SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
19. Duben 2024, 06:16

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: W960i pomoc
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: W960i pomoc  (Zobrazeno 4499 x)
jigda
Uživatel
***
Telefon: se xperia x2
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« v: 19. Listopad 2011, 18:13 »

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat, jestli lze přehrát na w960i firmware. Přes SEUS to již nejde. Ale mělo by to jít přes xs++, ale nevím jak na to. Mám xs++ 3.1, který má podporu i pro smartphone a firmware který končí koncovkou pda. Potřebuji ještě něco? Ptám se, protože jsem si objednal telefon u kterého potřebuju přehrát firmware, ale zatim ho doma nemám. děkuji za odpovědi všem. Nebo pokud by mi někdo mohl poslat navod jak flashovat smartphone byl bych moc vděčný. Děkuji za pomoc
uložena
jigda
Uživatel
***
Telefon: se xperia x2
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 24. Listopad 2011, 21:54 »

Dobrý den, tak telefón mi již přišel, ale při držení tlačítka zapnutí svítí jakmi-le ho povolím tak zhasne a nic se něděje, při strčení nabíječky se mobil pouze rosvítí a zase nic. Nevíte čímby to mohlo být? Pouze se rozsvítí klavesnice a obrazovka zustane černá ale trochu rozsvícena. Prosím poraďte mi. Když jsem to připojil přes xs++ 3.1 tak mi to napsalo init master failed, prosím poraďte.
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 24. Listopad 2011, 22:35 »

Odporucam najskor nechat ozivit bateriu, mozno je len slaba bateria. Odporucam nechat na nabijacke aj dlhsi cas. Malo by nabehnut nabijanie, inak nerozsvieti sa spodna led dioda (pasik) nad zapojenou nabijackou na cerveno?

opravene slovo beteria na nabijacka.  Mrknutí
« Poslední úprava: 25. Listopad 2011, 04:02 od roxetak » uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
jigda
Uživatel
***
Telefon: se xperia x2
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 25. Listopad 2011, 17:55 »

Dobrý den, červená dioda nesvítí. Baterii jsem zcela nabil. Mám i druhou takže 100% baterií to není. Děkuji
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 26. Listopad 2011, 11:14 »

Tak to potom bude klasicky problem, co som mal i ja. Poskodena flash pamet, takze zohnat telefon s prasknutym displejom. A skombinovat jeden funkcny telefon.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
jigda
Uživatel
***
Telefon: se xperia x2
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 26. Listopad 2011, 11:34 »

Děkuji, ale hold ho prodám jako nefunkční.
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 v: 26. Listopad 2011, 11:51 »

Moze sa jednat o rovnaky problem co som mal ja. Moj problem ale na tvojom mieste by som si to dal overit v servise, najlepsie v original servise. Pripadne skus este flash podla tohto navodu: Navod na opravu - flash Inak tema malo byt skor umiestnene pod UIQ3, ostatne telefony :-) Iked sa jedna o walkman, je to Symbian UIQ3, jeden z poslednych. Po nom nasledovali malo uspesne, ci neuspesne modely ako g700 a g900.
« Poslední úprava: 26. Listopad 2011, 11:53 od roxetak » uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
jigda
Uživatel
***
Telefon: se xperia x2
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 26. Listopad 2011, 19:14 »

Asi to bude ta flash paměť, nevím do servisu se mi s tím nechce, a přehrát firmware nejde. Napíše mi to failed a tím končím. Skoušel jsem to několikrát a nic. Ale děuji všem za rady.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: W960i pomoc
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 17 dotazů.