SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 20:05

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Bugy platformy A200
Strana: [1] 2 3 4  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Bugy platformy A200  (Zobrazeno 14991 x)
Skrble
Uživatel
***
Telefon: SE: T630, 2x Z600i, K750i, K300i, C902, Elm, C901
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« v: 12. Červen 2011, 16:16 »

Již pracuji s platformou A200 (jako pouhý uživatel) nějakých pár let a za tu dobu se mi povedlo objevit pár bugů. Některé čas opravil, některé zůstaly a některé navždy zůstanou. Zajímalo by mě, s jakými chybami jste se na jednotlivých modelech setkali ? Smajlík

C902:
-restarty - zpočátku to bylo k nevydržení, ale to si s prvními kousky A200 asi zažil každý z nás Smajlík
-tlačítko zkratek - při kontrole aktualizace softwaru vypadlo, sem tam i samovolně

C510:
-má ho babička .. ani nevíte jak jí štve že doručenka o poslání sms vždy ukáže o 2h nižší čas Cheesy

Elm:
-java - SE pravděpodobně šťoural i jo javy a výsledkem je že většina her se neuvěřitelně dlouho načítá, zvuky nefungují jak mají, grafika je nekompletní či zpřeházená apod
-zvonění - již poněkolikáté se mi stalo že telefon odmítá zvonit při příchozím hovoru, budíku, nové sms a jiných systémových zvucích. při poslechu hudby ale žádný problém není .. SEUS vždycky tak na měsíc pomůže
-samovolné stisky kláves - není nic milejšího než když píšete text a do toho se začne sama zvyšovat hlasitost, mačkat kontextová tlačítka atd, ačkoliv jste se jich samozřejmě ani nedotkli.. opět SEUS pomůže na měsíc až dva
-fotoaparát - při prvním ostření na chvilku zamrzne, ačkoliv kamarád má Elm s první verzí sw a nic takového nemá ...
-a o slavné T9 jsem toho již napsal ažaž Cheesy jen nevím, jestli to je bug, nebo "specifikace"

tak .. teď se pochlubte vy, zajímá mě to Cheesy
uložena

HPM-65 forever !!!
Joza
Anonym
« Odpověď #1 v: 12. Červen 2011, 16:24 »

co se týká doručenky u C510 - jedná se o špatně nastavené časové pásmo, řešení zabere tak deset vteřin... V práci se s tím potkávám snad každý týden Smajlík
uložena
Skrble
Uživatel
***
Telefon: SE: T630, 2x Z600i, K750i, K300i, C902, Elm, C901
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 12. Červen 2011, 16:47 »

sakra.. až babčin mobil uvidim tak to očekuju .. dík Cheesy

edit - teda, čekal jsem decentní smajlíky .. nechám jich
uložena

HPM-65 forever !!!
C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 12. Červen 2011, 17:10 »

Elm:
-java - SE pravděpodobně šťoural i jo javy a výsledkem je že většina her se neuvěřitelně dlouho načítá, zvuky nefungují jak mají, grafika je nekompletní či zpřeházená apod
-zvonění - již poněkolikáté se mi stalo že telefon odmítá zvonit při příchozím hovoru, budíku, nové sms a jiných systémových zvucích. při poslechu hudby ale žádný problém není .. SEUS vždycky tak na měsíc pomůže
-samovolné stisky kláves - není nic milejšího než když píšete text a do toho se začne sama zvyšovat hlasitost, mačkat kontextová tlačítka atd, ačkoliv jste se jich samozřejmě ani nedotkli.. opět SEUS pomůže na měsíc až dva
-fotoaparát - při prvním ostření na chvilku zamrzne, ačkoliv kamarád má Elm s první verzí sw a nic takového nemá ...
-a o slavné T9 jsem toho již napsal ažaž Cheesy jen nevím, jestli to je bug, nebo "specifikace"
s javou nemam problem, ani so zvoneniami a uz vobec nie so samovolne sa stlacajucimi tlacitikami!  Roll Eyes Grin Grin
Fotoaparat sa pri prvom ostreni sekne...to je pravda. a T9 no dajme tomu ze hej.
Inak - fotak Elmu je z mojho pohladu o 100 percent lepsi oproti tomu v C510 Smajlík
uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
michalko58
Uživatel
***
Telefon: T29, T68i, T610, K600i, K610i, K530i, X10 Mini Pro, momentalne Elm
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 12. Červen 2011, 21:30 »

