SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 16:34

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: XPERIA MINI - CM-1.0.0-Beta1, Froyo Cyanogen 6.1
Strana: 1 2 [Vše]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: XPERIA MINI - CM-1.0.0-Beta1, Froyo Cyanogen 6.1  (Zobrazeno 9732 x)
bayon
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE X10 mini
Příspěvků: 45



Zobrazit profil
« v: 08. Březen 2011, 11:15 »

... tak sem zinstaloval a musim jen potvrdit, ze funguje zatim bez problemu ( Mrknutí pravda bez xrecovery a zalohy predchozi verze bych do toho nesel...

JAKE JSOU VAŠE ZKUŠENOSTI A TIPS s Froyo verzi na xmini?


více zde: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=961707

P.S. JIT ano, app2sd ano, celkove rychlejsi
« Poslední úprava: 09. Březen 2011, 10:01 od bayon » uložena
Dubus
Anonym
« Odpověď #1 v: 09. Březen 2011, 18:30 »

No mám a som spokojný  Cheesy len dva samovoľné reštarty  Angry ale inak rýchlosť v pohode aplikácie v pohode chýba už len flash video a dualtouch  Roll Eyes
uložena
bayon
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE X10 mini
Příspěvků: 45



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 09. Březen 2011, 20:24 »

tak ani jedno nebude... mini nato neni HW stavena

kazdopadne ale jinak velka spokojenost, hlavne nove verze youtube, prostredi atd.
 Mrknutí
uložena
vlado37vlado
Uživatel
***
Telefon: Xperia X10 mini
Příspěvků: 62


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 09. Březen 2011, 21:13 »

mne sa velmi paci ale asi sa vratim k rev rom pretoze v tejto rom mi nejde natacat video cez ziadnu app a to mi vadi inak velmi pekna zatial ziadny restart.
uložena
sony
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 511


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 10. Březen 2011, 00:29 »

ked tato rom sposobuje nemoznost natacania videa,tak to povazujem za šrot najväčšieho kalibru,žumpu. To ako na čo je takáto romka? Roll Eyes Roll Eyes
uložena

Xperia Neo Blue,Sony Vaio VPCEB3S
bayon
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE X10 mini
Příspěvků: 45



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 10. Březen 2011, 08:15 »

... protoze to je proste froyo verze  Roll Eyes ale to je na kazdem co chce vyuzivat. Nova verze droida je proste zas kus dal.

osobne video naprosto nevyuzivam (nato jsou jina zarizeni), max foceni na nejake momentky a to jde velmi dobre.
jiank vysla uz i verze mini pro...  Smajlík

co bych tam ale rad dostal je to zobrazeni baterie v procentech viz. jine vlakno  Undecided
uložena
Macik68
Uživatel
***
Telefon: C702, X8, Arc S
Příspěvků: 109


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 10. Březen 2011, 08:44 »

Nevím, školy nemám, ale já používám mini CM 1.0.0-Beta1 portovanou z x10 mini na x8 a tam ty procenta baterie jdou nastavit v rámci nastavení cyanogenMod settings > user interface > status bar > battery percentage.
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 v: 10. Březen 2011, 08:45 »

sony Nechtěl by ses trošku zklidnit? Každej tvůj příspěvěk v poslední době má tak kvalitu do žumpy akorát. Buď rád, že někdo něco tvoří a ne jen kritizuje, jak ty. Kdyby to tak dělali všichni, tak by nebylo nic. Tak to neinstaluj a basta.

bayon Ano, máš pravdu, nicméně ne vždy toto naplácnutí sedí graficky s daným témátkem ukazatelem baterie.

