SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Duben 2024, 06:55

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Výrazné zlepšení rychlosti u x10 (2.3.3) - Uncap FPS přes xRecovery (diskuze)
Strana: 1 2 [3] 4  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Výrazné zlepšení rychlosti u x10 (2.3.3) - Uncap FPS přes xRecovery (diskuze)  (Zobrazeno 19238 x)
xdomx22
Uživatel
***
Telefon: SE X10i
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #30 v: 27. Říjen 2011, 22:55 »

jestli jsi dokázal odemknout bootloader, tak bys to měl snad zmáknout ne?.. upřímě nechápu proč sis ho teda odemykal, jestli jak říkáš jseš amatér a nevíš pořádně co je, a jak využívat root a xrecovery, natož nějaký nahrávání nových kernelů a ROM, tak je pro tebe odemknutej bootloader naprosto zbytečnej, a odemykat ho byl pro tebe zbytečnej risk, že něco zkazíš.. navíc si ho nejspíš asi dělal přes Flashtool ne? tak bys měl trochu vědět jak s ním pracovat, díval ses vůbec na tu stránku co jsem ti poslal a na to video co v ní je? jednodušejc to už snad ani nešlo.... no dobrá.. jestli máš skutečně odemčenej bootloader jak říkáš,  tak to bude možná nepatrně jednodušší.. ujisti se, že máš stock 2.3.3 a zaškrtlý Neznámé zdroje a Laďení USB (v nastavení/aplikace/vývoj)

1) stáhni si novej FlashTool 0.3.0.0 tady:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=920746 a rozbal ho..

2) stáhni soubor x10_2.3.3_stock-with-xrecovery-v3.ftf od tud:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1256935&highlight=root+bootloader

3) ten soubor se možná stáhne s koncovkou .zip tak ji přepiš na .ftf a tento soubor potom přemísti do složky firmwares ve složce FlashToolu

4) spusť FlashTool, klikni na flash, vyber ten tvůj stáhnutej ftf soubor, klikni na OK, podle obrázků připoj mobil ve Flash módu (při vypnutým telefonu drž tlačítko zpět a připoj kabel), počkej až se to dokončí a je hotovo..

..doufám, že jsem pomohl, napiš jak jsi dopadl Smajlík[/color][/color]


no,vse jsem udelal,ale jaky ten busy box to potrebuji?a co mam v nem tad? jestd ten busy box a uz jdu na to zrychleni
rychlosti,napis prosim jakou tu verzu a co mam v tot delat


tak už si teda ten root s xrecovery zmáknul?? o busybox se nestarej ten už máš s tím rootem a je zbytečný cpát tam novej (nebo spíš zbytečná práce navíc..) jestli už teda máš xrecovery tak udělej zálohu a můžeš se do toho pustit Mrknutí
uložena
Mara232
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 1100 ->SE xperia x10i
Příspěvků: 109


Zobrazit profil
« Odpověď #31 v: 28. Říjen 2011, 06:40 »

No prave ze recovery stale nemam,nevim cim to je sak jsem udelal vse poctive a u toho busy boxu,nemoze to byt kvuli tomu? zkusim to jrste jednou a uvidime,dostanu se do neho tak,ze pri zabrneni zacnu mackat zpet,ne? Nalis prosim co stim muze byt
« Poslední úprava: 28. Říjen 2011, 06:49 od Mara232 » uložena
xdomx22
Uživatel
***
Telefon: SE X10i
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #32 v: 28. Říjen 2011, 10:53 »

do xrecovery najedes tak, ze mackas nebo drzis (nebo to treba stridej :-)..) pravy tlacitko "zpet", po tom co se ti pri zapnuti telefonu rozsviti bilej napis SonyEricsson.. a drzis (nebo mackas) do doby nez to do toho xrecovery najede... busyboxem to nebude.. ten navod by mel zahrnovat root, busybox, superuser a xrecovery.. (navic starej busybox nicemu nevadi, ja mam taky hodne starej)spis se mrkni jestli mas zaskrtly v nastaveni/aplikace/"nezname zdroje" a nastaveni/aplikace/vyvoj/"ladeni USB" ...... jestli to nemas tak to zaskrtni a zkus to znovu, kdyz nic tak udelej celej root podle navodu znovu..
uložena
Mara232
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 1100 ->SE xperia x10i
Příspěvků: 109


