SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 11:34

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Prosba - koupě tel Xperia X1 nebo Xperia X2 nebo Vivaz Pro
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Prosba - koupě tel Xperia X1 nebo Xperia X2 nebo Vivaz Pro  (Zobrazeno 5786 x)
liborsm
Uživatel
***
Telefon: K800i
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« v: 29. Prosinec 2010, 20:16 »

Zdravím kolegy odborníky a zkušené a poprosím o radu. Uvažuju o nákupu jednoho z v názvu jmenovaných tel. Zkuste prosím poradit.  Nejsem žádný ladič jen běžný uživatel. Moje preference - bez určení pořadí - slušný foťák - fotím pracovně i různé dokumenty, relativně jednoduché SE  ovládání (teď mám SE k800i, před tím 750 a 700), stabilita - o X2 píšou že bída, asi qwerty klávesnice - proto tyto 3 telefony, větší a kvalitní displej, wifi  a další slušná výbava a v neposlední řadě i cena - tuším, že případně X1 nekoupím asi už novou.  PS a jako bonbónek - máte nějaké zkušenosti s nákupem mobilu v Polsku? Cena x dostupnost - SE záruka i u nás? Díky MOC ZA VŠECHNY NÁZORY. Libor
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 29. Prosinec 2010, 20:41 »

Zalezi na tebe, ci dokazes prejst z hlupych telefonov na smarty. A ci preferujes wokna, alebo Ti je milsi "nokiacky" symbian. Ak mas moznost najprv si to odskusaj. Vivaz pro bude trochu zlozitejsi na oladanie, ak bereme v uvahu, ze niekedy potrebujes volbu potvrdit jednym a niekedy dvomi klikmi, dotykmi (dvojklik, dvodotyk) a nikdy v menu nevies kedy, pri skoro kazdej polozke je to ine. Snazil som sa najst v tom logiku, ale nie je, je to chaos. X2 mala problem s pam. kartami a bola celkove taka nedotiahnuta, az s novym fw sa doinstalovalo radio, a casto padal fw, zamrzala. Na x1 sa lame kryt, okraj.

Aplikacii je na obidbve platformy dostatok. Tam nie je co riesit. A pokial nechces ist do "nadejneho" androidu, ja by som ti odporucal Vivaz, je novsi, lepsie spracovanie.

S fotakmi je to skoro prast jak uhod, 3,5 a 8 mpx (x1,Vivaz, X2) - rovnake, co by som nevidel az tak velky problem, lebo na mpx v podstate nezalezi, zalezi skor na optike.

Pripadne skus rozsirit svoje zameranie este na Satio.
« Poslední úprava: 29. Prosinec 2010, 20:54 od .:roxetak:. » uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Sensation86
Uživatel
***
Telefon: X2,X1i,P1i,P-990i,P-910i,P-900i,P-800i,N-7650,T-65m,OT-511,OT-301
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 06. Leden 2011, 12:46 »

Mel jsem X1 a ted mam X2 az na par drobnosti uz odladeny tel...
uložena
regis24
Uživatel
***
Telefon: K770i ; Xperia X1
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 28. Srpen 2011, 13:02 »

Cus,
prosim o radu s vyberem zarizeni.
Celkem asi vim co od nej potrebuji:
- dobrou funkcnost pri volani a psani SMS
- moznost vytvaret, upravovat a ukladat soubory office (excel,word,pdf- cist)
- pripojeni BT a WIFI, GPS nemusi byt
- synchronizace kalendar+mail+kontakty+ukoly pomoci BT rozhrani
A u te synchronizace musim poznamenat dulezite - potrebuji se synchronizovat se dvema PC. Na jednom bezi WIN98 (nedelam si srandu) s Office 2000 (hlavne Outlook 2000) na druhem WIN7 32bit s office 2010 (bud Thunderbird nebo muzu pouzivat Outlook 2010). Potrebuji automatickou synchronizaci pres BT, tzn. jem nekde mimo pouze s mobilem, neco zmenim v kalendari, ukolech (poznamkach), kontaktech. Prijdu do prace kde bezi PC s WIN98 a Outlookem 2000, mobil se pripoji na BT a synchronizuje zmenene polozky.Zaroven si stahne z PC maily a korektne je seradi (prectene,neprectene,atd... ) - pracovni maily,kalendare a ukoly. Totez provede mobil pri pripojeni do PC s WIN7, ale bude synchronizovat soukrome kalendare,ukoly a maily.
Je mi celkem jedno jaky opracni system bude v mobilu. Jen mi prosim nepiste ze to mam delat pres google, na pracovni stanici to proste neni mozne (omezeni site). Internet v mobilu nebudu pouzivat(myslim GSM), pouze doma se chci pripojovat pres WIFI.
Uplne neznaly techto zarizeni nejsem, mel jsem X1 s WM5, ale dal jsem ji pryc protoze to nebylo nic moc. Navic uz je to asi 2 roky (ani nevim) a momentalne jsou zarizeni uz trochu jinde.
Co tedy X2, dokazal by splnit moje pozadavky?
Dekuji vsem za rady.
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 28. Srpen 2011, 13:15 »

Myslim, že by pro tebe bylo vhodné něco s WP7, hm? Taková Omnie 7 je dle mne skvělý telefon za parádní peníze na to, co potřebuješ. Jinak pokud starší WM, tak asi jedině HD2 anebo Omnie Pro B7610 - zbytek je strašně slabej hardwarem.
« Poslední úprava: 28. Srpen 2011, 13:28 od HUdasp » uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #5 v: 28. Srpen 2011, 13:26 »

X2 nebrat, mám jí doma a s žádným FW prostě nejede
uložena
regis24
Uživatel
***
Telefon: K770i ; Xperia X1
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 28. Srpen 2011, 13:33 »

Tak se tedy poohlednu po tech 2 co radite - ja mel vzdycky SE a byl jsem s nimi moc spokojen (K750,K770,C902) , ta X1 me ponekud zklamala a X2 je tedy taky srot.... Smajlík
Diky za rady
uložena
MonikaSh
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: J105, HTC TouchPro, Z520 (záložní)
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 27. Září 2011, 18:42 »

Ještě se koukni na Aspena. Má sice menší displej, ale WM6.5, ta mi přijdou ještě "normální" oproti novým MW7. Špatný není ani HTC Kaiser/Touch Pro/Touch Pro 2 s qwerty nebo Touch HD/HD2 které mají Office už nainstalované. Na starší wokna se dá toho sehnat hodně a bez nutnosti stahování a instalace přes Marketplace.
uložena

Jediné antidepresivum je T. Pratchett a jeho Zeměplocha, proto ho užívám pravidelně a opakovaně. Dalším lékem je hlína pod hlavou i nad hlavou.
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Prosba - koupě tel Xperia X1 nebo Xperia X2 nebo Vivaz Pro
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.