SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
27. Duben 2024, 22:44

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Arc, Neo, Play, Pro, Ray (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson XPERIA Arc v redakci - dojmy, otázky, odpovědi
Strana: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 47
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson XPERIA Arc v redakci - dojmy, otázky, odpovědi  (Zobrazeno 196588 x)
freedll
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Neo + 32GB + Jays Three
Příspěvků: 37



Zobrazit profil
« Odpověď #420 v: 30. Květen 2011, 07:40 »

Vodafone bude Arc a Neo prodávat určitě, ptal jsem se na pobočce.
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #421 v: 30. Květen 2011, 07:53 »

Piti20 Proć LG nepočítáš mezi dvoujádra? Už na něm pracuje Cyanogen, tudíž tak za měsíc, dva tenhle telefon nebude mít konkurenci v dané cenové kategorii a bude opravdu použitelnej. I tak ale bez 2.4 Androidu tyhle kousky budou zatim poloviční.
« Poslední úprava: 30. Květen 2011, 07:55 od HUdasp » uložena
Daff.Cz
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia Arc S Midnight Blue
Příspěvků: 117



Zobrazit profil
« Odpověď #422 v: 30. Květen 2011, 08:36 »

Vodafone bude Arc a Neo prodávat určitě, ptal jsem se na pobočce.

A nahodou od kdy ho budou prodavat ti nerekli?
uložena

Až umřu, pohřběte mě prosím tváří dolů, aby mi celý svět mohl políbit prdel. Mrknutí
freedll
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Neo + 32GB + Jays Three
Příspěvků: 37



Zobrazit profil
« Odpověď #423 v: 30. Květen 2011, 15:53 »

To už je měsíc zpátky co jsem se ptal, řekli že neví kdy bude Mrknutí
uložena
kremilek10
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: c905
Příspěvků: 74



Zobrazit profil
« Odpověď #424 v: 30. Květen 2011, 18:55 »

Ale vi, dle slovniku SE .... JIŽ BRZY Smajlík Smajlík Smajlík
uložena

c905 Black
rpsj
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Arc
Příspěvků: 136



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #425 v: 30. Květen 2011, 19:40 »

Máš na mysli třeba termín jako letos v červenci ale zatím to nevíme jistě?
uložena
kremilek10
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: c905
Příspěvků: 74



Zobrazit profil
« Odpověď #426 v: 30. Květen 2011, 19:44 »

Presne tak Smajlík  nicmene vychazim z oficialnich stranek SE http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones?cc=cz&lc=cs  kde se prijdu podivat , abych se pobavil jiz zminovanou trapnou frazi JIZ BRZY
uložena

c905 Black
rpsj
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Arc
Příspěvků: 136



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #427 v: 30. Květen 2011, 20:39 »

Ja tuhle strategii SE nemohu za boha pochopit.Pár let pospátku dělali mobily jak na výrobním páse,dodací lhůty měli jiné než je tomu dnes a proto jsem měl tuhle značku rád.Naopak dnes ta situace je úplně jiná.Mobily pořád umějí ale s dodacímy lhůtama je to děs a to je to co je dnes táhne směrem dolů někam hluboko. Huh
uložena
pogo
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia PRO
Příspěvků: 446



Zobrazit profil
« Odpověď #428 v: 31. Květen 2011, 08:28 »

tak očekávané datum naskladnění u jednoho z distributorů posunuto z 1.6. na 30.6., bejt čekatelem na ARC tak už to fakt nevydržím a jdu zřejmě do SGS II, kterej bude určitě dřív. Kromě toho posunuli Xperia PRO na půlku července - což mě opravdu se*e
uložena

Alcatel OT View DB -> Sony CMD-J5 -> SE T610i -> SE K800i -> SE Xperia X1i ->
ETEN Glofiish M700 -> Vodafone 845 -> SE XPERIA PRO
Joza
Anonym
« Odpověď #429 v: 31. Květen 2011, 08:36 »

No já chtěl dát XPERII Pro šanci proti stávajícímu BB, neb už bych chtěl nový telefon a nebránil bych se něčemu modernímu. Ale jestli se to bude moc natahovat, skončím opět u BB případně to řešit nebudu. A ač jsem jen jeden zákazník, tak vlastnit Pro, budou se pro ni úpravy jen hrnout, pracoval bych na vlastním Smajlík Ale pokud to bude dlouhé čekání, budu ladit něco od jiného výrobce.
uložena
kremilek10
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: c905
Příspěvků: 74



Zobrazit profil
« Odpověď #430 v: 31. Květen 2011, 08:45 »

