SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
14. Červenec 2024, 20:26

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142456 příspěvků v 9998 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Aplikace a hry (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: vivaz pro a free isms
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: vivaz pro a free isms  (Zobrazeno 5927 x)
Berèovå
Uživatel
Pohlaví: Žena
Telefon: Vivaz pro

Zobrazit profil WWW
« v: 15. Březen 2011, 23:04 »

ahojte. Stahla jsem si z asi tri odkazu tenhle program, kupodivu se mi na prvni i druhy pohled libil, ale kdyz dam zobrazit zpravy, tak muzu posunovat jen sipkami na klavesnici nebo bocnimi tlacitky na hlasitost, kdyz se snazim dotekem, posune se jen posuvnik, ale zpravy ne. Jinak mi na dotek reaguje vsechno. Nevite, cim to jestli to vubec na tomhle mobilu rozjedu, nebo mam proste smulu? Docela by me to mrzelo, mozna bych si zvykla  i na zobrazeni zprav v konverzaci, ale proste to nejde. Pripadne, jestli by mi mohl nekdo poradit program, kde byh v ulozenych zpravach nebyla omezena jen 999 zpravama, jako v pameti tel/karty ( i kdyz na netu jsem se docetla, ze je tam misto podle volne pameti ) a aby se mi prichozi sms ukazala ne jen jako ''nova zprava,'' ale i s fotkou kontaktu. Ted otazka, jestli to jde, kdyz pouzivam SPB Mobile Shell?  Moc dik za odpoved. Embarrassed
uložena

Siemens C35i -> Nokia 3510i -> SE K500i -> SE K750i -> Nokia 1200 ( "krizovka" ) -> SE C702 -> LG KE 970 ( !krizovka" ) -> SE C510
andy456
Uživatel
Pohlaví: Muž
Telefon: Satio U1 Black

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 16. Březen 2011, 00:25 »

a aku maš verziu? najnovšia je Free-iSMS AllInOne v1.12 S60v5 Beta Express Signed
pri najhoršom skus tuto v. klavesnicu: http://forum.semania.cz/index.php?topic=27589.0
uložena

Berèovå
Uživatel

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 16. Březen 2011, 22:45 »

Tak verze nevím, ale myslím, že to bylo pokaždÊ jinÊ. Tohleto už funguje, ale stejnÏ nevím, jak je to s tÏma zpråvama, mڞu jich tam mít hromadu, nebo zas jen tÏch 999, co sem tam kdesi nastavila ( pÚvpodnÏ tam bylo 99 )?? JeštÏ mi nejdou nahråt zpråvy, co už v telefonu jsou a po ukonèení programu je to znovu pråzdnÊ, ale to by mÏlo jít po zaregistrovåní, èi co to po mnÏ chce s emailem a heslem, to udÏlåm, až budu nÏkde zas pøipojenå.
uložena

Siemens C35i -> Nokia 3510i -> SE K500i -> SE K750i -> Nokia 1200 ( "krizovka" ) -> SE C702 -> LG KE 970 ( !krizovka" ) -> SE C510
andy456
Uživatel
Pohlaví: Muž
Telefon: Satio U1 Black

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 17. Březen 2011, 01:17 »

Ty si nĂĄroènĂĄ Grin to ti nestaèí 999 uloženĂ­ch sms Smajlík stare vždy zmaš a maš volne miesto
alebo sa naburaj do systÊmu a nadstav na 9999999 Grin jak mam ja a k nièemu mi to není.
uložena

Berèovå
Uživatel

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 17. Březen 2011, 07:24 »

Nestaèí, bohužel :-) Spoustu zpråv si chci nechat a zbytek mÏ nebaví vÏènÏ mazat. A do systÊmu si opravdu netroufåm rýpat, staèilo, že sem ho reklamovala jednou.
uložena

babylĂłn15
Uživatel
Telefon: SE W595

Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 14. Červenec 2011, 13:28 »

moc råd bych se zahrål sims na telefonÏ, ale když jsem to skousil, zdålo se mi moc malý. na monitoru vidím všechyn drobnosti, ale talhle hra podle mnÏ není na mobil...
uložena
Fórum SEMania.cz

uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Aplikace a hry (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: vivaz pro a free isms
Skočit do:  

© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.