SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 20:10

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Návody  |  Návody pro Android 2.3.3 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Přehled verzí firmware u jednotlivých novinek
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Přehled verzí firmware u jednotlivých novinek  (Zobrazeno 3947 x)
Joza
Anonym
« v: 06. Srpen 2011, 07:52 »

Protože Sony Ericsson si nyní na komunikátorech s Androidem dává záležet a celkem aktivně vydává nové verze firmwaru, rozhodl jsem se udělat zde malý přehled o tom, který firmware je pro který telefon dostupný a co nového nabízí. za sebe mohu říci, že zatím všechny aktualizace stály za to a pokud v telefonu dosud nemáte nejnovější firmware, pak jej rozhodně doporučuji. Přehled se samozřejmě budu snažit průběžně aktualizovat, pokud vám v něm něco chybí, napište mi SZ a já to sem doplním. Původně jsem chtěl otevřít k tomuto i diskuzi, docela by se to ale bilo s jinými tématy, proto to nechávám v tomto stavu.

Android 2.3.2
3.0.A.2.180 (eventuelně 3.0.A.2.181) - původní verze firmwaru pro všechny tři novinky, nemá žádné větší chyby, je dostatečně rychlý a stabilní

Android 2.3.3
3.0.1.A.0.145 (eventuelně .146 a .148) - první verze firmwaru s novějším operačním systémem Android 2.3.3 a všemi výhodami, které nový OS nabízí

4.0.A.2.368
- poslední verze, která je zatím dostupná pro modely Arc a Neo
- vylepšené widgety
- podpora schémat
- zoom při fotografování
- technologie xLoud
- stereo nahrávání zvuku u videa
- lepší práce se zařízeními standardu DLNA

Android 2.3.4
- vydání se připravuje, nový operační systém by měl být dostupný přibližně v říjnu tohoto roku


« Poslední úprava: 06. Srpen 2011, 08:26 od Jozef Cmar » uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Návody  |  Návody pro Android 2.3.3 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Přehled verzí firmware u jednotlivých novinek
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.005 sekund, 17 dotazů.