Co k tomu rict, SE od te doby co jsem si koupil k700i byla moje znacka. Po tomhle extempore co se deje za posledni dobu - je neuveritelne a dosla mi trpelivost. Osobne jsem se rozhodl ze prechazim ke konkurenci a pockam na SGII (kde se dle vseho 100pro dockam jak je avizovano). Delat si srandu z potencionalnich uzivatelu, kde se clovek jen dozvi JIZ BRZY je k smichu. Cili SE si svoje modely muze nechat ...
Dnes jsem se docetl, ze clovek z NOKIE prechazi k SE, ktery ma letite zkusenosti s dodavateli. Cili az si budu porizovat za X let novy novy mobil, tak se podivam na fora jestli tenhle clovek posunul SE dopredu nebo tato znacka zkrachovala nebo ji koupil nejaky cinan.
Jeste bych podotknul, ze je mi lito recenzentu, kde psat o vyrobcich ktere si nemuzete koupit je k placi.
uložena

c905 Black
asahi
Uživatel
***
Telefon: Xperia X1
Příspěvků: 161



Zobrazit profil
« Odpověď #431 v: 31. Květen 2011, 10:04 »

tak očekávané datum naskladnění u jednoho z distributorů posunuto z 1.6. na 30.6., bejt čekatelem na ARC tak už to fakt nevydržím a jdu zřejmě do SGS II, kterej bude určitě dřív. Kromě toho posunuli Xperia PRO na půlku července - což mě opravdu se*e
Je to fakt v prdeli, pardon za sproste slovo. Na Arc cekam od ohlaseni, uz ani nevim jak je to dlouho, 4 mesice? Uz jsem si rikal, ze koupim SGS2, ale on se mi proste vubec nelibi designove (a touchwiz je taky hnus). Tak ted nevim jestli je to dobre nebo spatne.  Grin Ale rikam si, ze kdyz uz jsem vydrzel tak dlouho, tak jeste do podzimu pockam.  Grin
uložena
pogo
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia PRO
Příspěvků: 446



Zobrazit profil
« Odpověď #432 v: 31. Květen 2011, 10:15 »

asahi:: tak on ARC určitě bude dřív než na podzim, to 100%, s designem souhlasím - já chci HW klávesnici, taky mám v současné době na výběr - počkat na PRO, koupit hned HTC Desire Z (který není po HW stránce zas až tak horší, ale právě ten design...), nebo počkat na podzim co představí některý z výrobcu WP7 při představení nových modelů, který pojedou na WP7 MANGO (to taky moc nechci, obecně WP zařízením moc nevěřím), takže mi nezbývá než vydržet
uložena

Alcatel OT View DB -> Sony CMD-J5 -> SE T610i -> SE K800i -> SE Xperia X1i ->
ETEN Glofiish M700 -> Vodafone 845 -> SE XPERIA PRO
asahi
Uživatel
***
Telefon: Xperia X1
Příspěvků: 161



Zobrazit profil
« Odpověď #433 v: 31. Květen 2011, 11:30 »

No je to hruza. Ja jsem ted na staricke Xperii X1 a jsem zvyklej na klavesnici a zvazoval jsem taky Desire Z, ale moc me nepresvedcil mechanismus klavesnice, jinak vykonove podle me pohoda. Pro je (byl) taky kandidat, kvuli klavesnici, ale na Arcu se mi psalo opravdu prijemne a s X1 jsem mel bohuzel neprijemne nekolikamesicni reklamacni martyrium, tak jsem si rikal, ze asi klavesnici do priste ne, protoze je to dalsi potencialni problem. Uz jsem byl v zoufalstvi i nahlodan na WP7, system bych rad zkusil, libi se mi sviznost, ale odrazuji me omezeni. V tomhle ohledu me hodne zaujal Dell Venue Pro, kterej je fakt nadhernej, ma klavesnici a v cr je i skladem (16 GB verze). No, zatim odolavam a doufam, ze se v puli cervna dockam Arcu.

edit: prosim vas, chtel bych si predem koupit kabel na propojeni s tv, je to tenhle, ze? http://www.dealextreme.com/p/micro-hdmi-v1-4-male-to-hdmi-male-connection-cable-1-5m-length-65401
« Poslední úprava: 31. Květen 2011, 19:36 od asahi » uložena
rpsj
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Arc
Příspěvků: 136



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #434 v: 31. Květen 2011, 20:06 »

Ano ten kabel je správný. Proč čekáš když to můžeš koupit zde www.expansys.cz Osobně mám ten eshop vyzkousenej a nemohu se stěžovat. Mají i zde v ČR pobočku takže co se týče případné reklamace tak v pohodě vyreklamujes. WP7 ani nekupuj,já ho měl a kvůli spoustu omezení jsem ho prodal.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 47
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Arc, Neo, Play, Pro, Ray (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson XPERIA Arc v redakci - dojmy, otázky, odpovědi
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.