Jinak nahrávání videa opravdu není stěžejní věc, vezmeme-li v potaz ještě dosti chabou kvalitku (tak na momentky akorát).
uložena
bayon
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE X10 mini
Příspěvků: 45



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 10. Březen 2011, 09:37 »

Nevím, školy nemám, ale já používám mini CM 1.0.0-Beta1 portovanou z x10 mini na x8 a tam ty procenta baterie jdou nastavit v rámci nastavení cyanogenMod settings > user interface > status bar > battery percentage.

to mam nastavene taky, jenze procenta se tam ukazuji jen nekdy a hlavne se mi ta ikona v porovnani s tou SEm ROM proste uz nezamlouva  Roll Eyes
presto diky - je to pouze drobnost
uložena
krtko212
Uživatel
***
Telefon: xperia 10 mini
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 10. Březen 2011, 23:29 »

Pouzivam ju uz 3 tyzdne (este alfa) a som max spokojny. Rychla,stabilna (za 3 tyzdne asi iba 4 restarty) Videokameru pouzivam malo, pouzivam videocam illusion Grin
uložena
korenac
Uživatel
***
Telefon: xperia x10 mini
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 11. Březen 2011, 10:00 »

Testuju od včerejška, pěkné prostředí, bohužel nemohoucnost vypnout skype, icq přes advanced task killer, nemožnost nastavit vlastní vyzvánění - hovory, sms, budík, v průběhu vybíjení baterie nečitelné procenta, zvláštní budík...základ byl lepší, v nastavení widgetu na plochu nelze zapnout blesk jako svítilna, x...restartů během včerejška....

Pokud víte jak toto napravit, budu rád za komentář.
uložena
Piti20
Uživatel
***
Telefon: C905, Xperia X10 mini pro, C510
Příspěvků: 963


Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 11. Březen 2011, 10:27 »

pockat na novu odladenejsiu verziu Mrknutí
uložena
bayon
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE X10 mini
Příspěvků: 45



Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 11. Březen 2011, 14:46 »

Testuju od včerejška, pěkné prostředí, bohužel nemohoucnost vypnout skype, icq přes advanced task killer, nemožnost nastavit vlastní vyzvánění - hovory, sms, budík, v průběhu vybíjení baterie nečitelné procenta, zvláštní budík...základ byl lepší, v nastavení widgetu na plochu nelze zapnout blesk jako svítilna, x...restartů během včerejška....

Pokud víte jak toto napravit, budu rád za komentář.


asi by neskodilo na tema advanced killer dat na semania clanek... osobne davno nepouzivam po precteni nekolika clanku z xda. U novejsich verzi droida dle meho nema smysl.
ostatni sou drobnosti a z meho pohledu je posun od verze 2.1 i SEm ROM pomerne dost pozitivni a aspon za mne po nekolika dnech vice nez spokojenost.

vymenu indikatoru baterie bych oceni i ja, tu opravdu postradam z SEm ROM  Embarrassed
uložena
korenac
Uživatel
***
Telefon: xperia x10 mini
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 11. Březen 2011, 15:05 »

Díky, za postřehy....Osobně budu ještě testovat, ale už teď se těším na vychytanější verzi :-). Rychlost je výhoda...sem tam mi padá díky starším aplikacím...
Pokud někdo víte, jak na to zvonění...rád se poučím ;-)
uložena
korenac
Uživatel
***
Telefon: xperia x10 mini
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 11. Březen 2011, 15:16 »

Testuju od včerejška, pěkné prostředí, bohužel nemohoucnost vypnout skype, icq přes advanced task killer, nemožnost nastavit vlastní vyzvánění - hovory, sms, budík, v průběhu vybíjení baterie nečitelné procenta, zvláštní budík...základ byl lepší, v nastavení widgetu na plochu nelze zapnout blesk jako svítilna, x...restartů během včerejška....

Pokud víte jak toto napravit, budu rád za komentář.


asi by neskodilo na tema advanced killer dat na semania clanek... osobne davno nepouzivam po precteni nekolika clanku z xda. U novejsich verzi droida dle meho nema smysl.
ostatni sou drobnosti a z meho pohledu je posun od verze 2.1 i SEm ROM pomerne dost pozitivni a aspon za mne po nekolika dnech vice nez spokojenost.

vymenu indikatoru baterie bych oceni i ja, tu opravdu postradam z SEm ROM  Embarrassed



Mimochodem, co tedy doporučuješ za aplikaci kterou jednoduše vypnu skype, aniž bych se musel odhlašovat. Díky
uložena
vlado37vlado
Uživatel
***
Telefon: Xperia X10 mini
Příspěvků: 62


Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 11. Březen 2011, 21:20 »

nainstaloval som si videocam illusion a videa to uz nahrava len niekedy to ako keby sekalo pri nahravany. mate podobny problem?
uložena
krtko212
Uživatel
***
Telefon: xperia 10 mini
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 12. Březen 2011, 14:48 »

mne sa podarilo upravit zvonenie. V aplikacii prehravaca pover AMP(nastavenia) je ikonka ringtone a prave prehravana mp3 sa stane zvonenim. Ulozi ju aj do priecinka zvoneni  Grin, dufam ze to pomohlo
uložena
Skaldinho
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Mini Pro
Příspěvků: 38



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 12. Březen 2011, 18:00 »

Já věděl, že to tam někde je, ale když jsem to potřeboval, nemohl jsem to najít  Smajlík  Díky, vyřešil jsi můj jedinej problém s touhle ROM  Cheesy
uložena

SE Xperia Mini Pro... kráska v bílé barvě
korenisko
Anonym
« Odpověď #18 v: 12. Březen 2011, 19:51 »

to ako po nainštalovaní mi market ukáže aplikácie pre android 2.ľ?


Edit:
Tak som ju vyskusal. Vyzerá dobre, a je fakt premakana... ale este si chvíľu počkám na ďalšie verzie.
uložena
krtko212
Uživatel
***
Telefon: xperia 10 mini
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 15. Březen 2011, 00:16 »

Chlapy,uz je beta 2 funguje FM radio, svetlo orig fotak SE. nefunguje video (iba videocam ilusion) Cheesy,mne slape super. Quadrant mam 965
uložena
bayon
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE X10 mini
Příspěvků: 45



Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 15. Březen 2011, 08:06 »

diky za upozorneni... mel sem chybne zato, ze je pouze pro verzi mini pro  Shocked

podle prvnich zkusenosti funguje velmi dobre, spolu s initial theme asi nejpouzitelnejsi kombinace a verze ROM  Roll Eyes

jake themes pouzivate - zkusenosti s novou verzi u ostatnich?
« Poslední úprava: 15. Březen 2011, 09:18 od bayon » uložena
Skaldinho
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Mini Pro
Příspěvků: 38



Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 29. Březen 2011, 17:49 »

Dneska vyšla RC verze, posledním bugem jsou občasné rebooty, ale nikterak časté. Už aji obsahuje onen "dualtouch"  Smajlík
uložena

SE Xperia Mini Pro... kráska v bílé barvě
vlado37vlado
Uživatel
***
Telefon: Xperia X10 mini
Příspěvků: 62


Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 29. Březen 2011, 20:44 »

diky za upozornenie konecne mi idu natacat videa  Smajlík . dualtouch ide tiez len s tim neviem pracovat
« Poslední úprava: 29. Březen 2011, 20:54 od vlado37vlado » uložena
user11
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Xperia X10 mini pro
Příspěvků: 115



Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 29. Březen 2011, 21:08 »

chtel bych se zeptat jak jste poladili vydrz baterie ja kdyz jsem si ji nahodil tak mi procenta mizela pred ocima diky

uložena
vlado37vlado
Uživatel
***
Telefon: Xperia X10 mini
Příspěvků: 62


Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 30. Březen 2011, 15:19 »

Mne baterka drzi v pohode 2 dni. S origo rom to bolo max 1,5 bez wifi.

Sent from my X10mini using Tapatalk
uložena
user11
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Xperia X10 mini pro
Příspěvků: 115



Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 30. Březen 2011, 16:26 »

a jak jsi prosim te ji nastavil cetl jsem to tam ale nejak nerozumim tomu co mam vypnout v tej wifi a pak uz jen nechat vybit a pote nabit a mela by byt ok je to tak diky
uložena
vlado37vlado
Uživatel
***
Telefon: Xperia X10 mini
Příspěvků: 62


Zobrazit profil
« Odpověď #26 v: 30. Březen 2011, 17:06 »

ja som nic nenastavoval.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [Vše]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: XPERIA MINI - CM-1.0.0-Beta1, Froyo Cyanogen 6.1
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.011 sekund, 17 dotazů.