SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 08:18

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Skúsenosti so Sony Ericsson X10 s operačným systémom Android 2.3
Strana: 1 ... 4 5 [6]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Skúsenosti so Sony Ericsson X10 s operačným systémom Android 2.3  (Zobrazeno 30570 x)
beck5
Uživatel
***
Telefon: Se Xperia X10i sw: 2.3.3
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #75 v: 31. Prosinec 2011, 13:53 »

mám problem s telefonom,pri naštartovaní
telefonu sa vzdy registruje do telekomu a až
ked dam vyhladať ručne sieť tak si zvolim O2, ako nastavím aby vždy registroval do O2?


No ten istý problém mám aj ja keďže väčšinu roka som v ba s tým nemám problém ale ako náhle sa vrátim na východ tak je to hotová katastrofa. Podľa mňa to nie je fonom ale sieťami :|
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #76 v: 11. Únor 2012, 08:32 »

Nakolko O2 bezi na tzv. narodnom roamingu. Je to normalne. To znamena, ze v miestach, kde je slabe pokrytie signalom O2. Alebo sa bv danej lokalite neoplati operatorovi budovat vlastnu siet a stavat bts-ky. Automaticky v tejeto oblasti idete pod byvalym T-mobilom (teraz Telekomom). Absolutne nic nezvykle. Podobne sa to vyuziva i u tzv. virtualnych operatorov ako su FunFon, Tesco Mobile, Metro (ak este funguje), bolo NayMobile, etc ... Ako nahle ste mimo siet, prechadzate pod narodneho roamingoveho operatora. Tesco funguje pod O2, FunFon pod Orange .... Dufam, ze staci na vysvetlenie. Takze toto nie je ziadna chyba, je to normalne ... Chyba by bola keby sa telefon nedokazal pripojijt k ziadnej sieti.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 4 5 [6]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Skúsenosti so Sony Ericsson X10 s operačným systémom Android 2.3
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 17 dotazů.