SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 01:37

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: CEDAR - program YouTube, vydrz baterie
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: CEDAR - program YouTube, vydrz baterie  (Zobrazeno 5838 x)
marakesch
Uživatel
***
Příspěvků: 9



Zobrazit profil
« v: 06. Květen 2011, 06:04 »

zdravim. do rodiny sme kupili novy cedar. nejdu vsak na nom prehravat youtube videa cez vstavany youtube program (v podstate ani cez ziaden iny mne a mnou pouzivany znamy inet soft - opera, uc web. aplikacia sa normal nacita , vyhladava videa - ale po spusteni stale napise hlasku: video was interrupted, restart video (samotna restart funkcia tam nie je - a opatovne spustenie nic neriesi - vysledok je rovnaky) , neviete niekto co stym ??

este vydrz - zatial to vyzera na jednu katastrofu (1 den) a neviem ci je to tym ze sa baterka este kalibruje (aj ked uz bola asi 5x nabijana od vybalenia). pre upresnenie - celkom vela sa telef. (sestra: priemer 90 min den + par sms -prve 2 dni pouzivania)  no a co to testujem ja tak inet online som za nejake 2-3 hodky telef. vybil z 94% na 62% . co je obrovsky vela za kratke surfovanie (ak to porovnam s mojimi inymi SE napr starsou k810i ktora ma katastrofalnu vydrz uz kvoli veku - tak mam pocit, ze nemam fungel novy telef. v ruke).
este ho par dni budem pouzivat a uvidim, zatial vsak hruuuza..  neviem ci v pripade, zeby to bolo ozaj tragicke ("objektivne" porovnanie, ale s vysledkom s total horsou vydrzou) ci stym ist do servisu reklamovat Huh da sa reklamovat zla vydrz baterie - napr - ze je proste polofunkcna-polovydrzna (divny termin, viem) od zaciatku ?? 
vdaka za kazdy tip a pomoc
uložena
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 06. Květen 2011, 10:23 »

Jestli surfuje přes 3G, tak mi ty 3 hodiny a 30% baterky k sobě docela pasují. Jako mám W910 a odjakživa ji nabíjím denně. Kdysi dávno jsem měl i problém mít večer baterku, protože mi tam jelo od rána online ICQ, Skype plus se třeba 4-5 hodinu surfovalo, hrály hry atd., navíc jsem měl vždycky naplno podsvícení.

Co se týče videí, v nastavení dat by mělo být i nastavení datových toků, tam je potřeba vyplnit APN internet (pro O2, ale mám pocit že i u jiných).
uložena

marakesch
Uživatel
***
Příspěvků: 9



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 06. Květen 2011, 12:53 »

diky. no to s tou vydrzou testnem cez we - v kazdom prip. som mal podsvietenie na 80% kym som si to nevsimol - teraz 50%. uvidim.
internet je samozrejme 3G - ale casto pouzivam nocnu verziu UC WEB (prehliadac) a to mam odskusane, ze zerie baterku v night rezime snad aj 2,5x menej.

co sa utube videi - rozmyslal som presne so si pisal, ale ono mi z SK Tmobile poslali nastavenia siete, vdaka tomu sa rozchodil gmail a dalsie aplik., toto utube ako som pisal na nete je pripojene, len neprehra samotne video - pritom je to od SE predinstalovana aplik.
ak by predsa mal niekto skusenost priamo s cedarom - velmi by som to ocenil..  Mrknutí
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 06. Květen 2011, 14:05 »

Pre istotu by si sa mohol mrknut do Nastavenia, Pripojenia, "Nastavenie pre prudy" zvlastnost slovenskeho prekladu :-) asi mysleli nastavenie datoveho toku. Alebo to malo dalej zniet, keby mali este dostatok pismen - nastavenie pre prudy dat, vyber tam T-mobile inernet.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 06. Květen 2011, 14:42 »

