SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 22:55

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Návody (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Pravidla sekce návody
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Pravidla sekce návody  (Zobrazeno 11065 x)
Joza
Anonym
« v: 11. Leden 2011, 06:46 »

Protože se naše fórum stále rozrůstá a spousta zajímavých věcí se postupně ztrácí mezi množstvím jiných příspěvků, rozhodl jsem se vytvořit tuto novou sekci Návody. Bude obsahovat témata, ve kterých budou popsány ty nejzajímavější úprávy a triky pro vaše telefony. Na konci každého tématu bude odkaz na původní návod, ve kterém budete moci diskutovat v případě jakýchkoliv nejasností. témata v sekci návody budou uzamknutá a budou sloužit pouze na prohlížení. Pokud by se totiž do těchto témat dalo psát, brzy by byla stejně nepřehledná, jako původní témata a to nechci. Přidávat nová témata do této sekce mohu pouze moderátoři, případně autoři vlastních zajímavých návodů, vyhrazujeme si ale právo rozhdnout, co do sekce návody zařadíme a co ne.

Důležité upozornění:tato sekce bude sloužit skutečně jen pro publikování hotových návodů, jakékoliv dotazy, připomínky a podobně směřujte do původních témat ( v každém návodu bude odkaz na původní umístění, kde již většinou diskuze probíhá). Pokud se přesto objeví nějaké téma, které bude porušovat pravidla sekce návody, bude okamžitě smazáno, pokud se nebude jednat o vyjímečný případ. Cílem je mít sekci Návody skutečně přehlednou.

Pokud bude třeba některý návod editovat, udělá to některý z moderátorů této sekce. Pokud na fóru najdete nějaký zajímavý návod na cokoliv, co si myslíte, že by si zasloužilo místo v sekci Návody, napište mi o tom SZ nebo na ICQ. Stejně tak pokud v návodu naleznete chybu, bude nekompletní, nepřesný, nefungující atd. informujte mě o tom. Snad jsem řekl vše, v případě jakýchkoliv dotazů tyto směřujte na mě. Děkuji

uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Návody (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Pravidla sekce návody
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.005 sekund, 15 dotazů.