ELM

- Neviem preco, ale v zozname hovorov obcas pri nejakom (nahodnom) kontakte zabudne, ze ho ma v tel. zozname a ukazuje len cislo. Zalezi asi ako sa telefon vyspi...
- Pri pisani na icq (java) sa obcas stane akoby sa postlacali ine tlacidla (vacsinou lave softwarove), pripadne pismena, ktorych som sa ani nedotkol
- na druhom Elme, co mame doma sa zas stava, ze je taky celkovo spomaleny a pomoze az SEUS.
- niekedy sa z nicoho nic vypne - uplne nahodne a nepredvidatelne
uložena
Skrble
Uživatel
***
Telefon: SE: T630, 2x Z600i, K750i, K300i, C902, Elm, C901
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 13. Červen 2011, 13:05 »

Elm:
-java - SE pravděpodobně šťoural i jo javy a výsledkem je že většina her se neuvěřitelně dlouho načítá, zvuky nefungují jak mají, grafika je nekompletní či zpřeházená apod
-zvonění - již poněkolikáté se mi stalo že telefon odmítá zvonit při příchozím hovoru, budíku, nové sms a jiných systémových zvucích. při poslechu hudby ale žádný problém není .. SEUS vždycky tak na měsíc pomůže
-samovolné stisky kláves - není nic milejšího než když píšete text a do toho se začne sama zvyšovat hlasitost, mačkat kontextová tlačítka atd, ačkoliv jste se jich samozřejmě ani nedotkli.. opět SEUS pomůže na měsíc až dva
-fotoaparát - při prvním ostření na chvilku zamrzne, ačkoliv kamarád má Elm s první verzí sw a nic takového nemá ...
-a o slavné T9 jsem toho již napsal ažaž Cheesy jen nevím, jestli to je bug, nebo "specifikace"
s javou nemam problem, ani so zvoneniami a uz vobec nie so samovolne sa stlacajucimi tlacitikami!  Roll Eyes Grin Grin
Fotoaparat sa pri prvom ostreni sekne...to je pravda. a T9 no dajme tomu ze hej.
Inak - fotak Elmu je z mojho pohladu o 100 percent lepsi oproti tomu v C510 Smajlík

mno, asi jak zvonění, tak java atd je asi záležitost dle kusu telefonu .. sekání foťáku mě někdy pěkně vytočí, ale jistě to není nic co by se dalo opravit (s příchodem novýho fw, i když pochybuju že nějakej bude). a souhlasím, foťák C510 nemá se zbytkem řady cyber-shot nic společného. Ach jak mě cyber-shoty chybí... Sad ne proto že by fotily o kdovíjaklíp, ale každej z nich měl krytku foťáku ..
uložena

HPM-65 forever !!!
Skrble
Uživatel
***
Telefon: SE: T630, 2x Z600i, K750i, K300i, C902, Elm, C901
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 13. Červen 2011, 13:13 »

ELM

- Neviem preco, ale v zozname hovorov obcas pri nejakom (nahodnom) kontakte zabudne, ze ho ma v tel. zozname a ukazuje len cislo. Zalezi asi ako sa telefon vyspi...
- Pri pisani na icq (java) sa obcas stane akoby sa postlacali ine tlacidla (vacsinou lave softwarove), pripadne pismena, ktorych som sa ani nedotkol
- na druhom Elme, co mame doma sa zas stava, ze je taky celkovo spomaleny a pomoze az SEUS.
- niekedy sa z nicoho nic vypne - uplne nahodne a nepredvidatelne

