SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 07:33

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Hry a aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Aplikace McAfee Security a Moxier Pro
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Aplikace McAfee Security a Moxier Pro  (Zobrazeno 8717 x)
Střelmistr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia Pro Black
Příspěvků: 39



Zobrazit profil
« v: 04. Listopad 2011, 20:45 »

Mám dotaz ohledně aplikací - viz název tématu. Zatím jsem je ve svém founu neaktivoval. Máte to někdo aktivované a využíváte je ? Je to k něčemu dobré, nebo to jen žere baterku, data a zahlcuje zbytečně RAM ? Dík za vaše názory a postřehy.  Smajlík
uložena

Historie : Philips Savvy - Siemens S25 - Siemens S45i - Nokia 3110 - Nokia 6230i - Nokia N82 - Nokia E71 / Životní omyl bylo BlackBerry / Budoucnost  vidím  v Androidu :  Sony Ericsson Xperia Pro
Daff.Cz
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia Arc S Midnight Blue
Příspěvků: 117



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 05. Listopad 2011, 15:15 »

Taky by me zajimalo k cemu je to mcafee security? Nejakej navod jak provozovat, jak nastavit?
uložena

Až umřu, pohřběte mě prosím tváří dolů, aby mi celý svět mohl políbit prdel. Mrknutí
kirisek95
Uživatel
***
Telefon: xperia mini pro
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 07. Listopad 2011, 07:00 »

tak ten secure je antivirak a zároveň zabezpečení proti krádeží (ovládání mobilu na dálku přes net), ale řekl bych, ze antivir je zbytecnej a na tu druhou funkci radši používám android lost... ten zdruhej program taky nevím na co je, dost by mě to zajimalo
uložena
pogo
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia PRO
Příspěvků: 446



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 07. Listopad 2011, 16:15 »

McAfee - to je přeci antivirus... No, každopádně ho mám ze zvědavosti v PRO aktivovaný - skenuje po každým spuštění kartu, prochází každou nově nainstalovanou aplikaci - potom to má takový ty možnosti, jako zablokovat ztracenej mobil, nějaká záloha atd... popravdě mám sice zapnuto, ale zas tak nezkoumám.

Moxier Pro - vzhledem k tomu, že to po mě chtělo převzít kontrolu na mobilem - nebo jak se to jmenuje, tak jsem ani nezkoušel(nevím, k čemu to tenhle program potřebuje). Měl by to být totožný program jako na marketu "Moxier Mail (Exchange)", který je docela drahý - prostě na synchronizaci a exchange - maily.

S tím moxierem mě kdyžtak někdo opraví, protože tam si nejsem 100% jistý.
uložena

Alcatel OT View DB -> Sony CMD-J5 -> SE T610i -> SE K800i -> SE Xperia X1i ->
ETEN Glofiish M700 -> Vodafone 845 -> SE XPERIA PRO
vita2
Uživatel
***
Telefon: Xperia Pro
Příspěvků: 99



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 08. Listopad 2011, 22:59 »

Moxier je skutečně Exchange klient, který osobně používám. Má sice hodně nastavení, ale není to úplně ideální. Widget je nic moc, zbytečně tam plýtvají místem a jeho ovládání je neuvěřitelně zmatečné. To by Vás nenapadlo, co napadlo autory! Prostředí pro čtení emailů není tak komfortní, jako nativní klient.
uložena

Xperia Pro
GTA4
Anonym
« Odpověď #5 v: 18. Prosinec 2011, 18:09 »

ten Antivirák jsem ze SE Neo vyhodil v mobilu antivirak je podlemně zbytešnost to druhé ani nevim co je taky jsem to vyhodil
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Hry a aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Aplikace McAfee Security a Moxier Pro
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 17 dotazů.