SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 10:29

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řady G, K, T, Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson G705 - jak se vám líbí?
Strana: 1 ... 5 6 [7]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson G705 - jak se vám líbí?  (Zobrazeno 54634 x)
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #90 v: 06. Červen 2009, 19:48 »

Odpojovaní sluchátek na G502 taky - fyzicky.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Petris
Uživatel
***
Telefon: SE K500i, SE K800i, SE G705, Xperia Ray.
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #91 v: 09. Červen 2009, 21:18 »

Je ovšem zvláštní, že když připojím sluchátka, která byla přibalena k telefonu, tak ty se neodpojují.
Pokud je o to podsvícení, tak to skutečně není dvakrát ideální. Navíc jsem si koupil černo-zlatý model a to jsem si dal. Když chci psát při umělém osvětlení, tak skoro nevidím na jakou klávesu mačkám, prostě podsvícení skutečně splývá s tou zlatou barvou. Před koupí telefonu jsem na to nepřišel, protože v prodejně jsou pouze makety telefonů, ted' už s tím nic neudělám. Jinak prozatím jsem s telefonem po funkční stránce spokojen.
« Poslední úprava: 09. Červen 2009, 21:21 od Petris » uložena
Hanka V.
Anonym
« Odpověď #92 v: 22. Červen 2009, 15:28 »

Tento telefon jsem si koupila před týdnem, před ním jsem měla mnoho let jen Alcatel OT 302, takže jsem z těch funkcí poněkud vyjukaná, jako bych měla mobil jako přístroj poprvé v ruce, omluvte tedy prosím možná hloupý dotaz a odpovídejte prosím stylem jako své stoleté prababičce :-)

Jsem s ním zatím spokojená, ale nedaří se mi rozchodit to, kvůli čemu především jsem si ho koupila - wifi a GPS.

Ad wifi - normálně se připojím k domácí wifi, ale když jdu Nabídka -> Internet a zadám adresu (seznam.cz), tak mi to napíše "Chyba komunikace. Opakujte akci nebo požádejte o pomoc mobilního operátora." Když jsem s tím šla do Palladia do autorizované prodejny, tam to zkoušeli na jejich wifi a jelo to. Pak jsem to zkoušela venku na nějaké nezabezpečené wifi a taky světe div se, stránku to načetlo. Proč mi to nejde na domácí wifi? Je to zabezpečená WEP, ten "tajný kód" jsem do telefonu naťukala, objevuje se mi na telefonu, že jsem normálně připojená, ale prostě nic. V čem může být problém?

Ad GPS - o tom opravdu nevím vůbec nic, v návodu taky nic moc použitelného. Za to se musí platit? K tomu je potřeba internet? To nestačí když budu mít v mobilu uložené mapy (přece je nepotřebuju aktualizovat pokaždé když se chci někam dostat)? Pokud stačí v mobilu mapy, jak je tam dostanu? Jak se vůbec dá cokoliv instalovat do mobilu?

Pozn. PC Suite jsem instalovala a to mi taky příliš nepomohlo, pokud jde o update sw telefonu, říká mi to, že mám v mobilu tu nejaktuálnější verzi.
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #93 v: 22. Červen 2009, 15:33 »

Ad GPS - o tom opravdu nevím vůbec nic, v návodu taky nic moc použitelného. Za to se musí platit? K tomu je potřeba internet? To nestačí když budu mít v mobilu uložené mapy (přece je nepotřebuju aktualizovat pokaždé když se chci někam dostat)? Pokud stačí v mobilu mapy, jak je tam dostanu? Jak se vůbec dá cokoliv instalovat do mobilu?
Platit? Za data přes Google Mapy? Najdi si TrekkBuddy.

