SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
18. Duben 2024, 17:34

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Funguje někomu Pikasa v Mediascape
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Funguje někomu Pikasa v Mediascape  (Zobrazeno 4747 x)
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« v: 26. Únor 2011, 23:48 »

Ahoj všem,

funguje někomu sdílení obrázku přes Pikasu v Mediascape nebo Galerii?

Když se pokusím o sdílení, tak po zadání přihlašovacích údajů nastává dlouhé připojování a nakonec napíše, že nelze navázat spolehlivé datové připojení k serveru. Testoval jsem to jak na WiFi tak přes 3G a pořád ta stejná hláška. Brácha má taky X10 a i on má stejný problém.

Jede to vůbec někomu?

PS: V názvu i textu jsem musel změnit název služby z P*I*C*A*S*A na Pikasa z důvodu aktivního filtru pro slušnou mluvu  Cool
« Poslední úprava: 26. Únor 2011, 23:51 od alesmatusek » uložena
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 27. Únor 2011, 20:19 »

Nikdo nepouziva Pikasu v mobilu?
« Poslední úprava: 27. Únor 2011, 22:16 od alesmatusek » uložena
dartananr
Uživatel
***
Telefon: xperia Arc
Příspěvků: 154


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 27. Únor 2011, 21:46 »

Toto som neskúšal, ale po poslednom update a novej ROMke mi nejde stiahnuť obal v mediascape stále mi vypisuje že sťahuje, ale pol hodinu sa nič nedeje.......a v informáciách mi napíše že nastavenie dátumu a času je nesprávne, nie je možné prebrať aktualizácie. Skontrolujte nastavenie a skúste znovu. A skontroloval som to sto krát je to OK a stokrát to nestiahlo nič.
uložena
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 28. Únor 2011, 18:53 »

Tak zjištuji, že načítání obrázků alb mi taky nefunguje. Že by bug v novém firmwaru? Neřešil to už někdo?
uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 01. Březen 2011, 10:28 »

Tak jsem prave zkousel Pikasu a funguje mi bez problemu jak v galerii, tak v MediaScape a i v JustPictures aplikaci, kterou timto vrele doporucuji. Mozna zbytecna otazka, ale i tak: Mate ve sprave uctu povolen sync na Pikasu?
« Poslední úprava: 01. Březen 2011, 10:30 od Pupu » uložena
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 01. Březen 2011, 15:36 »

nooo, tak to pozor. V účtech mám pouze svůj účet na Googlu, učet pro Pikasu je přeci stejný (alespoň na PC tomu tak je). Nehledě na to, že když dám přidat účet tak mi to Pikasu ani nenabízí, tobě snad ano?
uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 01. Březen 2011, 15:54 »

No jasne, ze ucet je to stejny, jenze kdyz ten souhrnny google ucet rozkliknes, tak tam mas jednotlive polozky k syncu (kalendar, kontakty, gmail a prave pikasu) a pokud nemas fajecku, tak se ti to syncovat nebude.
uložena
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 01. Březen 2011, 16:10 »

No jo, jenže já tam mám pouze Kalendář, Kontakty a Gmail...  Sad Zkoušel jsem vše a netuším jak tam přidat další službu: Pikasu...

Ještě jsem nezkusil celý účet zrušit a založit znovu, ale do toho se mi jít zrovna nechce...
uložena
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 08. Březen 2011, 02:34 »

Tak v mobilu vidím vše co mám na pikase, ale když chci cokoliv z mobilu uploadovat tak mám smůlu. Zkrátka nelze. Vždy mě žádá o nastavení účtu k pikase (které, ale vždy skončí nezdarem viz. výše). Číst dokáže, ale nahrávat ne. Pravděpodobně se jedná o bug.
uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 09. Březen 2011, 09:55 »

Pres co ty fotky nahravas?
uložena
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 09. Březen 2011, 11:56 »

Normálně přes pikasu pro PC.
uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 09. Březen 2011, 13:07 »

Ale ne, myslim v telefonu, pres kterou aplikaci chces foto nahrat...
uložena
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 09. Březen 2011, 14:44 »

No zkoušel jsem to přes Mediascape a Gallery. Obojí mě neustále odkazuje na konfiguraci účtu pro Pikasu (nevím proč bych měl účet neustále konfigurovat, když ho telefon evidentně zná - dokáže mi přečíst v Mediascape fotky co mám na pikase). Nicméně když zadám své jméno a heslo, po asi minutě probíhání mi napíše, že se nepodařilo vytvořit spolehlivé spojení (nebo tak nějak). Nezávisle na tom, zda-li mám telefon připojený přes 3G nebo WiFi.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Funguje někomu Pikasa v Mediascape
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 17 dotazů.