z fora, funguje instalacia zip, ale obnovenie zalohy nie. Po obnoveni a restarte telefonu svieti iba napis sony ericsson, musel som reflash firmwaru.
uložena
zaji06
Uživatel
***
Telefon: Live Walkman 2.3.4 ROOT
Příspěvků: 430



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 23. Listopad 2011, 15:40 »

řešil jsem stejný problém u zálohy skrze Recoery menu u xperie pro, také po obnově telefon mrtvý a jen logo...
a čo si vyriešil?
uložena
peregrin
Uživatel
***
Telefon: X8, C510, g502, s75
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 24. Listopad 2011, 09:52 »

Tohle by chtelo asi trochu vic popsat. Ja pouzivam xRec docela casto a zatim jsem nemel problem s obnovou (ale vzdy pouzivam obnovu z SD karty). Tak jestli existuje nejaka verze xRec co blbne (pripadne jestli jsou problemy s konkretnim typem telefonu, karty, postupem atp.) tak to tu napiste.

Ja pouzivam tento postup pro obnovu.
1. Factory reset
2. Wipe Dalvik
3. Restore
pokud je to moje ROM (to znamena ze se jen vracim k zaloze sveho telefonu) tak Reboot
pokud neni moje tak znovu 4. Factory reset 5. Wipe Dalvik a pak Reboot


 
uložena

SE X8 2.3.7 GDX
mijakhany
Uživatel
***
Telefon: X10i 2.3.4 XDA + X mini 2.3.4 ofic
Příspěvků: 35



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 24. Listopad 2011, 11:51 »

2. Wipe Dalvik - v menu nikde tuto nabídku nemám, ale já mám X10i a co je Dalvik?a co má za význam?

Ještě se mi nepodařilo ani jednou provézt obnovu.

Já použiji v menu:
1.Backup and restore
2.Restore
3.Reboot phone

Od této chvíle  zavybruje naskočí logo SonyEricsson a pak nic.
4.Jak jsem psal. zkoušel jsem i vyndat baterku, počkat 10min a podle návodu v X10FlashTool připojít telefon a vyčkát na dokončení instalace, jenže opět nejde. Undecided
uložena
peregrin
Uživatel
***
Telefon: X8, C510, g502, s75
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 24. Listopad 2011, 12:12 »

Pokud nemas v Advanced Wipe Dalvik tak je to nejaka podivna verze xRec. Kdyz ti po nainstalovani ROM nejde nastartovat telefon tak vetsinou pomuze prave vymazani uzivatelskych dat a nastaveni (factory reset) a odstraneni predkompilovanych aplikaci v Dalvik cache. Zrejmne mas v zalohach ulozeny i neco co ti blokuje start telefonu a nebo ti to uklada naborenou zalohu (chyba karty, programu ...).

Ja bych asi telefon prejel SEUS-em, pres aktualni FlashTool si nechal udelat Root + xRecovery. Pak si udelal zalohu v xRecovery a pokusil se ji obnovit. Pokud tohle nedopadne tak mas divnej telefon Smajlík

Jestli to dopadne tak bych se pokusil pouzit jednu z tech zaloh co mas (ale tu testovaci si urcite nemaz). Pokud telefon nenabehne tak v aktualni verzi xRec budes mit jak faktory reset tak wipe dalwik. Pouzil bych nejdrive wipe dalvik a otestoval funkcnost. Pokud  to nezabere tak faktory reset a otestovat a pokud ani to ne tak se pokusit vratit k te testovaci.
uložena

SE X8 2.3.7 GDX
mijakhany
Uživatel
***
Telefon: X10i 2.3.4 XDA + X mini 2.3.4 ofic
Příspěvků: 35



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 24. Listopad 2011, 17:08 »

Omluva. V  Advanced Wipe Dalvik  opravdu mam, jen jsem to do teď nepotřeboval.

Tak když vymažu data v Wipe Dalvik a udělám zálohu a poté onovu,tak to by záloha mohla fungovat? -  nyní dělám zálohu pro případ potřeby.
Ale moc se mi do toho nechce, protože právě xrecovery mi nejde nikdy moc nahrát a trvá mi to i několik dní a teď mám vše nově nahrané asi týden.

 Smajlík Neměl by někdo chuť vyzkoušet zda právě Wipe Dalvik na to může mít vliv? Smajlík
uložena
peregrin
Uživatel
***
Telefon: X8, C510, g502, s75
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 28. Listopad 2011, 20:24 »

Vymazánim "keše" o nic nepřijdeš.
uložena

SE X8 2.3.7 GDX
mijakhany
Uživatel
***
Telefon: X10i 2.3.4 XDA + X mini 2.3.4 ofic
Příspěvků: 35



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 05. Prosinec 2011, 21:40 »

Tak jsem to nevydržel a vyzkoušel jsem to znovu a  Cheesy konečne mi recovery funguje jak mááá.

Postupoval jsem jak píše peregrin
Ja pouzivam tento postup pro obnovu.
1. Factory reset
2. Wipe Dalvik
3. Restore
pokud je to moje ROM (to znamena ze se jen vracim k zaloze sveho telefonu) tak Reboot
pokud neni moje tak znovu 4. Factory reset 5. Wipe Dalvik a pak Reboot


Funguje mi vlastní záloha i cizí rom!!!
uložena
peregrin
Uživatel
***
Telefon: X8, C510, g502, s75
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 06. Prosinec 2011, 08:44 »

Vítej v klubu  Smajlík
uložena

SE X8 2.3.7 GDX
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: xrecovery a její nefunkční záloha
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.