SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
19. Duben 2024, 12:13

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Arc, Neo, Play, Pro, Ray (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Aktivní držák do auta pro Xperii Pro
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Aktivní držák do auta pro Xperii Pro  (Zobrazeno 7295 x)
vita2
Uživatel
***
Telefon: Xperia Pro
Příspěvků: 99



Zobrazit profil
« v: 25. Říjen 2011, 09:23 »

Čekal jsem na Xperii Pro dost dlouho, než jsem se dočkal. Samozřejmě jsem si napřed vyhlédl, jestli pro ni existuje aktivní držák do auta. Zjistil jsem, že existuje a v nabídce jej má Brodit. Respektivě "měl", protože nyní už nikde není. Byl v nabídce Sunnysoftu a vypadal podobně jako tento: http://www.sunnysoft.cz/zbozi/120PBR-512269/brodit-drzak-s-nabijenim-cl-12-24v-pro-sony-ericsson-xperia-neo.html , ale byl samozřejmě pro Xperii PRO.

Aktivní držák s HF sadou mám vždy v autě propojený do rádia,  má to velkou výhodu: Nikdy nemusím řešit dobíjení, vždy mám telefon nabitý. Trochu mě mrzí a nechápu, proč v recenzi se nikdy neobjeví i hodnocení existence/ neexistence aktivního držáku, nebo nejlépe plné handsfree sady. Asi to málokdo zažil, takový komfort - nestarat se o baterii a pohodlně telefonovat. To je otázka pro Tebe Jozefe! Ale to jsem trochu odbočil.

Když už jsem se dočkal telefonu, nevíte někdo, proč zmizel ten držák od Broditu? Neznáte někdo nějaký jiný, který by jste mi mohli poradit? Já už jsem si "zagooglil" dost a nikde nic. Děkuji.
uložena

Xperia Pro
Střelmistr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia Pro Black
Příspěvků: 39



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 27. Říjen 2011, 19:50 »

Taky jsem se pídil po držáku na Xperii Pro, psal jsem dotaz na  Brodit a výhradní distributor Sunny Soft mi poslal tuto odpověď :
-----------
Dobry den,
drzaky Brodit zatím v nabidce nemá, da se ale predpokladat ze je zacnou vyrabet, az bude telefon bezne dostupny.
V případě jakýchkoliv otázek mě neváhejte kontaktovat.
S přátelským pozdravem a přáním hezkého dne
Filip Kropáček
Objednávky, Logistika, Technická podpora k objednávkám
Orders, Logistics, Technical Support to orders
--------------
Pro zatím jsem koupil neaktivní držák : " CELLY univerzální držák FLEX9 pro GSM, GPS a 7" tablety "  za 339 Kč , na MALL.cz
Až bude k mání držák od Brodit, provedu možná změnu, zatím mi tento držák vyhovuje.
uložena

Historie : Philips Savvy - Siemens S25 - Siemens S45i - Nokia 3110 - Nokia 6230i - Nokia N82 - Nokia E71 / Životní omyl bylo BlackBerry / Budoucnost  vidím  v Androidu :  Sony Ericsson Xperia Pro
DejaVu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia™ Arc S
Příspěvků: 15



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 04. Listopad 2011, 11:53 »

já mám zatím toto: http://www.mall.cz/drzaky-mobily-napajeni/sonyericsson-ck100-drzak-s-cl-nabijeckou-do-vozu

nějaké problémy jsem s tím zatím nezaznamenal.
Je to univerzal pro více typu ,takže na Xperii Pro by to melo pasovat taky,když tam narvu Arca Smajlík
uložena
duranduran
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 51


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 10. Listopad 2011, 17:14 »

Podívajte se na držáky na aukru. Jsou tam o dost levnější.
uložena

SE Xperia Neo, android 4.0.4
hensel
Uživatel
***
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 10. Listopad 2011, 18:27 »

a nebo spíš na ebay, aukro je totiž plný překupník právě z ebae a z jiných shopů z Hong Kongu
uložena

- minulost
Switch
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 50



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 30. Prosinec 2011, 20:02 »

Dovolil bych si oživit zdejší diskusi. Nemáte někdo informace, jestli už lze sehnat držák na Xperii pro a dobíjecí kabel do auta s ohnutým konektorem do L kvůli jeho hornímu umístění na telefonu? Děkuji.
uložena

SE Xperia pro, Android 2.3.4
vita2
Uživatel
***
Telefon: Xperia Pro
Příspěvků: 99



