SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 13:05

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Budoucnost A200
Strana: [1] 2 3  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Budoucnost A200  (Zobrazeno 12688 x)
Skrble
Uživatel
***
Telefon: SE: T630, 2x Z600i, K750i, K300i, C902, Elm, C901
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« v: 29. Září 2011, 07:25 »

ano, vím že A200 již dnes rozhodně není typ výrobku, po kterém by drtivá většina zákazníků šla. Přesto mám dotaz - nejsou opravdu ŽÁDNÉ informace o nových potenciálních modelech běžících na tomto (podle mě) perfektním OS - lze tedy A200 oficiálně uznat za ukončený systém ? doufám že nikoliv .. :/
uložena

HPM-65 forever !!!
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 29. Září 2011, 11:15 »

Snad neni konec, ale tech telefonu bude cim dal min. Myslim ze nejlepsi byla rada telefonu DB 3210 a kdyz chces aby ti vydrzel co nejdelsi dobu, tak urcite klasickou konstrukci kde se toho hybe co nejmin. Na foceni je nejlepsi C905 ale C901 je kvalitnejsi. Navic se trosku bojim ze uz zmizely xenony. Dneska to jde jinym smerem-kazdej chce android, ale kdyz nebudu potrebovat tolik funkci tak mi v pohode vystaci starsi A200. Kdyz vezmu do ruky C905 tak je to neco uplne jinyho, je tam cejtit spolehlivost a skvely jasny ovladani. Snad to neskoncilo zylem atd.. Doufam ze nebudu muset C905 udrzovat pri zivote jeste 5 let dokud si neporidim pravou zrcadlovku, protoze obycejny digitaly na ni funkcne nemaji :-)
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
MonikaSh
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: J105, HTC TouchPro, Z520 (záložní)
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 29. Září 2011, 11:42 »

Taky bych chtěla zůstat u A200. Ale on už ani ten Zylo/Elm/Cedar/Hazel nemají TU A200 jako ve starších modelech - malé hodiny na displeji, zásobník slov jen 100, zámrzy a snad ani ty recyklované plasty nejsou to co dřív.  Angry
uložena

Jediné antidepresivum je T. Pratchett a jeho Zeměplocha, proto ho užívám pravidelně a opakovaně. Dalším lékem je hlína pod hlavou i nad hlavou.
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 29. Září 2011, 17:52 »

Proste vsetko je to tak nejak odflaknute :-( A zverit svoje lowendy inemu vyrobcovi je shame :-(  A púotom sa necudujem ani tym problem so softwareom a hadrwareom.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Skrble
Uživatel
***
Telefon: SE: T630, 2x Z600i, K750i, K300i, C902, Elm, C901
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 29. Září 2011, 17:59 »

martin - no už fakt dlouho nic novýho nepředstavili, bojím se že levný mobily pro ně bude dělat sagem se svým srandaOS ..... :/ jinak máš recht, klasická konstrukce je nejtrvalejší, i když on i slider může bejt dobrej, ale je to kus od kusu a model od modelu ...

monika - ano, jsem moc rád že nejsem jedinej komu T9 pije krev .. mě by nevadilo že je ze základu úplně blbá, ale těch 110 vlastních slov (tolik jsem napočítal) je opravdu zoufale směšný .. malý hodiny na displeji mi zase nevadí, zámrzy sem na Elmu taky moc nepozoroval, i když zase pravda, plasty jsou o třídu dvě níž. je holt vidět že to už není lukrativní segment trhu, bohužel Sad

roxetak - ano, SE který sám sebe považuje za krále androidu už není schopen zajistit ani výrobu pár nových A200 .. (to s tím králem jsem myslel čistě jako slogan, nikoliv fakt Cheesy ). ty sagemy mi pijí krev, tak jsem se na TXT těšil a nakonec z toho vyleze tenhle vtip pro první stupeň ZŠ ... Sad
uložena

HPM-65 forever !!!
MonikaSh
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: J105, HTC TouchPro, Z520 (záložní)
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 03. Říjen 2011, 19:52 »

Konec A200? Zavítala jsem na eshop SE.cz, abych se podívala, za kolik prodávají Zylíka. Neměli ho. Skladem neměli skoro žádný (levnější) mobil. Ale s A200 nabízeli jen Cedary, Elma a 2 Hazely. Ani jeden nebyl skladem. A bojím se, že už budou jen androidi a sagemové. A nejen u SE nejsou. Ani xstore, MP (Brněnská pobočka) nebo 1m neoplývá velkými zásobami. Slovenský SE shop je na tom ještě hůř, ti mají jen 2 Cedary (stříbrný a červený) a 1 Zyla (černého). Až se doprodají zásoby na ostatních eshopech, tak s A200kou se budeme moct setkat jen v bazarech.  Embarrassed
uložena

Jediné antidepresivum je T. Pratchett a jeho Zeměplocha, proto ho užívám pravidelně a opakovaně. Dalším lékem je hlína pod hlavou i nad hlavou.
peregrin
Uživatel
***
Telefon: X8, C510, g502, s75
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 04. Říjen 2011, 07:59 »

http://www.xperiablog.net/2011/10/03/sony-ericssons-ceo-talks-dual-core-phones-windows-phone-and-the-us-market/
Tak podle tohoto se zda ze od leta 2012 budou prodavat pouze "chytre telefony".
uložena

