SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 03:16

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Arc, Neo, Play, Pro, Ray (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Novinky z Barcelony - informace, dojmy, postřehy
Strana: 1 2 3 [4] 5  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Novinky z Barcelony - informace, dojmy, postřehy  (Zobrazeno 20445 x)
Joza
Anonym
« Odpověď #45 v: 13. Únor 2011, 20:05 »

tak, nové thready i sekce vytvořeny, ještě tam doházím specifikace a nějaké vlastní dojmy, klidně ale diskutujte tam Smajlík
uložena
marcelino
Uživatel
***
Telefon: T610, P800, P910i, ASUS636N WM
Příspěvků: 116



Zobrazit profil
« Odpověď #46 v: 13. Únor 2011, 20:30 »

mna celkom potesilo Pro, ale nejak neviem prist na chut tomu tvaru. Kto vie ako na tom bude z hrubkou. Urcite by som rad videl porovnanie s tou Mini pro, predsa len toto sa mi zda uz tehlicka. Mini pro by bol zauimavy kompromis medzi terajsou Mini pro a touto novou Xperia pro.
Inak pekny chaos zacina byt v tych menach .....vsade xperia.
uložena
Crazer9
Uživatel
***
Telefon: SE X10 Mini Pro
Příspěvků: 47



Zobrazit profil
« Odpověď #47 v: 13. Únor 2011, 20:34 »

zklamani!
těšil jsem se na nástupce X10 mini/pro a nic..takže za mě  Angry
názvy jsou pěkne tři max čtyř písmenkové Grin
uložena

bit.ly/eBTBi6
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #48 v: 13. Únor 2011, 20:47 »

No Xperia ve všech názvech je ještě OK. (A předchozí změny v systému taky vem čert.) Dřívější používání přídomku Pro - no OK, je to časté. V kombinaci s Mini to už bylo nepatrně problematické ("návod je pro X10" a přijde někdo s X10 mini pro a chtěl by, aby mu to taky fungovalo), ale dejme tomu. Názvy místo písmenka a čísel - no OK. Ale pojmenovat model "Pro" - to už je na mě moc. Dříve se to používalo jako nějaký dodatek k označení, který značil, že má navíc HW klávesnici (Vivaz (Pro), X10 Mini (Pro), někteří jiní výrobci to asi taky používali). Ale takto Neo už rovnou mohli pojmenovat jen "Xperia", tím by jen dovršili ten nepořádek (a učinili by jej systematičtějším Tongue), pak bychom měli Xperia X10, Xperia  X10 Mini, Xperia X10 Mini Pro, Xperia, Xperia Pro a v budoucnu snad i Xperia Mini a Xperia Pro Mini Cheesy
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
marcelino
Uživatel
***
Telefon: T610, P800, P910i, ASUS636N WM
Příspěvků: 116



Zobrazit profil
« Odpověď #49 v: 13. Únor 2011, 20:51 »

No celkom dobry poriadok si s tym urobil. Mohol by si to SE takto zobrat k srdcu a tiez to tak upratat.
uložena
MIKE-BIKER
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5 64GB White
Příspěvků: 1031



Zobrazit profil
« Odpověď #50 v: 13. Únor 2011, 22:46 »

Pěkné telefony, řekl bych že by mohly být úspěšné. Ale musel by se psát rok 2010.  Undecided
No nic, jdu se pomazlit se svou P1i a M600i.  Mrknutí
uložena

K750i - Silver and Red. M600i white + P1i - R9K009 2x.
W800i =>  P1i => Xperia X1 => HTC HD2 => HTC Desire HD=> DELL Streak RED  =>iPhone 3GS 32GB Black => iPhone 4 32GB Black => iPhone 4S 64GB Black => iPhone 5 64GB White
Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!!!
Crazer9
Uživatel
***
Telefon: SE X10 Mini Pro
Příspěvků: 47



Zobrazit profil
« Odpověď #51 v: 14. Únor 2011, 09:29 »

ale jinak telefony to jsou fakt pěkný..sem zvědavý jak je SE cenově nadsadí Undecided
uložena

bit.ly/eBTBi6
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #52 v: 14. Únor 2011, 09:37 »

Něco jsem psal do vedlejšího tématu, viděl bych orientačně Neo na 350€ a Pro na 400€.