Kašli na tu aplikaci, normální v prohlížeči nebo v Opeře mini běž a přes to zkus přehrát video. Měl by se otevřít přehrávač telefonu a mělo by to jet (pakliže to od W910 nezměnili).
uložena

marakesch
Uživatel
***
Příspěvků: 9



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 06. Květen 2011, 15:19 »

no tak variantu cez operu - ktora sa prepoji s vstavanym prehliadacom poznam so starsich telefonov. v cedare je to vsak tak - ze opera to neprehra a ak sa otvori video vo vstavanom prehliadaci, tak vstavany automaticky spusti prave tuto utube aplikaciu - asi su prepojene - neviem to vypnut, nie je tam totiz ziadna moznost nastaveni. tym padom som kvazi v zacarovanom kruhu.
k nastaveniam pre pudy: mam zakliknute  "Tmobile_wap"  dalsia moznost je "Tmobile wap" (teda bez spodnej ciarky - rozdiel netusim) a  "Tmobile_sms"
povolit lokalne pripojenie odskusane aj ano aj nie - a je to uplne jedno - proste to nefunguje..
nefunguje ani vlastne nastavenie internetu v samotnej aplikacii (a ani ziadna z kombinacii nastaveni)
nastvany kvoli tomu som uz bol - teraz zacinam byt nestastny - proste to nejde.  akkekolvek video na utube najde - cize inet vtejto aplik. funguje, ale ho neprehra

neslo to ked bol mobil nastaveny iba od vyroby, teraz su tam nainstalovane iba gmail, opera, uc web a fcb.  v softver.koliziu neverim - neslo to proste ani predtym.
ak este ma niekto ideu - lebo ja uz teda ozaj neviem - diky páni  Undecided
uložena
marakesch
Uživatel
***
Příspěvků: 9



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 06. Květen 2011, 15:34 »

takze nejakym zazrakom obraz ide - ale neni zvuk.. to mi je tak  dobre na 2 veci..
uložena
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 07. Květen 2011, 00:05 »

Ten wapovej profil se mi tam nelíbí, ačkoliv bůh ví, jak to je na Slovensku...
uložena

roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 v: 07. Květen 2011, 06:57 »

Presne, mas na p*** nastaveny net a datovy tok. mas tam wap co je na p. to je tak ked si das poslat naastavenie operatorom. nastav si poriadne internet. Navod ako najdes na stranke operatora, ci na www.mojmobilweb.sk
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 v: 07. Květen 2011, 07:01 »

http://www.mojmobilweb.sk/nastavenie-wap-gprs.htm
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
marakesch
Uživatel
***
Příspěvků: 9



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 11. Květen 2011, 14:51 »

diky, som to sice xcel podla toho skusit, ale mam pocit, akoby to boli nastavenia z ineho telef. takze som to nechal na operatora. internet ide, utube zatazko tak tak tiez , ale len obraz.

co ma este zaujima je vsak k baterii: nevie sa dobit na 100% ale len na 99 aj ked sa nabija napr aj 6 - 10 hodin . nie je to vada baterie ? vdaka
uložena
Nitram47
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE c905 / w995 / c902
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 11. Květen 2011, 20:58 »

preboha. nastavenia/pripojenia/nastavenie internetu, vytvorit novy datovy ucet, meno lubovolne, adresa APN: internet
uloz, aktivuj. vojdi do nastavenia/pripojenia/nastavenia pre prudy a tam si vyber tebou vytvoreny ucet. cela veda.

pises ze mas ucet cez ktory si rozchodil maily, ale v polozke pre prudy si ho nespomenul, wap je zastarane, nepouzivane, to len operatori sa ho nechcu vzdat, lebo cez wap okrem wap stranok a Opery nefunguje nic ine.

pozri baterku po 1,5-2 hodinach, bude na 100%. po 6tich je preto menej, lebo prebijanie baterke skodi a preto hned ako sa dobije do plna, nabijanie sa odstavi. to 1-2% je spotreba zapnuteho telefonu od dobitia az do casu, ked ho vytiahnes.
« Poslední úprava: 11. Květen 2011, 21:01 od Nitram47 » uložena

marakesch
Uživatel
***
Příspěvků: 9



Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 17. Květen 2011, 05:35 »

no ako mne internet ide komlet v poho (teda nie uz len gmail) a nie wap stranky ale normal full verzie (opera mini, uc browser), akurat ten utube stale ide-nejde tak vselijak ,ale vzdy len bez zvuku. a to teda nie som si isty ci stym stale manu niueco spolocne este inet nastavenia...
uložena
Nitram47
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE c905 / w995 / c902
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 18. Květen 2011, 11:35 »

To zial niekedy urobi aj mne, niekedy ani nenacita (YT zriedka pozeram cez telefon). Mam tiez T-M-sk, zial bohu.
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: CEDAR - program YouTube, vydrz baterie
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.