SE X8 2.3.7 GDX
michalko58
Uživatel
***
Telefon: T29, T68i, T610, K600i, K610i, K530i, X10 Mini Pro, momentalne Elm
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 04. Říjen 2011, 09:21 »

Ja uz som Android mal (SE X10 Mini Pro) a nikdy viac. Zlata A200 na Elme. Ja potrebujem, aby mi telefon fungoval a robil to co chcem ja a nie naopak. Plus ta katastrofalna vydrz Androidu. Mohli by sa v SE zobudit konecne!
uložena
C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 04. Říjen 2011, 10:46 »

Konec A200? Zavítala jsem na eshop SE.cz, abych se podívala, za kolik prodávají Zylíka. Neměli ho. Skladem neměli skoro žádný (levnější) mobil. Ale s A200 nabízeli jen Cedary, Elma a 2 Hazely. Ani jeden nebyl skladem. A bojím se, že už budou jen androidi a sagemové. A nejen u SE nejsou. Ani xstore, MP (Brněnská pobočka) nebo 1m neoplývá velkými zásobami. Slovenský SE shop je na tom ještě hůř, ti mají jen 2 Cedary (stříbrný a červený) a 1 Zyla (černého). Až se doprodají zásoby na ostatních eshopech, tak s A200kou se budeme moct setkat jen v bazarech.  Embarrassed

nesuhlasim, ja vidim Zylo, Cedar, Hazel aj Elm. Na sklade su vsetky okrem Cedara ale to je podla mna otazka casu.
A druha vec, je to co sa predava a to co sa oficialne dovaza. Tu je komplet zoznam co ide legalne na Slovensko: http://eshop.irdistribution.sk/WEBForms/frmPrehladTovarov.aspx?searchid=22
uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
chaney
Uživatel
***
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 04. Říjen 2011, 12:08 »

 No ale právě o tom se tady píše. Že je nabízen prodejcem, ale na skladě není. A z toho plyne obava, že se doprodávají skladové zásoby a pak už nebudou  Cry. Všichni pak asi houfně přejdou na dotykáče  Angry.
 Řeším toto dilema taky. Manželce přestává fungovat C510 a další telefon chce jedině SE s klsickou konstrukcí. Už teď je výběr dost tristní, jenže ona pořád vyčkává dokud jí nepřestane fungovat úplně  Lips sealed a já mám strach, že už kolem vánoc žádnej normální telefon nebude. Sám bych si taky nějakej koupil, jenže už se mi nechce do fast portu (a ženě taky ne), ale nic jinýho není a asi už nebude. Teď mám Cedara, ale chtěl bych ho nechat jako druhý telefon.
uložena
MonikaSh
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: J105, HTC TouchPro, Z520 (záložní)
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 04. Říjen 2011, 13:14 »

Mě láká Zylo (v červené). Ale bojím se, že můj další mobil bude No....Nok....je. Ani mi to nejde napsat, jak se prsty zdráhají.  Cheesy
uložena

Jediné antidepresivum je T. Pratchett a jeho Zeměplocha, proto ho užívám pravidelně a opakovaně. Dalším lékem je hlína pod hlavou i nad hlavou.
chaney
Uživatel
***
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 04. Říjen 2011, 13:40 »

Zylo mě taky láká, vypadá dost dobře. Ale ten konektor.... Koupi telefonu plánuju někdy kolem vánoc, ale jestli budu muset koupit tu konkurenci, tak raději bazar.
uložena
Skrble
Uživatel
***
Telefon: SE: T630, 2x Z600i, K750i, K300i, C902, Elm, C901
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 05. Říjen 2011, 15:28 »

ano jak tu píšete .. nyní je poslední šance koupit A200 .. jenže nemám prachy a Elm nikdo nechce (za utržený peníz bych koupil snad libovolnou starší A200 v supr stavu) .. a celkově - Sony Ericsson vlastně definitivně ukončil to, s čím začal, od teď už není vlastně mezi SE, Samsungem, LG, HTC a v budoucnu i Nokií rozdíl - všichni vyráběj prakticky to samý - Android. jen škoda, že dotykáč nechci ani vidět, takže C901 budu muset šetřit hodně hodně dlouho ...
uložena

HPM-65 forever !!!
Joza
Anonym
« Odpověď #13 v: 05. Říjen 2011, 15:44 »

Pokud nepotřebujete fotit a GPS, tak fakt doporučuju CEdar, je to základní telefon, ale je to morední A200 se standardními konektory. Používal jsem jej několik měsíců a používal jsem  jej rád Smajlík
uložena
Skrble
Uživatel
***
Telefon: SE: T630, 2x Z600i, K750i, K300i, C902, Elm, C901
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 05. Říjen 2011, 16:51 »

ne, GPS nepotřebuju (mám HGE-100), spíš mě štve že Cedar má taky tu novou zmršenou T9 .. když na to tak koukám, tak už Yari předznamenalo konec A200, neboť už chyběly některé funkce (např. dálkové ovládání, musicdj, ...)..
uložena

HPM-65 forever !!!
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Budoucnost A200
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.01 sekund, 18 dotazů.