S wifi nevím.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Hanka V.
Anonym
« Odpověď #94 v: 22. Červen 2009, 16:05 »

Platit? Za data přes Google Mapy? Najdi si TrekkBuddy.
No já nevím, proto se ptám. Takže když chci používat GPS, tak nemusím být online, že? Pokud jde o TrekkBuddy, tak bohužel nejsem moc moudrá z toho, co mi Google hodil. Omlouvám se, ale já jsem opravdu naprostý laik, pokud jde o mobilní sw.
Jestli je někdo ochoten mi (v Praze) pomoci s nastavením, lépe řečeno to všechno nastahovat, nainstalovat atd. za mě a stručně mi to vysvětlit, ať tu nechá kontakt, odměna ho nemine.
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #95 v: 23. Červen 2009, 07:49 »

No já mám (na G502) v menu / Entertainment (Zábava) / Location services (Služby pro určení polohy, mapy, něco nějak tak) ty Google mapy. Ty využívají internetové spojení pro přenos map a tudíž operátor účtuje data. Řešením je mít mapy uložené v mobilu.
Samotné používání technologie GPS není možné účtovat. Tato technologie je pasivní, takže není možné zjistit, že to používáš.
Řešením map v mobilu je zmíněná aplikace TrekBuddy. Je to java aplikace. Ta se skládá se souboru jad (víceméně popis) a jar (samotná aplikace). Jad v tomto případě asi nebude potřeba, na Sony Ericssonech je potřeba jen výjimečně.
Na Hlavní stránce je v době psaní příspěvku nejnovější verze 0.9.83. Tam je odkaz ke stažení (0.9.83 download link). Tam je verze generic a tu stáhni. Je tam jar i jad. Jak jsem psal, měl by stačit soubor jar. Tím ztratíš asi jen elektronický podpis, ale to by na A200, kam G705 patří, nemělo u TrekBuddy vadit. A pak připoj mobil k počítači v režimu Mass Storage (česky asi Přenos souborů) a nakopíruj stažené soubory (stažený soubor) do adresáře other (ostatní, jiné). Pokud nemáš kabel, mělo by to jít i přes Bluetooth.
Pak ukončí spojení, běž do menu a nejspíš pod organizérem bude správce souborů. Tam běž do Other (ostatní, jiné) a měly by tam být nahrané soubory. Z toho to můžeš nainstalovat.
Mám softwarově podobný mobil (všechny A200 si jsou fóru podobné), ale nemám Wi-fi ani GPS a nemám češtinu. Proto píšu do závorky přibližný překlad.
// EDIT oprava odkazů
« Poslední úprava: 24. Červen 2009, 12:41 od v6ak » uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Hanka V.
Anonym
« Odpověď #96 v: 26. Červen 2009, 10:23 »

Mockrát děkuju!
uložena
Buchy
Uživatel
***
Telefon: K800ia w715 az zlevni cca na 5000KČ
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #97 v: 08. Srpen 2009, 10:04 »

Mám dotaz ohledne par veci k tomuto tel ? Jak hraje mobil v repracich a ve sluchatkach po dohrani accustic driveru ?jde mi oto aby treba v mhd byla huba ve  sluchatkach kvaslitni ,ale zaroven hlasita ...Pote jak vypada vysouvaci konstrukce po delsi dobe ? prece jenom uz je naky Patek na trhu (G705 bych chtel aby vydrzela se setrnym zachazenim minimalne dva roky doufam ze nebude problem.G705 bych si koupil zbyva mi na ni nasetrit cca 1000 KČ nebo pockat az zlevni takze asi tak ,ale mam zajem si ho vytunit pres a2uploader a tak trochu si ho amatersky predelat na w715 .W715 si nechci koupit uz jen protoze vim co dake brandovanej FW a zase w705 , ktera ma mozna lepsi zvukoy vystup zas nema GPS a je o litr drazsi tuto politiku nechapu ...Nicmene doufam ze G705 je a200 v2 takze stabilni kousek ,ktery se da bez problemu tunit pres a2uploader ...Treba hudasp ma v g705 fw z w715 o tom bych taky uvazoval ,ale zas to bude brandovany od VF ,takze opravdu spis amatersky sesmolym Walkman 3 a bude teda pokud ma hudebni prehravac jako ostatni SE na a200...Za odpoved budu vdecny da mi to dobry obrazek o mobilu a jestli mam jit do nej , nebo si vzit Walkmanske bratricky , ktere jsou nicmene min vyhodne ...Jeste celkovou rychlost telefonu Smajlík