Jinak přidávám link na Jožův článek, třeba ho předběhnu: http://semania.cz/sony-ericsson-vcera-predstavil-trojici-novych-telefonu-mame-duvod-byt-spokojeni.html
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
mizzou
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C905, W995, Vivaz, Xperia X10, Xperia Arc
Příspěvků: 56



Zobrazit profil
« Odpověď #53 v: 14. Únor 2011, 12:56 »

ako to tak sledujem vela nadsenia z predstavenych mobilov tu nevidiet napriek tomu ze SE prezentoval v Barcelone najviac modelov v porovnani s inymi vyrobcami, je pravda ze nove modely neprinasaju nic prevratneho az na Xperiu Play, no na druhej strane sa nam pekne rozrasta portfolio a dovolim si trdit, ze zaujimavymi mobilmi, medzi ktorymi si uz hadam kazdy moze vybrat, ked uvazime ze nas coskoro caka predstavenie nastupcov popularnych verzii Mini, pravdepodobne SE zapracuje aj na fone s dvojjadrovym procesorom kde si vacsina z nas zela aj vykonnejsi fotak s xenonom, potom nevidim rok 2011 az tak skepticky, velavravnym meradlom uspesnosti bude teraz najma cena, po technologickej stranke su to vsetko "hravo" konkurencieschopne fony a po designovej by som ich radil k tomu najkrajsiemu co sa v sucasnosti da, resp.bude dat kupit, to ze sa objavuju u inych vyrobcov dvojjadrove procesory, 3D technologie je len dobrym znamenim aj pre nas uzivatelov SE produktov, nevyhne sa im ani ten nas vyrobca, tentoraz mi vsak pripada, ze ich prioritou bolo rozsirenie modelovej rady pred predstavenim top modelu, ktory ale urcite pride  Smajlík
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #54 v: 14. Únor 2011, 12:59 »

Já nevim, jestli je termín rozšíření na místě. Skončenou podporou jsou X10 modely zazděné a defakto neprodejné na současném trhu. Když to nepochopí výrobce, zákazníci rozhodně ano Mrknutí
uložena
Srandista
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K510i, K610im, W995, Xperia Arc Blue
Příspěvků: 262



Zobrazit profil
« Odpověď #55 v: 14. Únor 2011, 13:04 »

HUdasp: Hlavne ze ty si teraz ten nepredajny model kupil Mrknutí
uložena
mizzou
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C905, W995, Vivaz, Xperia X10, Xperia Arc
Příspěvků: 56



Zobrazit profil
« Odpověď #56 v: 14. Únor 2011, 13:11 »

tak keby som dnes kupoval mobil nehanbil by som sa zase si vziat X10, to co potrebujem v pohode zvlada a stale sa mi neskutocne paci, je vela ludi co pozera na vzhlad bez ohladu na verziu OS a tu sa X10 stale nestraca
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #57 v: 14. Únor 2011, 13:12 »

Až mi za ten nabízený cash seženeš něco lepšího, tak se ozvi (kupovat dnes novou X10 za daný peníz a v dané konkurenci..no zvažte sami)  Mrknutí Ne, vlastně ne, rozhodl sem se s tou neustálou obměnou skončit a zahledět se do jiných priorit. Myslel jsem to samozřejmě tak, kdo kupuje hlavou, ne srdcem (proto je moje vysněný auto Ford Capri ročník 80.něco a ne pěkná Oktávka z nejbližšího AAA). Prostě SE dělá sexy telefony nejvyššího designového ražení (teda včera to zkazili), až jednou Jožka rozhodne prodat svého Arca (kupuj černý prosím), sem první ve frontě.
« Poslední úprava: 14. Únor 2011, 13:17 od HUdasp » uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #58 v: 14. Únor 2011, 15:46 »

HUdasp: Na tom cernym, resp. teda tmave modrym, jsou na zadni strane desne videt otisky prstu. Vypada to jako telefonem od Samsungu a proti me X10 je zadni strana Arcu za tu cenu podle me krok vedle. Stribrna bude na otisky lepsi, ovsem ta stribrna barva vypada dle meho soudu jako lacina a nepovedena imitace kovu, takze taky trapas. Jinak teda Arc je jediny, ktery se mi z novych vylozene libi, ostatni sice ujdou, ale pro me to neni ta laska na prvni pohled jako kdysi davno u velke X10 (laska trva dodnes).

Btw nevite nekdo, co se stalo s designem na telefonu drive prezentovanem jako nastupce X10 pro mini? Imho ma mnohem hezci design nez Pro a doufam, ze to tedy na te fotky nebylo procko, ale ze se toho telefonu jeste dockame.
uložena
kordo
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia NEO viac ich sem písať nebudem, lebo by sa sem ani nevošli :D
Příspěvků: 155



Zobrazit profil
« Odpověď #59 v: 16. Únor 2011, 17:20 »

Ze vraj nastupcovia mini este len pridu uz vychadzaju nejake info na povrch toto su nastupcovia rady Vivaz. 3,7 palca je paradicka nebude to uz take velke ako X10 no a ked sme uz pri tom, HTC predstavil new fony ale tiez nic moc prevratne vsetko podobne SE co sa vykonu jedna ale u mna ma + SE, paci sa mi ten HDMI vystup. Zas pojdem asi len do SE lebo samsung a lg niesu moje oblubene znacky uz len z toho ze lg je lepenec a samsung az na telky nevie nic poriadne vyrobit.
uložena

Nevieš opýtaj sa...
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 3 [4] 5  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Arc, Neo, Play, Pro, Ray (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Novinky z Barcelony - informace, dojmy, postřehy
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.