- taky se mi stává, ale mám v telefonu 108 čísel a v kontaktu jsem s taks patnácti, takže si to většinou dokážu odvodit .. ale to je jen detail, i když nepříjemný
- jsem moc rád že to není vada u mě - když jsem občas na skypu, podobně jako tobě se mi mačkají i jiná tlačítka a to mě příšerně štve. hlavně ovládání hlasitosti, to zabere celej desplej .. vždy dva týdny po seusu v poho, pak to je zase zlý ..
- celkové zpomalení ? není to nějakej brand firmware, neběží na pozadí moc her atd ? nebo mě se hrozně zpomalí když ho pár dní nevypnu ..
- samovolnými restarty trpěla a200 vždycky, ale teďka je to už jen vyjímačná záležitost ne ? Smajlík
uložena

HPM-65 forever !!!
michalko58
Uživatel
***
Telefon: T29, T68i, T610, K600i, K610i, K530i, X10 Mini Pro, momentalne Elm
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 13. Červen 2011, 14:02 »

To celkove spomalenie nie je na mojom Elme, ale na otcovom. On tam nema nejak vela aplikacii a vyuziva hlavne (da sa povedat iba) gmail. Celkove spomalenie je oproti mojmu dost viditelne. Netusim cim to je, lebo ma presne ten isty FW ako ja. Nebrandovany, najnovsi oficialny a na pozadi nebezi nic. Taktiez ho na noc vypina, cize tym by to byt nemalo. Je to divne.

Kazdopadne oproti mojej, nastastie uz byvalej, x10 mini pro, je toto uplne nic. Vydrz baterie je paradna, telefon v podstate poslucha a robi to, co ma, na rozdiel od androidu, ktory si robi co chce.  Tongue A to som nanho skusal vselijake figle  Grin

SE by mal konecne pochopit, ze len Android nie je spravna cesta, a ze ludia chcu klasicky, nedotykovy, dobre vybaveny telefon.  Angry
uložena
C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 13. Červen 2011, 15:19 »

Ach jak mě cyber-shoty chybí... Sad ne proto že by fotily o kdovíjaklíp, ale každej z nich měl krytku foťáku ..
no ...s odstupom casu sledujem, ze krytka je tam tak na dve veci - jednou z nich je aby sa pod krytkou drzala hrba prachu ktora tam zostane a druhou je fakt ze krytka pri kazdom zavreti a otvoreni sosovku jemne poskriabe. Takze nemozem suhlasit s tym ze by som chcel krytku opat. Naopak na Elme krytka nie je ....a sosovka sa nespini a ani sa neposkrabala - zrejme aj vdaka tomu ze je telefon prijemne prehnuty a sosovka sa nedotyka povrchu ked je telefon polozeny.
uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 v: 13. Červen 2011, 16:00 »

Iked to sem nepatri, lebo sa jedna o K770i a teda o DB2020. Ale pri animovanej teme sa neustale po urcitom case vypne. Isty cas som si myslel, ze to robim ja, ze som to nechtiac vypol pri manipulacii. Ale po nastaveni klasickeho menu bez animacie (clarity) bez restartu az do teraz, medzitym by sa mi to pri theme s animaciou uz minimalne 3x vyplo.

Co sa tyka g502 tak pri tom ako ho intenzivne vyuzivam, hlavne stale vysi na nete. Tie obcasne restarty sa daju pochopit :-)
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Skrble
Uživatel
***
Telefon: SE: T630, 2x Z600i, K750i, K300i, C902, Elm, C901
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 13. Červen 2011, 18:10 »

To celkove spomalenie nie je na mojom Elme, ale na otcovom. On tam nema nejak vela aplikacii a vyuziva hlavne (da sa povedat iba) gmail. Celkove spomalenie je oproti mojmu dost viditelne. Netusim cim to je, lebo ma presne ten isty FW ako ja. Nebrandovany, najnovsi oficialny a na pozadi nebezi nic. Taktiez ho na noc vypina, cize tym by to byt nemalo. Je to divne.