Tak snad uz posledni vec Cheesy jde g705 tunit pres A2uploader ? klasika jako nahravani accustic , zmena ikonek menu , zmena funkci ikonek menu atd ? doufam ze jde , zase nevidim duvod proc by neslo ,ale radsi se zeptam , prece jenom je v menu misto radia jsou aplikace ...
« Poslední úprava: 08. Srpen 2009, 13:26 od Buchy » uložena
Bossmazak
Anonym
« Odpověď #98 v: 20. Září 2009, 15:45 »

Tento telefon jsem si koupila před týdnem, před ním jsem měla mnoho let jen Alcatel OT 302, takže jsem z těch funkcí poněkud vyjukaná, jako bych měla mobil jako přístroj poprvé v ruce, omluvte tedy prosím možná hloupý dotaz a odpovídejte prosím stylem jako své stoleté prababičce :-)

Jsem s ním zatím spokojená, ale nedaří se mi rozchodit to, kvůli čemu především jsem si ho koupila - wifi a GPS.

Ad wifi - normálně se připojím k domácí wifi, ale když jdu Nabídka -> Internet a zadám adresu (seznam.cz), tak mi to napíše "Chyba komunikace. Opakujte akci nebo požádejte o pomoc mobilního operátora." Když jsem s tím šla do Palladia do autorizované prodejny, tam to zkoušeli na jejich wifi a jelo to. Pak jsem to zkoušela venku na nějaké nezabezpečené wifi a taky světe div se, stránku to načetlo. Proč mi to nejde na domácí wifi? Je to zabezpečená WEP, ten "tajný kód" jsem do telefonu naťukala, objevuje se mi na telefonu, že jsem normálně připojená, ale prostě nic. V čem může být problém?

Ad GPS - o tom opravdu nevím vůbec nic, v návodu taky nic moc použitelného. Za to se musí platit? K tomu je potřeba internet? To nestačí když budu mít v mobilu uložené mapy (přece je nepotřebuju aktualizovat pokaždé když se chci někam dostat)? Pokud stačí v mobilu mapy, jak je tam dostanu? Jak se vůbec dá cokoliv instalovat do mobilu?

Pozn. PC Suite jsem instalovala a to mi taky příliš nepomohlo, pokud jde o update sw telefonu, říká mi to, že mám v mobilu tu nejaktuálnější verzi.


 k tej wifi ... taky sem nad tim dumal .... a ejhle ono pri psaní wep klíče je nasteven T9slovník.... ten jsem vypnul a taky nic.... tak zkoušim a .... ono to bylo tim , že první písmeno textu je automaticky velky ... stačí stisk * (A/a ) a je to  Cool
uložena
Verka
Anonym
« Odpověď #99 v: 19. Říjen 2009, 16:00 »

Co je to to AF?
uložena
orange
Uživatel
***
Telefon: SE X10 (b&w)
Příspěvků: 31



Zobrazit profil
« Odpověď #100 v: 19. Říjen 2009, 16:36 »

Co je to to AF?
že by Auto Focus..neboli automatické ostření Mrknutí
uložena
ivigirl
Uživatel
***
Telefon: SE G 705
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #101 v: 19. Říjen 2009, 18:01 »

Mám tento kousek 2 dny, před tím jsem měla Samsung U600BG a ještě před tím SE K 700i, Ráda jsem se vrátila k SE, je to ta nej značka dle mne
uložena
Axel
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson K750i Oxidized Black (flash W800i)
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #102 v: 15. Listopad 2009, 23:44 »

Sony forever......nejlepší značka, pracuji v It technilogií a ze mobilních značek skoro pořád doporučuji SONY... Cheesy Cheesy
uložena
C905
Uživatel
***
Telefon: SE C905
Příspěvků: 14



Zobrazit profil
« Odpověď #103 v: 18. Prosinec 2010, 18:26 »

Super klavesnice 1++++
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 5 6 [7]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řady G, K, T, Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson G705 - jak se vám líbí?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.