SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 21:00

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Hry a aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: SEMania uvádí vlastní Timescape widget - jak se vám líbí?
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: SEMania uvádí vlastní Timescape widget - jak se vám líbí?  (Zobrazeno 34770 x)
Joza
Anonym
« v: 04. Listopad 2011, 07:41 »

Po pár týdnech testování se včera na Android Marketu oficiálně objevil Timescape widget pro naše diskuzní fórum. Právě včera jsme totiž konečně vyřešili problém s nekorektně zobrazovanou diakritikou a publikaci již nestálo nic v cestě. Ač jsem Timescape dříve docela kritizoval, v současné době se již (díky výkonu nových telefonů) jedná o velmi užitečnou aplikaci. Právě tady byl prvotní nápad na vlastní Timescape plugin a počínaje dneškem si jej tedy můžete nainstalovat do svého telefonu. Tady chci moc poděkovat autorovi, kterým je vývojář PALLAVI KALYANAM. Komunikace s ním byla celou dobu výborná, vývoje se zhostil okamžitě. Ještě jednou mu za to děkuji. Jak se nová aplikace líbí vám? Pokud máte tip na nějaké změny, sem s nimi, nemusí to být poslední verze. Pokud budete na Marketu widget hledat, stačí do vyhledávání zadat SEMania Smajlík



uložena
Daff.Cz
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia Arc S Midnight Blue
Příspěvků: 117



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 04. Listopad 2011, 08:00 »

tak už to mám nainstalovaný, paráááda. Děkujem.. Mrknutí Cheesy
uložena

Až umřu, pohřběte mě prosím tváří dolů, aby mi celý svět mohl políbit prdel. Mrknutí
sony
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 511


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 04. Listopad 2011, 10:38 »

timescape je najväčší od SE. Uplne nepotrebná aplikácia
uložena

Xperia Neo Blue,Sony Vaio VPCEB3S
mizzou
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C905, W995, Vivaz, Xperia X10, Xperia Arc
Příspěvků: 56



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 04. Listopad 2011, 10:58 »

timescape je najväčší od SE. Uplne nepotrebná aplikácia
preco nepotrebna?... je to subjektivy nazor a vec samotneho nastavenia, mne osobne sa pozdava, nieco ako facebook alebo prehlad sprav kde si na jednom mieste pozriem "len to co ma zaujima", nic co by otravovalo... skvela praca Joza, sikovne zvladnute, rad som si to doinstaloval  Mrknutí
uložena
ota.n
Uživatel
***
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 04. Listopad 2011, 11:20 »

Pěkný. Rozhodně lepší než chodit na fórko přes prohlížeč.
Ale mám v souvislosti s Timescape dotaz - jde nějak nastavit aby se po tapnutí otevřel nějaký jiný prohlížeč?
A ještě problém - po aktualizaci Androida na 2.3.4. (podle zdejšího návodu) se mi v Timescape nezobrazují mejly z Gmailu a telefonáty jen z toho výchozího dialeru - netuší někdo kde může být chyba?
Díky

----
SE Xperia Mini Pro
2.3.4
uložena

Xperia Mini Pro
solo25
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia X2, SE Xperia Neo
Příspěvků: 10



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 04. Listopad 2011, 12:00 »

ota.n: https://market.android.com/details?id=com.quoord.tapatalkpro.activity&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5xdW9vcmQudGFwYXRhbGtwcm8uYWN0aXZpdHkiXQ..

na semania forum funguje
uložena

zazalohovane customizace pro region CE(CR,SVK, POL-no brand)>: 2.3.3 (0.368),   2.3.4 ( 0.42)
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Hry a aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: SEMania uvádí vlastní Timescape widget - jak se vám líbí?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 17 dotazů.