SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
19. Březen 2024, 09:56

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Ostatní (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Nástupce SEP1.
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Nástupce SEP1.  (Zobrazeno 4510 x)
alterego
Uživatel
***
Telefon: SEP1, SEX1
Příspěvků: 577



Zobrazit profil WWW
« v: 30. Březen 2011, 03:06 »

Hledám akutně nástupce P1, který morálně zastaral. Proto bych primárně uvítal doporučení a názory (býv.) userů tohoto mobu.
Hlavní podmínky: Min. stejně dobrý foťák (makro, zoom, autofokus, supr editor fot, 3,2 mpix, carl-zeiss optika, blesk), GPS, dotykáč, multitasking, (hw qwerty), paměťovka, výdrž baterie;
Nesmí mít: wm.
Na MM při Výběru dle parametrů mi vyšel BB Torch 9800, ale byl jsem zrazován, že je v ČR mizerný servis a nelze použít Vodafone (prý nemají zakoupenu nějakou licenci - sdělení Vodafonu) (mám SIM všech 3 opů).
Doporučeny mi byly Nokie N97 mini, C6-00 a N8. Mám averzi vůči Nokii, ale pokud by splňovala mé požadavky, překonal bych ji.
Dále nějaké HTC Desiré ..
Věci, které by tam mohly být jako bonus (pro usnadnění volby): nahrávání hovorů, minutky, ..
 A nebo počkat (proč?) na SEARC (pokud vyjde do 14 dnů) (vím, že nemá qwerty hw ..)?
Díky za ev. postřehy. J.
uložena

Přijde Ti můj dotaz hloupý? Nepiš to,mohlo by se to dotknout těch,kdo neměli odvahu se zeptat. # Chces-li mi lat,pockej 2h. Oba ušetříme čas zbytečným psaním.
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 30. Březen 2011, 06:41 »

A ake parametre by ma splnovat tvoj telefon, s OS bez OS, kolko mpx fotak? Chces ostat pri symbiane, alebo ta uz oslovil android, ci chces wm ci wp7 telefon? Daj proste voditka ohladom tvojich poziadaviek, chces uplne novy telefon, alebo ti postaci telefon, ktory je na trhu dlhsie. Chces zostat pri SE ci na znacke ti nezalezi?
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 30. Březen 2011, 07:33 »

Já bych to viděl na LG Optimus 2X. Za ty prachy nemá konkurenci a dle referencí vypadá fakt dobře. A morálně ti tak nezastará jako Arc a budeš si moc s tim telefonem zkoušet všemožný nový fičury, co přijdou. Na Nokie se vyprdni, stejnak je teď zajímá jen WP7 a na Symbian pokašlou (tedas udělaj to samý jako programátoři aplikací). Dobrý by bylo specifikovat také předpokládanou cenu. A s Desiré nic nezkazíš taky (akorát když do novýho, tak bych si připlatil za LG).
uložena
Gekon
Uživatel
***
Telefon: C702
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 30. Březen 2011, 08:20 »

U Arcu bych neměl odvahu koupit si ho hned po uvedení na trh. Počkej si radši pár měsíců na zkušenosti ostatních uživatelů, v recenzích se případné nedostatky nemusí projevit.
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 31. Březen 2011, 17:37 »

Co se podívat na motorolu droid pro ? http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu/motorola-pro/sc-63-c-1-ci-20551/default.aspx
uložena

Piti20
Uživatel
***
Telefon: C905, Xperia X10 mini pro, C510
Příspěvků: 963


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 31. Březen 2011, 18:03 »

ja si nemozem pomoct, ale ak by tu bola xperia pro hned by som ti ju poradil... ja LG verit nebudem ani ked budu mat 4 jadra vo vsetkych modeloch, to uz radsej nokiu. PS: desire mam, a je to skvely kus mobilu
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Ostatní (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Nástupce SEP1.
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 19 dotazů.