SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Duben 2024, 19:15

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Active, Mini, Mini Pro, Live Walkman (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson XPERIA Mini Pro dorazil do redakce - ptejte se co vás zajímá
Strana: 1 ... 12 13 [14]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson XPERIA Mini Pro dorazil do redakce - ptejte se co vás zajímá  (Zobrazeno 64697 x)
Jajar
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA mini pro
Příspěvků: 597



Zobrazit profil
« Odpověď #195 v: 18. Leden 2012, 16:52 »

Já mám teda mini pro, ale i psaní na SW klávesnici mi nedělá problém. Pochopitelně mám SW klávesnici nastavenou na klasickou telefonní (ne qwerty) + T9. Mít na mini nastavenou SW qwerty při psaní na výšku je podle mě masochismus (alespoň pro moje prsty).

Takže, pokud manželce nastavíš klasickou alfanumerickou klávesnici, podle mě s ní nebude mít problém (pochybuju, že má větší tlapu, než já Mrknutí ) a asi bych ji tím pádem vzal Xperii mini vzhledem k pevnější konstrukci.
uložena

Ericsson/Sony Ericsson: T10s->T39m->T68i->K700i->W800i->W880i->G900->W902->X10 mini pro->mini pro
duranduran
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 51


Zobrazit profil
« Odpověď #196 v: 20. Leden 2012, 11:57 »

Taky to tak vidím.
uložena

SE Xperia Neo, android 4.0.4
Kristian747
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Mini Pro + 8GB
Příspěvků: 21



Zobrazit profil
« Odpověď #197 v: 20. Leden 2012, 17:30 »

Nazdar

Pred časom som tu riešil, že defaultný prehrávač nepodporuje prácu s foldermi a vytváranie si playlistov z nich (čo zvládal aj môj predošlý K810 a W995). Nikto mi nevedel poskytnúť FREE alternatívu, ktorá by to vedela, možno tak Winamp, kde mi zase chýbal EQ. Nakoniec som našiel, ale zabudol som to sem napísať, možno to niekomu pomôže. Začal som používať MortPlayer - Je free, jednoducho prehráva vami zvolený folder s hudbou,obsahuje nechutné množstvo nastavení, má prepracovaný equalizer, dá sa nastaviť aj ovládanie pomocou tlačidiel na handsfree, má aj widget pre ovládanie... Som s ním absolútne spokojný, takže odporúčam tým, ktorí potrebujú prehrávať po priečinkoch, a nie po playlistoch a ID tagoch...

Tu je download z marketu:
https://market.android.com/details?id=de.stohelit.folderplayer&feature=search_result

Tu je aj widget:
https://market.android.com/details?id=de.stohelit.playerwidgets&feature=search_result

Určite je toho na markete viac, ale tento momentálne spĺňa úplne všetko čo chcem, takže stojí za skúšku. Prípadne môžte napísať aj nejaké alternatívy, možno budú lepšie Smajlík
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #198 v: 20. Leden 2012, 23:06 »

tak s mortplayerem to jde zatim fajn,prvni dojem hruza,ze si mam zvykat uplne na jiny ovladani a prostredi,ale nakonec fajn,jenom mi porad chybi to co umi poweramp-vybirani si slozek ze kterych se obsah prehrava,ne ze si stanovim jednu korenovou a konec..
vzhled (rozlozeni obrazovky) jsem si nastavil na car,je to jednoduche a zaroven rychle.jen pri prechodu z jinych prehravacum nejspis potrebuje trochu zvyku,ale za vyzkouseni urcite stoji,pripadne jako primarni prehravac.za mne je porad lepsi poweramp,jenom mu musim skoro kazde dva dny mazat data a nastavovat slozky odznova,vypise ze licence nemohla byt overena a konec..unlocker mam pro tu danou verzi ale funguje jenom chvili,driv fungoval jen do doby co jsem se prpojil k internetu..
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 12 13 [14]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Active, Mini, Mini Pro, Live Walkman (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson XPERIA Mini Pro dorazil do redakce - ptejte se co vás zajímá
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.