SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 07:20

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Úprava na fóru
Strana: 1 ... 6 7 [8]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Úprava na fóru  (Zobrazeno 48212 x)
janca-s-pt
Anonym
« Odpověď #105 v: 02. Leden 2012, 23:06 »

Jestli rozjel neco dneska, tak to nevim. Ale mozna bych se nebranila jine barve (muj pohled na vec - zelena bude pro me navzdy jen SEMania a patri mi tak trochu i k barvam SE, Xperie uz budou vlastne jen SONY, tam bych zustala u te "stribrne" ci cerne, mozna modra) Ale jak pisu, je to jen muj nazor... Pokud bude zadani jine, nebudu tomu branit Smajlík
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #106 v: 07. Leden 2012, 11:07 »

Ja by som radsej ostal na semania.cz. Aby sa ti Jozko nestalo to, co Xperia Blogu. Nuz co dalsia stranka, ktora ostane naocot. Tak ako uiqmania.cz, bluejacking.cz. Tak nech sa dari novej stranke. A pozor na Sony. Mozu mat o novu domenu zaujem.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Joza
Anonym
« Odpověď #107 v: 07. Leden 2012, 11:20 »

SEMania dál fungovat bude, ale upřímně, Sony Ericsson se stává minulostí a nároky na forum i web jsou dnes jiné. Veliký vliv na tom má také moje nekomunikace se součansým adminem SEManie, web už roky vypadá stále stejně a v podstatě splňuje minimum standardů, posun téměř žádný, vše máme ve starých verzích... Kdyby byla SEMania moje a mohl jsem ji dle libosti měnit, nový projekt by nevznikl. Za daných okolností to ale snad každý pochopí... Chci se ale více specializovat iv rámci SEManie, jen se tady už zkrátka nebude řešit Android. XPERIAblog dopadl dobře, o důvod více neváhat... Navíc čr je malý trh, SE dělám myslím medvědí službu a pokud by to chtěli zrušit, moc by si nepomohli...
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #108 v: 07. Leden 2012, 11:35 »

Sony ako take sa mi moc nepaci. Podla toho ako sa stavaju k ostatnej elektronike sa nemame moc na co tesit. Podpora softwareova veskera ziadna. Ak si vezmem len taku navigaciu do auta z roku 2007, jedna sa o model sony nav-u82, ma pat rokov, ziadny update map, podpora skoncila so zanikom aplikacie pre windows - ActiveSync 4.5, proste k wv a w7, sa uz pripojit neda. Nechcem byt paranoidny, ale ak sa takto postavi i k svojim telefonom xperia .....

Co sa tyka webu, zalezi na tom ako sa zmeni web sonyericsson.com. Ci na sony.com a alebo na xperia.com a ako budu nastavene presmerovania teda cname. Ci budu mat zaujem aj o narodne domeny (.sk, .cz, ...). Nuz co, kazdy druhy fanusik exSE ma uz minimalne jednu xperiu. Je to mozno rozumny krok vpred. Cas ukaze.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 6 7 [8]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Úprava na fóru
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.