Zobrazit profil
« Odpověď #33 v: 28. Říjen 2011, 16:31 »

tak,už to konočně mám,musel jsem to sebrat sice trošku oklikou kvůli tomu recovery menu,ale nakonec jsem ho tam dal a pak to byla jednoduchost.jinač moc dík a doufám že zase vydáš něco podobného co pomůže mojí x10 ke krásnému důchodu nebo novému dětství Cheesy
jak mám v tom tinanium backu tu aplikaci zmrazit? napíše mi to vždy jen aplikace můžou být zmrazeny v donate verzi,jak na to,aby jsem je zmrazil?
hned jsem do toho nainstaloval BE,no a nemáš ještě nebo nevíš ještě o nějakých vychytávkách které zlepší rychlost,prostředí xperie? na tom videu http://www.youtube.com/watch?v=DvflKTXl8cQ&feature=BFa&list=ULoGUpfb6-5ec&lf=mfu_in_order to je ta úprava co mám nebo nějaká nová rom,jak se to popřípadě upravuje?
ale znovu,moc děkuji za ty pomoce,za návod na recovery i když bylo trošku složitější než jsem si myslel,ale nakonec jsem to zprovoznil takže valkorisé DÍKY Cheesy
Můžu se tě ještě zeptat,neměl by si takový návod i na x8 kamarád ju má a neví jak nahrát xcovery
« Poslední úprava: 28. Říjen 2011, 23:35 od Mara232 » uložena
xdomx22
Uživatel
***
Telefon: SE X10i
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #34 v: 29. Říjen 2011, 02:28 »

sláááva... no tak to blahopřeju Grin jo nemáš zač.. jinak ten uncap jsem nevydal já ale uživatel a vývojář zdzihu z XDA ;-)

v tý aplikaci Titanium backup ty aplikace nemáš mrazit ale odinstalovat ale dávej bacha co odinstalováváš protože ti pak třeba něco nemusí fungovat (a vypisovat aplikace, co můžeš nebo nemůžeš odinstalovat ti tady nebudu.. to si třeba někde najdi seznam věcí co můžeš smazat).. jinak když něco pose*eš tak jen flashni zálohu z xrecovery (kterou už sis doufám udělal)

na tom videu má nejspíš ňákou custom ROM, ale její rychlost oproti originální ROM se zvýšila taky hlavně kvůli uncapu FPS kterou ta ROM má už v sobě...
na další úpravy zatím zapomeň dokud nebudeš vědět trochu víc..
jestli umíš trochu anglicky tak tady byses taky mohl dost věcí dozvědět http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=614

x8 nemám, a tak s ní nemám ani zkušenosti, a ňáko se o ni ani nezajímám... na druhou stranu už sem ti jednou říkal ať se tady naučíš číst a hledat..!!!. návod na xrecovery i root pro x8 tady je!!

uložena
Mara232
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 1100 ->SE xperia x10i
Příspěvků: 109


Zobrazit profil
« Odpověď #35 v: 29. Říjen 2011, 06:42 »

Počkej,proč mám na další úpravy zapomenout? Vím že toho moc nevım,ale nějaké jednoduchosti by tu snad byly,jinač budu muset číst ještě víc,no a co je tak složitého na přehrání ROM?
uložena
xdomx22
Uživatel
***
Telefon: SE X10i
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #36 v: 30. Říjen 2011, 01:40 »

tak samozřejmě že to můžeš upravovat jak chceš.., ale je lepší vědět co děláš a jaký to může mít po případě rizika atd..
uložena
Mara232
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 1100 ->SE xperia x10i
Příspěvků: 109


Zobrazit profil
« Odpověď #37 v: 30. Říjen 2011, 01:49 »

