SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 00:57

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: C901/Elm zamknutí sms zpráv
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: C901/Elm zamknutí sms zpráv  (Zobrazeno 7672 x)
Skrble
Uživatel
***
Telefon: SE: T630, 2x Z600i, K750i, K300i, C902, Elm, C901
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« v: 27. Červen 2011, 18:32 »

už nějaký čas jsem strávil hledáním na netu způsobu, jak zamknout alespoň sms zprávy v SE. tímto nemám na mysli ochranu před nějakým pokročilým uživatelem (to by nemělo určitě moc naději), ale zejména když si můj mobil vypůjčí spolužačky atd. opravdu nemám co skrývat, ale nemám rád když se mi někdo hrabe v PC, mobilu atd.
zde na fóru i jinde se mi podařilo vyhledat nějaké návody na jakási custom flash schémata, či různé java programy. o flashi bych uvažoval, ale opravdu netoužím aby mi už tak prťavou RAM C901 ucpávala nějaká aplikace. tudíž se chci zeptat, zdali je možné onu flash nabídku zaimpletovat do defaultního schématu ? aby menu vypadalo normálně, jen by to pro vstup do zpráv chtělo heslo ? díky moc kucí Smajlík

si řikám že v tom SE sou fakt úplně tupí, takovouhle "základní" a přitom supr věc umí i ten nej*****nější samsung za 800kč .......
uložena

HPM-65 forever !!!
Joza
Anonym
« Odpověď #1 v: 27. Červen 2011, 18:38 »

zklamu tě, ale tohle skutečně nejde Smajlík
uložena
Skrble
Uživatel
***
Telefon: SE: T630, 2x Z600i, K750i, K300i, C902, Elm, C901
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 27. Červen 2011, 18:52 »

to sou hov*** .... teda zlobiví kluci Sad
uložena

HPM-65 forever !!!
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 27. Červen 2011, 19:29 »

pres flash menu to jde,jsou flashmenu co maji zabudovany heslo ale nejde menit..leda kdybys to upravil pres ten swf decompiler a adobe flash..ale to ti spis nepujde.takovy flashmenu mam,moh bych ho i najit ale musel by ses ozvat ze ho fakt chces
protoze tech menu mam desne moc a i kdyz si v pc tridim takovy veci podle slozek tak to je hledani na pul hodiny Cheesy
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 27. Červen 2011, 20:40 »

Ale notak hoši Ganimed flash menu přece má.

http://leteckaposta.cz/430376921

Skrble
Flash menu o kterem mluvil M.Čermák jsem upnul na leteckou poštu, jen to má malý háček odradí to pouze lidi typu "blondýna" , s trochou času a zkoušení se da na heslo přijít, však vyzkoušej a uvidíš.

Jinak existuje ještě jedna možnost kterou používam na svém mobilu W995 a existuje i na C901 a to je mnohem učinnější metota pomocí Patche kde se dá nastavit jakou složku nebo menu chceš chránit, pomocí tohoto patche se daji zvlášť nebo dohromady Spravce souborů, Kontakty, Hovory, Zprávy, Klávesnice, Hlasové hovory, Ukoly, Poznámky, Bluetooth a Blacklist je to hodně účinné a řídí se to kodem přístroje ktery se dá různě měnit, navíc stačí aktivovat třeba tento zámek jen na klávesnici a nebo na potřebné Zprávy. Tento způsob je lepší než na blbém Samsungu, blbé samsungy tuningem neumí dodat funkce do telefonu, SE ano to si zapamatuj. Není třeba nadávat na věci ktere jdou....

Našel jsem tento patch i pro tvou C901 s firmwarem R1GA028
Tady je už upravený a připravený ve formátu VKP už jen nahrát do souboru phone_app.cxc http://leteckaposta.cz/692798796

Navod na patchovaní tu je a moc pěkný.
uložena

M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 27. Červen 2011, 20:52 »

jo to jo ale chce to privacy patch a co znam plno lidi tak nechteji dat stovku nebo dve nebo kolik stoji licence-na obarveni EROM..to heslo je desny,ctyri znaky a kdyz napises nejakej v poradi spatne tak te to hned upozorni a ne ze bys ty 4 musel potvrdit..no to heslo jsem taky nikde nevidel napsany,protoze se na to da prijit behem minuty..
aha koukam ze je to jiny flashmenu nez co mam ja,ja mam nejaky cely cerny..
« Poslední úprava: 27. Červen 2011, 20:55 od M.Čermák » uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Joza
Anonym
« Odpověď #6 v: 27. Červen 2011, 21:41 »

OT: patchování je snad jediný tuning, co mě nikdy nebral...
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 28. Červen 2011, 12:35 »

No mne to taky dříve nebralo ale jak už je telefon obarvený na hnědo tak to nic není, nezabere to o nic víc času než vložení schématu a jeho flash menu, navíc je to jistota a funguje, pořád je to lepší než to řešit nějakým programem
uložena

Nitram47
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE c905 / w995 / c902
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 28. Červen 2011, 20:47 »

ked uz bude mat BROWN, to uz rovno pouzit elf All Lock, ma vacsie moznosti nastavovania ako patch.
uložena

Skrble
Uživatel
***
Telefon: SE: T630, 2x Z600i, K750i, K300i, C902, Elm, C901
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 29. Červen 2011, 16:28 »

pánové díky za rady, ale obávám se že vrtání se v kořenových adresářích telefonu není to co bych úplně zvládal. alespoň zatím. i když je fajn že je zde SEUS který vše prakticky dokáže napravit, kdežto několikrát jsem expedimentoval s PSP a tam horzí brick, což je nepříjemné Shocked) ale (alespoň) prozatím díky za rady, že to přecejen nějak půjde!
uložena

HPM-65 forever !!!
Nitram47
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE c905 / w995 / c902
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 29. Červen 2011, 20:14 »

Ked som to zvladol ja, ked som zacinal s tuningom, to uz musi zvladnut kazdy :-)
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: C901/Elm zamknutí sms zpráv
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 19 dotazů.