SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 18:29

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Problém s bluetooth posíláním souboru
Strana: 1 2 [Vše]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Problém s bluetooth posíláním souboru  (Zobrazeno 10858 x)
lukypa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE VIVAZ PRO
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« v: 07. Leden 2011, 10:14 »

Zdravím, mám takový problém. Když jsem si poslal soubor pdf z jiného mobilního telefonu přes bluetooth do mého vivaze tak se mi ten soubor objevil v přijatých zprávách a já ho nijak nejsem schopen dostat z telefonu přes kabel do počítače. Který expert vymyslel tak nesmyslný systém zasílání u SE ten by zasloužil víte co.
Pokud znáte nějaký fígl jak soubor ze zpráv "vypreparovat" budu velmi vděčný za radu.
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 07. Leden 2011, 11:20 »

Toto nie je problem se, toto  je standardne spravanie sa symbian OS, ci uz S60 ci uiq. Jednoducho si ten subor zo sprav uloz cez menu dalsie do telefonu, ci na kartu. A potom mozes odosielat dalej :-) Obcas sa treba pozriet do manualu, alebo sa pohrat trosku s telefonom a preniknut do podstaty symbianu. :-)
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
lukypa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE VIVAZ PRO
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 07. Leden 2011, 12:20 »

Víš on je problém trochu v tom že nemám na výběr kam soubor uložit pouze možnost přesunout do složky/ mé složky a to je mi k ničemu pořád je to ve zprávách.
Další rada?
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 07. Leden 2011, 12:30 »

tak to skus presunut do me slozky.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
lukypa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE VIVAZ PRO
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 07. Leden 2011, 12:34 »

No ale do složky "mé složky" nemám z počítače přístup, chápeš? To je podsložka ve zprávách stejně jako doručené, odeslané atd. Takže jsem pořád v pytli.
Ach jo.
uložena
lukypa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE VIVAZ PRO
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 07. Leden 2011, 12:47 »

Tak jsem nakonec našel možnost změny ukládání zpráv z paměti telefonu na ukládání na paměťovou kartu a pak sem nechal paměťovku prohledat total comanderem včetně skytých souborů a pdf byly nalezeny v podsložce private atd atd. Velmi krkolomná možnost, ale alespoň že tak.
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 v: 07. Leden 2011, 14:52 »

No vidis, ze sa dalo. Je to sice krkolomne, ale budis. A ked das priamo ulozit tu spravu, kde ti ju ulozi?
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
lukypa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE VIVAZ PRO
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 07. Leden 2011, 20:13 »

No asi nemáš vivaze že? Nemůžu si vybrat kam uložit soubor odeslaný přes bluetooth, ona se automaticky ukládá do doručené pošty. Nejde si vybírat nic. Prostě pípne příchozí zpráva. Nepochopitelné kdo tohle vymyslel.
uložena
cons
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 07. Leden 2011, 20:22 »

Stáhni si aplikaci X-plore. Ten umí z menu přímo přejít do souborů, který takhle přijmeš ve zprávě a můžeš si ho libovolně zkopírovat/přesunout kam chceš. Dá se zdarma (freeware) stáhnout ze stránek výrobce. Odkaz (Je to freeware jenom napůl, jeho jediný omezení je, že při startu a ukončení musíš počkat 3 sekundy)
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 v: 08. Leden 2011, 00:43 »

sice nemam vivaza, ale mam symbian mobil a podstata je predsa ta ista :-)
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
lukypa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE VIVAZ PRO
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 08. Leden 2011, 17:13 »

Tak xplore neumí odblokovat skryté soubory v telefonu, i když zatrhnu požadavek na zobrazení skrytých a systémových souborů. Škoda.
uložena
cons
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 08. Leden 2011, 17:49 »

ne, to neni potreba. dej v xploru menu-tools-messaging (menu-nastroje-zpravy) a tam se ti zobrazi vsechny soubory, ktery mas prijaty napr. pres bluetooth a muzes to odtamtud presunout.
uložena
lukypa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE VIVAZ PRO
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 08. Leden 2011, 21:13 »

Super, vyzkoušeno, díky za pomoc.  Smajlík
uložena
Thymallus
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Satio U1i silver
Příspěvků: 88



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 v: 11. Leden 2011, 13:48 »

Tak mě napadá...
1) v menu lze nastavit, zda si přijímané soubory budou ukládat na kartu, či do paměti telefonu
2) asi to špatně pochopil - nejde o to uložit přijatou zprávu do jiné složky, ale otevřít zprávu a uložit soubor v ní - ten jde uložit kamkoliv a pak jej PC vidí.

tak v čem hledáte problémy?
nemám zkušenosti s přijatým pdf, ale ukládal jsem takhle přijatá videjka
ale je fakt, že mi taky chvilku trvalo, než jsem na to přišel...
uložena

   
cons
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 11. Leden 2011, 16:46 »

tak u videí v tom neni žádnej problém, tam ti symbian automaticky dá možnost soubor uložit, když ho otevřeš, jenže u nějakých souborů (např. u toho pdf nebo i u nějakých neznámých souborů by moh bejt problém) ti to tu možnost nikde nedá - přesně v těhle případech je tu nejlepší řešení právě tim xplorem.
uložena
lukypa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE VIVAZ PRO
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 11. Leden 2011, 22:57 »

Ano je to přesně jak píše Cons, fotku nebo video mi to dá na výběr kam chci uložit, pdf nejde normální cestou z mobilu dostat. Nepochopitelné pro mne, snad nějaké nesmyslné autorské práva? Nevím. Každopádně ten prográmek x-plore  je super.
« Poslední úprava: 11. Leden 2011, 23:06 od lukypa » uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [Vše]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Problém s bluetooth posíláním souboru
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.