Zdravím tě,imstaloval jsem si nové jádro a stal se jeden problém. Kernel jsem nainstaloval přes xcovery,vše ok,mobil jede,ale když se chci dostat do recovery menu tak mě mobil zamrzne a musím vyndat baterku,mám povolené aj ladění,aj neznámé zdroje a nejde to,když po opětovném startu nic nemačkám mobil se normálně rozjede. Nevíš čím to je? Odkaz na ten kernel: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1135475
Napiš mi prosím popřípadě jak to opravit protože xcovery mě šlo,zálohu mám stále na SD kartě,mám doinstalovaný bravia engine a ať se mi netrhá ten zvuk
uložena
xdomx22
Uživatel
***
Telefon: SE X10i
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #38 v: 30. Říjen 2011, 06:17 »

tímhle sis krásně odpověděl na tvoji otázku o 3 příspěvky výš........
ten kernel, kterej sis tam hodil není pro odemčenej bootloader..
měl by sis přes flashtool flashnout nějakej jinej kernel (pro odemčenej bootloader)
hoď si tam tenhle, ten je dobrej:
http://doomlord.sylvester20007.com/x10/x10_gb/unlocked/v05-FS/x10_2.3.3_DooMKernel-v05-FS.ftf

a pak přes xrecovery flashni moduly pro wifi:
http://doomlord.sylvester20007.com/x10/x10_gb/unlocked/v05-FS/x10_gb_DooMKernel-v05-FS_wifi.zip
« Poslední úprava: 30. Říjen 2011, 12:07 od xdomx22 » uložena
Mara232
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 1100 ->SE xperia x10i
Příspěvků: 109


Zobrazit profil
« Odpověď #39 v: 30. Říjen 2011, 13:09 »

jj,tak už mě to jde vše,ale wifi i když jsem udělal tu úpravu tak mi stále nejede :-( nevíš co stím?
« Poslední úprava: 30. Říjen 2011, 16:54 od Mara232 » uložena
xdomx22
Uživatel
***
Telefon: SE X10i
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #40 v: 30. Říjen 2011, 23:16 »

nevim co stím... jestli jsi přes xrecovery ty moduly nainstaloval tak by to mělo šlapat v pohodě, nevím co stím zas děláš.. nejdřív zkontroluj si jestli v tvým okolí je opravdu wifi síť, pak jestli máš zapnutou wifi, a pak se v Nastavení/bezdrát. připojení a sítě/nastavení wifi/ znovu připoj k nějakej síti..
uložena
Mara232
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 1100 ->SE xperia x10i
Příspěvků: 109


Zobrazit profil
« Odpověď #41 v: 31. Říjen 2011, 07:04 »

ty moduly jsem nainstaloval,napsalo ni to ze je to kompletni,když chci zapnout wifi napíše to Chyba. Vše jsem udelal,ale ta wifina mi nejde.
uložena
xdomx22
Uživatel
***
Telefon: SE X10i
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #42 v: 31. Říjen 2011, 09:01 »

tak nevim, tahle chyba se deje prave kdyz ty moduly nemas..

-zkus najet do xrecovery, dej "wipe cache partition",
-potom jdi do "advanced options" a dej "wipe dalvik cache",
-nakonec taky v "advanced options" dej "Fix Permissions"
-potom dej "reboot" a melo by to pomoct.. (zapnuti telefonu bude trvat trochu dyl, protoze tim ze smazes ty cache, tak si je telefon musi vytvorit znovu, ten Fix permissions by mel stacit ale pro jistotu dej i ty cache)

 jestli to nepomuze, tak to zkus cely znovu stahnout a nainstalovat, treba se to jen blbe stahlo..
uložena
Mara232
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 1100 ->SE xperia x10i
Příspěvků: 109


Zobrazit profil
« Odpověď #43 v: 31. Říjen 2011, 15:46 »

jo,zkusím to,jen, a kdyby jsem měl zakmknutý bootloader,tak mě vtom kernelu od doomlord to xcovery jede?
« Poslední úprava: 31. Říjen 2011, 16:40 od Mara232 » uložena
Mara232
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 1100 ->SE xperia x10i
Příspěvků: 109


Zobrazit profil
« Odpověď #44 v: 31. Říjen 2011, 16:59 »

tak ani,když jsem vše nainstaloval,opravil tak mi nejde :-(
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [3] 4  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Výrazné zlepšení rychlosti u x10 (2.3.3) - Uncap FPS přes xRecovery (diskuze)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.011 sekund, 17 dotazů.