SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
19. Duben 2024, 22:09

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Problém X10 Mini Pro -vrácení do původního stavu
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Problém X10 Mini Pro -vrácení do původního stavu  (Zobrazeno 2677 x)
Harak
Uživatel
***
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« v: 06. Srpen 2011, 09:55 »

Potřeboval bych poradit, mám x10 Mini Pro po rootu a nějakých úpravách jako například softwarová změna qwerty na qwertz, zkopírování většiny aplikací na paměťovou kartu. Mobil půl roku fongovval naprosto bez problémů, až se jednou z čista jasna zasekl při potvrzení hovoru (používám oficiální aplikaci, omylem jsme stiskl tlačítko menu, zrovna ve chvíli, co mi naskočilo okno s hovorem) a od té doby mi mobil vyhazuje chybové hlášky typu, že ta a ta aplikace neodpovídá, + mi zmizela polovina aplikací a zbyly zástupci jak z karty SD tak z hlavní paměti která se mimochodem úplně zaltila a i když jsem odnistaloval nějaké ze zbývajících aplikací a upozornění na málo paměti zmizelo, po restartu byla paměť znovu plná, dále se velmi dlouze zapíná a většinou naskočí až na 3 pokus. Chci tedy poprosit o radu, jak nejjednodušeji vrátit X10 Mini Pro do původního stavu.
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #1 v: 06. Srpen 2011, 09:56 »

Použij Wotan, bude to hned...
uložena
Harak
Uživatel
***
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 06. Srpen 2011, 10:11 »

Mimochodem nevíš náhodou o způsobu jak závadu odstranit bez smazání úprav. Popřípadě jak alespoň zachovat linknuté aplikace na paměťové kartě a jak je následně dostat zpět do telefonu?
uložena
peregrin
Uživatel
***
Telefon: X8, C510, g502, s75
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 08. Srpen 2011, 10:26 »

Pokud mas zalohu je to na 5 minut pokud ne tak temer nemozne Sad
uložena

SE X8 2.3.7 GDX
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 08. Srpen 2011, 11:30 »

Bejt tebou, tak bych to přeflešoval (zmíněný Wotan anebo flasher) a vše si hezky krůček po krůčku nacpal do telefonu znova ručně. Moje zkušenosti říkají, že to je nakonec rychlejší než se přehrabovat v polofunkčním telefonu. Je lepší začít s čistým štítem:)
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Problém X10 Mini Pro -vrácení do původního stavu
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.