Kazdopadne oproti mojej, nastastie uz byvalej, x10 mini pro, je toto uplne nic. Vydrz baterie je paradna, telefon v podstate poslucha a robi to, co ma, na rozdiel od androidu, ktory si robi co chce.  Tongue A to som nanho skusal vselijake figle  Grin

SE by mal konecne pochopit, ze len Android nie je spravna cesta, a ze ludia chcu klasicky, nedotykovy, dobre vybaveny telefon.  Angry

to teda taky netuším. možná zkusit reklamaci ... ale jestli to tvýmu tátovi nevadí tak je to jedno Smajlík

hele jako souhlas s tebou, klasiky sou mi nejmilejší Smajlík jak jsi psal - výdrž, dále větší odolnost (i když už jsem se naučil s telefonem hezky zacházet), prakticky blbuvzdorný .. a zároveň doufám že se mnu sdílíš názor, že místo nějakýho *****ního Yenda moh se udělat jakýkoliv A200 navíc ... protože A200 bylo jediný co tak uměl, mám pocit že Androidy není to jeho pravé ořechové. nemám tím na mysli úplně od nich odejít, ale doplňovat sortiment i klasikama (aspoň sem tam).. ale stojím si za svým že SE jde z kopce a nemyslím že nás bude ještě dlouho zlobit.. a jestli ho koupí číňani, tak tu klasik bude dost Cheesy
uložena

HPM-65 forever !!!
verbatim
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: E T39m ► SE T65 ► SE T630i ► (SE T105) ► SE D(K)750i (R1DB001) ► SE K800i (R8BF003) ► SE C902 (R3EG004) ► SE W995 Silver (R1HA035) + Mini Pro (4.0.2.A.0.58)
Příspěvků: 775



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 13. Červen 2011, 18:13 »

Z platformy A200 mám v aktivní službě W995 a C902 Smajlík

W995:

Mám.li sluchátka v jack konektoru a někdo mi volá - telefon jen problikne, hovor se přijme a já dotyčného slyším, ale on mě NE!
(kdo ví, jestli by fungoval mikrofon na sluchátkách - pokud by byl přítomen)

Když chci zpět zavolat na to číslo - do seznamu volaných čísel se dostanu, ale zavolat nelze - telefon nereaguje na "zelené tlačítko".

Jakmile však vytáhnu sluchátka, tak už volat lze...

Jiná situace je, když mám v jacku sluchátka a já iniciuji hovor - pak zavolat lze - telefon reaguje na "zelené tlačítko"

Jinak jsem zjistil takovou kravinku - mám na směrové klávese doprava nasteveného správce souborů, pakliže vyťukám kombinaci a dostanu se do servisního menu a vyjdu z něj - tzn. opět se ocitnu ve správci souborů - nefunguje ani pravá ani levá kontextová klávesa... Jen když se v nabídce posunu - např na položku hudba - pak zmiňované klávesy fungují...

Se sluchátky v jacku mám ještě jednu historku - došlo k nějakému bugu a nenačetl se název písničky, přehrávání šlo spustit - ale nešlo vypnout  Grin - pokaždé došlo ke stišení zvuku a pauze - a přehrávání pak zase začalo... Pomohl až "červené" sluchátko  Mrknutí

Pokud si v Médiích prohlížím foto - po nějaké době mi mizí ikonky her, ale i náhledy foto.

Občas nešlo zobrazit foto - telefon napsal, že " foto je moc velké pro toto použití " Grin

Pokud nemám telefon vysunut-pracuji na něm-a pak pohasne (ne úplně) podsvícení kláves na části s displejem-vysunu-li v tom momentě telefon - zmiňované klávesy se opět rozzáří, ale podsvícení alfanumerické klávesnice se vypne. Je nutné telefon zasunout a znovu vysunout  Smajlík

Ale zase reset byl opravdu exotickou záležitostí... Zažil jsem snad jen jeden.

C902:

Z počátku opravdu tragédie, co se počtu resetů týká. Nové verze FW však opravdu pomáhaly. Nyní se sem tam podaří telefon resetovat, ale není to nic strašného a již to nebrání pohodlnému používání telefonu jako dříve, kdy jsem třeba poslouchal hudbu a najednou (dost často) se vypl zvuk a já vytáhnu telefon z pouzdra a vidím černý diplej a modře rozsvícenou spoušť fotoaparátu...

Reset při paměťově náročnějších hrách (u W995 se načetly korektně)

Pokud si v Médiích prohlížím foto - po nějaké době mi mizí ikonky her , ale i náhledy foto.

