SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 23:43

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C905 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Citlivost gps
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Citlivost gps  (Zobrazeno 5038 x)
Nitram47
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE c905 / w995 / c902
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
« v: 16. Červen 2011, 17:26 »

Aku citlivost ma na tomto telefone gps? Cez google maps ma fixlo az po 4 minutach. Ked idem cez menu/sluzby polohy/informacie o stave a prepnem sa na Stav pripojenia, aGPS sa nezapne a hlada a hlada. Obnovu nastaveni som skusal. Na w995 ma vzdy fixne do 10 sekund, tu je to extrem. Je to problem tohto telefonu, alebo vsetky c905 maju problem?
Zaujima ma citlivost a funkcnost aGPS cez Informacie o stave.
uložena

M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 16. Červen 2011, 17:53 »

pouzil jsem GPS v praxi jenom jednou,a to ten signal vypadaval a zase se chytal..do cile jsem dojel,ale proto ze jsem si trasu pred vyjetim prohlidnul.jinak jsem zkousel jak chytne satelity a bez zapnuty asistovany GPS nenaslo nic a to lezel pul hodiny na miste kde je dost dobre chytitelnej signal(kontroloval jsem to vdycky asi po 5 minutach).s a-gps jsem par satelitu chytil,ale nikdy to nebylo vic nez 5 ktery by soucasne byly pripojeny.jenze kdyz jsem treba tech 5 chytil tak za 10 sekund jsem mel zase 2 atd atd proste nepouzitelny.koupil jsem X8 a je pripojena na 12 satelitu a signal neztrati ani nahodou,je to uplne nekde jinde,najde me za 2 sekundy
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Piti20
Uživatel
***
Telefon: C905, Xperia X10 mini pro, C510
Příspěvků: 963


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 02. Červenec 2011, 09:52 »

citlivost je skutocne strasna. Keby to chytalo aspon po 4-och minutach to by bolo super. U mna vacsinou (ak vobec) trva chytenie signalu okolo 15 min. a to uz cloveka vazne prestane bavit... pre porovnanie moja sucastna x10 mini pro to ma do 20 sek.
uložena
Nitram47
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE c905 / w995 / c902
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 07. Červenec 2011, 16:16 »

Mne fixne 1-2 satelity, potom ich strati, chyti ine, strati... Asi je to fakt chyba telefonu celkovo a nie iba mojho. Ani na SE podpore (forum?) mi nepomohli :-)
uložena

mirek3110
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 09. Listopad 2013, 13:16 »

Nejlepe je nechat tel . na miste a nehybat s nim.Prvni hledani trva dlouho asi tak do 3-5 min,kdyz je dobry vyhled.Pak uz to jde v pohode.
V mistnosti vubec,jen venku.Pouizivam ho pro treekbudy ,mam ho v kapse a jedu na kole a neni problem.Jen kdyz vjedu do lesa ,kde je hustejsi porost.Pred spustenim je nutne ho nechat lezet a nehybat s nim a jit od nej at mu nestinim.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C905 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Citlivost gps
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 19 dotazů.