SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 14:12

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Programy pro stolní Pc (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Problém s PC Companion
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Problém s PC Companion  (Zobrazeno 28670 x)
MatessH
Uživatel
***
Telefon: Vivaz pro
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 01. Březen 2011, 21:07 »

Několik hodin, řeším to už měsíc, akorát jsem si dal mezitím pauzu jestli se neobjeví nějaké řešení. Nic moc co by to blokovalo nemám, akorát AVG v plné verzi. Myslím že ale to v nouzovém režimu nejede.
Aplikace se rozjede a neukazuje ty programy. Jen zda je připojený telefon nebo ne. Po připojení ukazuje stav baterie, signál atd, jede i nsatvení. Takže program normálně jede, upgraduje se, lze se připojit, zjistit zd je soft v telefonu aktuální ale nic jiného. Dřive fungovala normálně a najednou konec a nejede. Jestli to bylo po nějakém upgrade nevím, ale naistaluji i původní verzi která jela, je to stejné nejede..
Prostě mě to logicky štve žena to nemůžu přijít, až na to přijdu, třeba zůstanu u MPE který už beztak používám  Angry Mrknutí
uložena

Dříve: T18i, T28i, T68i, T630i, K750i, K810i, P1i, K850i, C905 now: C902 + U8i Vivaz Pro
chaney
Uživatel
***
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 01. Březen 2011, 21:35 »

No mě to dělá právě po upgradu. PC Suite mi dal na výběr přejít na PC Companion, nebo že se vůbec nespustí. Nějakou dobu to fungovalo, ale po aktualizaci přestalo. Co mě naštvalo, že program dá na výběr buď upgrade, nebo že se se vůbec nespustí. Po instalaci je defaultně nastaven na aktualizace, takže je hned stáhne. Myslel jsem, že je problém někde u mě, ale jak na to tak koukám, bude chyba v PC Companionu. Asi nám nezbyde nic jinýho než počkat až v SE udělají zase nějakou chybu, která to vrátí zpět. Jinak si nemyslím, že by to byl špatnej program. Je celkem přehlednej a na obsluhu jednoduchej. Až na tu chybku, ale celkem zásadní. Pracovalo se mně s ním líp než s MPE.
uložena
GTA4
Anonym
« Odpověď #17 v: 14. Březen 2011, 19:43 »

PC Companion tu sprominutim pi*ovinu jsem mněl v pc chvilku nefungovalo to tak jsem to odinstaloval nahodil My Phone Explorer a je klid
nebude to tim že je to pro telefony s Androidem ?
Jelikož se  SE Xperia X8 to funguje
« Poslední úprava: 25. Srpen 2011, 14:47 od GTA4 » uložena
chaney
Uživatel
***
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 30. Srpen 2011, 22:30 »

Tak zatím vyřešeno podle tohoto návodu Grin. Snad to bude fungovat. Dejte vědět jestli to někomu pomohlo.



1) Go in the registry (open a dos command and type "regedit"):

     a) Go to "HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones\0" and verify the key 1400 has value 0 (if not change to 0).

     b) Go to  "HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet  Settings\Zones\" and verify that you don't have any "crappy folder" name, as in the attached example http://rapidshare.com/files/454333853/registry.jpg).You should only see folder 0,1,2,3,4. If any other folder with strange name is present delete the folder.

 

     c) Go to  "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet  Settings\Zones\0" and verify the key 1400 has value 0 (if not change to  0).

     d) Go to  "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet   Settings\Zones\" and verify that you don't have any "crappy folder"  name, as in the attached example http://rapidshare.com/files/454333853/registry.jpg).You should only see folder 0,1,2,3,4. If any other folder with strange name is present delete the folder.

 

2) Close PC Companion using the option "exit" from systray (right click on PC Companion icon in systray).

3) Re start PC Companion => Your dashboard should now be displayed.
« Poslední úprava: 30. Srpen 2011, 22:32 od chaney » uložena
Sintom
Uživatel
***
Telefon: J10i ELM
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 13. Únor 2013, 09:13 »

Ahoj. Též mi to nefunguje, ale jinak je to zvláštní. Doma mám ještě starý komp P4 Nejnovější PC Companion.  V jiném počítači (lepším) v práci jsme přeinstaloval telefon na Android 4 zde se stelefonem nádherně spojím, samo jsme zkoušel i jiný programy pro spojení Phone explorer atd.

Nyní doma pokaždé když připojím telefon to napíše nově rozpoznaný HW a snaží se ho nainstalovat. Napíšeš však: NENALEZEN VHODNÝ OVLADAČ PRO ,, ANDROID" ?
Tuší někdo jestli na to existují nějaké ovladače co bych tomu počítači vnutil ?  Josu tam XP 32 bit.  Samozřejmě přeinstalace restarty připojení vypnutýho zapnutýho tel. Nic nepomohlo.
Prostě to nevidí skrze USB
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 v: 19. Únor 2013, 20:01 »

Skus si nainstalovat ovladace od Sony, ci flash ovladace pre Android. Mozno si vyzaduje SDK for android. Mne to nikdy nerobilo ziadny problem na ziadnom PC.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Sintom
Uživatel
***
Telefon: J10i ELM
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 22. Únor 2013, 10:29 »

hezká rada a kde ty ovladače mám najít ?
uložena
Sintom
Uživatel
***
Telefon: J10i ELM
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 25. Únor 2013, 10:13 »

Takže už jsem na to přišel.  Vživotě by mě to tam nenapadlo hledat. V menu telefonu v nastavení je položka pro vývojáře, v této položce je položka ladění a vtéto je spustit USB s režimem samoinstalace a vekokapacitních pamětí. Když jsme to zaklikl a připojil samo se mi to nainstalovalo a v exploreru to pak nabídlo už klasicky dvě připojená zařízení PC companion nyní vidí telefon a pc ho klasicky dobíjí. Kdo to umístil tady... toho bych...
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Programy pro stolní Pc (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Problém s PC Companion
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.