Občas nešlo zobrazit foto, v náhledu se zobrazil takový divný bílý obdélníček.

Celková pomalost telefonu a hlavně médií, ale tady to spíš bylo zaviněno HW telefonu, myslím si, že tu A200 zvládal jen tak tak  Mrknutí
« Poslední úprava: 13. Červen 2011, 18:15 od verbatim » uložena



SE W995 (R1HA035)+ M2 Sony 8 GB + Handsfree HPM-90 + Handsfree MW600 + MPS-70 + MS-410 + CDS-75 + CCR-70

C902 - uživatelská recenze
Skrble
Uživatel
***
Telefon: SE: T630, 2x Z600i, K750i, K300i, C902, Elm, C901
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 13. Červen 2011, 18:15 »

Ach jak mě cyber-shoty chybí... Sad ne proto že by fotily o kdovíjaklíp, ale každej z nich měl krytku foťáku ..
no ...s odstupom casu sledujem, ze krytka je tam tak na dve veci - jednou z nich je aby sa pod krytkou drzala hrba prachu ktora tam zostane a druhou je fakt ze krytka pri kazdom zavreti a otvoreni sosovku jemne poskriabe. Takze nemozem suhlasit s tym ze by som chcel krytku opat. Naopak na Elme krytka nie je ....a sosovka sa nespini a ani sa neposkrabala - zrejme aj vdaka tomu ze je telefon prijemne prehnuty a sosovka sa nedotyka povrchu ked je telefon polozeny.

jako ano, prach je prevít, ale pro mě lepší trocha prachu a trochu poškrábaný plasty pod tim (sklíčko čočky se mi nepodařilo ani na K750i, ani na C902 nikdy odřít), protože stačí jeden nešikovný pár a nikdy nevíš esli jsi se trefil na zadní kryt nebo právě místo s čočkou .. ale je to dosti osobní názor Smajlík
přesto právě krytka foťáku dělala mojí (teď už kaput Sad ) C902 vyjímečnou. na první pohled totiž žádná krytka ani čočka vidět není a tak nápis 5.0mpx vzbuzoval při prvním kontaktu telefonu s lidmi celkem zvědavost .. to bylo vždycky ,,kde to má foťák ? máš tu 5mpx a žádnej tu neni . sis to tam napsal !!''. pak sem to vítězoslavně odšoupl a všichni zírali Cheesy
uložena

HPM-65 forever !!!
Skrble
Uživatel
***
Telefon: SE: T630, 2x Z600i, K750i, K300i, C902, Elm, C901
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 13. Červen 2011, 18:19 »

Iked to sem nepatri, lebo sa jedna o K770i a teda o DB2020. Ale pri animovanej teme sa neustale po urcitom case vypne. Isty cas som si myslel, ze to robim ja, ze som to nechtiac vypol pri manipulacii. Ale po nastaveni klasickeho menu bez animacie (clarity) bez restartu az do teraz, medzitym by sa mi to pri theme s animaciou uz minimalne 3x vyplo.

Co sa tyka g502 tak pri tom ako ho intenzivne vyuzivam, hlavne stale vysi na nete. Tie obcasne restarty sa daju pochopit :-)


K770i a celkově platforma A100 a restarty ? to bych něvěřil Smajlík co třeba mobile ram booster nebo jak se to menuje ? to by mohlo pomoci..
G502 je zlatej mobil. ne barvou ale spolehlivostí. měl jsem ho pár dní a žádný problém.
ale víš co .. záleží kdy se restartuje .. když třeba posloucháš hudbu v buse tak to přehlídneš s klidem .. ale v momentě kdy máš v opeře rozepsanej dlouhej text a pak se resetuje, to je zlý Smajlík
uložena

HPM-65 forever !!!
Skrble
Uživatel
***
Telefon: SE: T630, 2x Z600i, K750i, K300i, C902, Elm, C901
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 13. Červen 2011, 18:26 »

Z platformy A200 mám v aktivní službě W995 a C902 Smajlík

W995:

Mám.li sluchátka v jack konektoru a někdo mi volá - telefon jen problikne, hovor se přijme a já dotyčného slyším, ale on mě NE!
(kdo ví, jestli by fungoval mikrofon na sluchátkách - pokud by byl přítomen)

Když chci zpět zavolat na to číslo - do seznamu volaných čísel se dostanu, ale zavolat nelze - telefon nereaguje na "zelené tlačítko".

