SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 13:10

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: USB připojení po startu telefonu - Xperia X10 Mini Pro
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: USB připojení po startu telefonu - Xperia X10 Mini Pro  (Zobrazeno 2296 x)
forrest79
Uživatel
***
Telefon: SE K750i
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« v: 08. Březen 2011, 17:19 »

Ahoj,

protože mám rád čistý telefon a ne telefon plný balastu od výrobce, hrál jsem si s odinstalováním různých balíků. Všechno k plné spokojenosti až na jednu věc a tady bych vás rád poprosil o pomoc. Nejsem si jistý jestli to tak opravdu fungovalo, ale tuším, že ano a i když je to jenom drobnost, rád bych ji zpět :-) Mám takové tušení, že dřív, když byl telefon připojený k USB v počítači a restartoval jsem ho, poté co naběhnul poznal, že je připojený k USB a mohl jsem ho třeba hned připojit jako Mass Storage. Ale po mém odinstalování, když restartuji telefon připojený k USB, tak po startu nepozná, že je k USB připojený a musím vysunout, zasunout kabel.

Měl bych dvě otázky:
1) Chová se vám takhle vaše X10 Mini/Pro, že při restartu připojená na USB kabelu pozná, že USB připojeno?
2) A pokud ano, nevíte jaká služba má toto na starosti?

Zatím to zkouším tady česky, než půjdu na XDA :-) Předem děkuji za rady...
uložena
forrest79
Uživatel
***
Telefon: SE K750i
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 11. Březen 2011, 16:30 »

Tak si nakonec odpovím sám, ani po reflashi to mobil neumí Smajlík
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: USB připojení po startu telefonu - Xperia X10 Mini Pro
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.005 sekund, 17 dotazů.