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 30. Prosinec 2011, 22:52 »

Aktivní držák od Broditu stále vyhlížím, zda se opět objeví, ale nikde nic. Hned bych ho koupil. Připadá mi, že příslušenství pro Xperii Pro skoro žádné není, protože samotný telefon měl velké zpoždění a tak na něj teď ostatní výrobci kašlou, jako kdyby neexistoval.
uložena

Xperia Pro
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 v: 30. Prosinec 2011, 23:22 »

tak kup nektery z drzaku od sunnysoftu jako http://www.sunnysoft.cz/zbozi/124PHR-068/sh-drzak-mini-phone-gripper-6-1245-46.html
a k tomu uchyceni jaky bys chtel..autonabijecky s ohnutym microusb jsem nenasel nikde,ale kdyz bude rovna a ten konektor bude kratsi tak by to nemuselo zas tak vadit ne? vzdycky to jde nejak vyresit,nemusis cekat jenom na ten konkretni drzak,kterej stejne v nabidce mozna uz nikdy nebudou mit
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
ota.n
Uživatel
***
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 31. Prosinec 2011, 10:48 »

... dobíjecí kabel do auta s ohnutým konektorem do L kvůli jeho hornímu umístění na telefonu? ...
Já to se svou MiniPro vyřešil lehkou úpravou starého pasivního držáku a úpravou koncovky jedné levné autonabíječky která je osazená rozebíratelným USBmicro konektorem. Po rozebrání konektoru je potřeba hranatým jehlovým pilníkem upravit jednu půlku krytu a konektor sestavit do L resp. do U, zafixovat vteřinovým lepidlem, znovu připájet dráty, a dutiny včetně původních otvorů vyplnit např. tavným lepidlem. Dá se to spáchat asi za 10minut + doba na zaschnutí lepidla. Na fotce je trochu nepovedený kousek, ale princip úpravy je z toho snad vidět.
uložena

Xperia Mini Pro
Switch
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 50



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 31. Prosinec 2011, 11:37 »

A co koupit samostatně nějaký univerzální držák (třeba viz. výše), tudleto do zásuvky (http://www.sunnysoft.cz/zbozi/100PBA-910/autonabijecka-brando-cl-usb-adapter-do-auta-700ma-cerna.html) a k tomu někde sehnat originál datový kabel s koncovkou do L, který se dodává společně s telefonem ke standardní nabíječce?
uložena

SE Xperia pro, Android 2.3.4
Croog
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Pro
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 03. Leden 2012, 15:05 »

Teda že stále není pořádný aktivní držák pro xperii pro mě také trochu zklamalo.  Undecided

Mám v autě z předchozího SE Vivaz Pro aktivní držák s nabíjením pevně zamontovaným v autě, kam to stačilo jednou rukou zasunout telefon a dál se nestarat. Takhle lehké to s tímhle nebude i kdyby aktivní držák v nabídce byl, ale takhle je to ještě horší.

Holt budu muset sehnat nějakej hezkej univerzální, který nebude zakrývat microUSB na telefonu a zkusim ubastlit obyčejný microUSB kabel, který na druhé straně zapojím do té brodit nabíječky co mám v přístrojovce. Snad to půjde...

Celkem mě překvapuje, že nejsem schopen najít žádný univerzální držák přímo od broditu, který by využíval ten standardní otáčecí systém uchycení, jako mají všechny jejich ostatní držáky.
uložena
duranduran
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 51


Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 06. Leden 2012, 17:43 »

Já jsem od kluka dostal pod stromek k mojí SE Xperia Neo tento držák do auta s autonabíječkou.
a zatím plná spokojenost.

http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=9&t=1155954

http://drzaky-mobily.heureka.cz/drzak-haicom-sony-ericsson-xperia-neo/

uložena

SE Xperia Neo, android 4.0.4
hensel
Uživatel
***
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 07. Leden 2012, 10:34 »

l přechodlu jsem si koupil samostatně proč vyrábět, když stojí pár babek ;-)

http://www.ebay.com/itm/Usb-2-0-female-down-angle-90-micro-usb-cable-20CM-/320822502900?pt=PDA_Accessories&hash=item4ab282e5f4
« Poslední úprava: 07. Leden 2012, 10:52 od hensel » uložena

- minulost
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Arc, Neo, Play, Pro, Ray (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Aktivní držák do auta pro Xperii Pro
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.01 sekund, 18 dotazů.