Jakmile však vytáhnu sluchátka, tak už volat lze...

Jiná situace je, když mám v jacku sluchátka a já iniciuji hovor - pak zavolat lze - telefon reaguje na "zelené tlačítko"

Jinak jsem zjistil takovou kravinku - mám na směrové klávese doprava nasteveného správce souborů, pakliže vyťukám kombinaci a dostanu se do servisního menu a vyjdu z něj - tzn. opět se ocitnu ve správci souborů - nefunguje ani pravá ani levá kontextová klávesa... Jen když se v nabídce posunu - např na položku hudba - pak zmiňované klávesy fungují...

Se sluchátky v jacku mám ještě jednu historku - došlo k nějakému bugu a nenačetl se název písničky, přehrávání šlo spustit - ale nešlo vypnout  Grin - pokaždé došlo ke stišení zvuku a pauze - a přehrávání pak zase začalo... Pomohl až "červené" sluchátko  Mrknutí

Pokud si v Médiích prohlížím foto - po nějaké době mi mizí ikonky her, ale i náhledy foto.

Občas nešlo zobrazit foto - telefon napsal, že " foto je moc velké pro toto použití " Grin

Pokud nemám telefon vysunut-pracuji na něm-a pak pohasne (ne úplně) podsvícení kláves na části s displejem-vysunu-li v tom momentě telefon - zmiňované klávesy se opět rozzáří, ale podsvícení alfanumerické klávesnice se vypne. Je nutné telefon zasunout a znovu vysunout  Smajlík

Ale zase reset byl opravdu exotickou záležitostí... Zažil jsem snad jen jeden.

C902:

Z počátku opravdu tragédie, co se počtu resetů týká. Nové verze FW však opravdu pomáhaly. Nyní se sem tam podaří telefon resetovat, ale není to nic strašného a již to nebrání pohodlnému používání telefonu jako dříve, kdy jsem třeba poslouchal hudbu a najednou (dost často) se vypl zvuk a já vytáhnu telefon z pouzdra a vidím černý diplej a modře rozsvícenou spoušť fotoaparátu...

Reset při paměťově náročnějších hrách (u W995 se načetly korektně)

Pokud si v Médiích prohlížím foto - po nějaké době mi mizí ikonky her , ale i náhledy foto.

Občas nešlo zobrazit foto, v náhledu se zobrazil takový divný bílý obdélníček.

Celková pomalost telefonu a hlavně médií, ale tady to spíš bylo zaviněno HW telefonu, myslím si, že tu A200 zvládal jen tak tak  Mrknutí

Zajímavý postřehy z W995 .. obrázek moc velkej Cheesy
mno já si myslím, že resety jsou u W995 takřka vyloučený díky velký ram (myslim teda). Na C902 to zezačátku padalo příšerně to máš recht, ale i potom to zůstalo pomalý a hlavně v médiích podle mě hlavně kvůli tý ramce. co mě na C902 vadilo, pak právě dementní média - na Elmákovi hudbu minimalizuju a nic se neděje, protože se minimalizuje jen hudební část médií. v starších A200 se minimalizovávaly načtený "celý média" (nevím jak to popsat), takže to mobil kterej se s RAM nedostal nad 2.5mb nemohl utáhnout ..

prosimtě to by mě zajímalo - na C902 se mi sekaly hry když sem měl puštěný herní zvuky. na elmákovi to nepoznám, tam je celá java nějak blbá. Ale podíval by jsi se mi jak to je třeba u W995 ? zkus třeba nějakou tu závodní ferrari a pověz mi jestli je to se zvuky pomalejší .. díky moc Smajlík
uložena

HPM-65 forever !!!
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 4  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Bugy platformy A200
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.013 sekund, 18 dotazů.